Пятница, 29 Июль 2016 11:03

До уваги тваринників!Технологія світового рівня, прибуток якої в 2,5-3 рази перевищує витрати!

До уваги тваринників!Технологія світового рівня, прибуток якої в 2,5-3 рази перевищує витрати!Д. с.-г. н., професор, член-кореспондент УААН – Т.І. НЕЖЛУТЧЕНКО
Д. ф., к. с.-г. н., академік АІНУ, директор Наукового Центру АІНУ – М.Б. СОЛЯНИК

Новинка в тваринництві

Наполегливі рекомендації вчених фермерам України по утриманню і відгодівлі свиней, поросят, телят, великої рогатої худоби та інших тварин зволоженою ферментованою гомогенною кормовою суспензією із суміші зернових культур, приготовленою кормоагрегатами нового покоління, серії АКГСМ «Мрія» – це світовий рівень прибуткового господарювання.

Науковий центр Академії інженерних наук України, спільно з підрозділами Національної академії аграрних наук України, за участю Херсонського державного аграрного університету, Інституту тваринництва степових районів ім. М.Ф. Іванова «Асканія-Нова», інституту свинарства ім. О.В. Квасницького НААНУ, м. Полтава, на базі кормоприготувальних агрегатів нового покоління серії АКГСМ «Мрія» розробили унікальну технологію відгодівлі тварин зволоженою ферментованою гомогенною кормовою суспензією (ф.г.к.с) з суміші зернових культур. Технологія нагороджена трьома золотими медалями України, має міжнародне визнання.

Ця технологія, на сьогодні, є однією з найбільш економічних, енергозберігаючих технологій у світі, що дає високий прибуток, який у 2,5-3 рази перевищує витрати, знижує собівартість до 40%, забезпечує рентабельність виробництва 250-300%.

Нині в Україні, а також на території далекого і ближнього зарубіжжя працює понад 7700 кормоприготувальних агрегатів 16-ти модифікацій, продуктивністю від 45 до 4000 кг/годину ф.г.к.с., що забезпечує утримання і відгодівлю від 10 до 5000 голів тварин у індивідуальних, фермерських малих, середніх та великих господарствах, охоплюючи увесь спектр малого, середнього і великого бізнесу в тваринницькій сфері!

Агрегати кормоприготувань серії АКГСМ «Мрія» прості в обслуговуванні та енергоекономічні, вони складаються з бункера зерна, бункера готового ферментованого корму, гідромлина змішувача (де проходять процеси подрібнення зерна та ферментації) шлангів техпроцесів вивантаження корму, електросилової установки. Кормоагрегати до 30% економлять електроенергію, за рахунок виключення дорогих пилових циклонів, оскільки подрібнення зернових відбувається у водному середовищі, що забезпечує чистоту повітря від запилення, а також за рахунок об’єднання 5 технологічних операцій, що виконуються одним електродвигуном:

1. подрібнення зерна до потрібної фракції;

2. гомогенізація (ретельне перемішування до однорідності маси часток корму у водному середовищі);

3. ферментативні процеси (за рахунок тиску 4-5 бар, 1500 об/хв., без доступу повітря, розпад корму, на амінокислоти, початок бродіння);

4. підігрів кормів до 26-30°С за рахунок процесів кавітацій і тертя;

5. видача готового корму.

Однією з основних операцій, які виконує гідромлин, – це подрібнення зернової суміші до потрібних фіксованих фракцій, що забезпечують 80-85% від загального виходу корму для телят і ВРХ – 1,8-2,0 мм;

для свиней і поросят – 0,5-1,4 мм, виключаючи борошно і велике зерно, причому цю операцію виконують тільки кормоагрегати серії АКГСМ «Мрія».

Така фракція помелу легко і повністю засвоюється кишковим трактом тварин, що відмічено в висновках по проведених дослідженнях Інституту тваринництва «Асканія-Нова», Херсонського державного аграрного університету, інституту свинарства ім. А.В. Квасницького НААНУ, м. Полтава, інституту «Landsudvalget for Svine», Данія.

За рахунок унікальної конструкції кормоагрегатів АКГСМ «Мрія» одержуємо висококалорійні, збагачені протеїном, ферментовані корми, де збільшено утримування в тілі тварин азоту на 30%, кальцію на 12%, фосфору на 6,4%, магнію на 4%, що зменшує вихід гною і сечі тварин і забезпечує перетравлення сирого протеїну на 12,3%, сирої клітковини на 14,4% більше, ніж при годуванні контрольних груп сухими комбікормами або екструдованими кормами (дослідження вищеперелічених інститутів від 2002 р.).

Ці чинники значно збільшили зростання ж.м. тварин і поліпшили стан їхнього здоров’я, оскільки рН зменшило шкідливих збудників у кишковику. У ферментованих кормах, ферменти, що «видавлені» з ядра зернових, в процесі переробки в гідромлині виступають каталізаторами процесу розпаду корму на амінокислоти, що сприяє швидкому засвоєнню корму, і як результат – зменшенню виходу гною і сечі у свиней на 44%, у телят і ВРХ – на 25%.Таким чином корм консервується природним способом, як і виробництво силосу, цей процес контролюється конструкцією клапана кормоагрегату, він же контролює і рівень рН при розпаді корму на амінокислоти і температуру корму, посилюючи бродіння і осолоджування, що підвищує смакові якості ф.г.к.с.

Ця технологія проста в експлуатації, її впровадження забезпечує тільки один кормоагрегат серії «Мрія», дотримуючись правил, її легко виконувати, вона науково і практично обґрунтована, поширена в Європі та в Україні. Устаткування швидко окупається і працює більше 10 років до капітального ремонту.

Не треба користуватися застарілими технологіями, сміливіше переходьте на прибуткову, перевірену на практиці технологію годівлі тварин ферментованими кормами. За місяць ви окупите витрати і далі будете отримувати великі прибутки.
Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»:
74900, Херсонська область,
м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52
т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01;
(050) 848-50-68, (098) 346-35-22
e-mail: mriya-08@mail.ru,
сайт: www.agrokorm.info
Прочитано 2297 разів