Понедельник, 18 Июль 2016 11:38

Сепараторы «САД» – технология получения высокоурожайных семян

Сепараторы «САД» – технология получения высокоурожайных семянОтримати такі результати можна двома шляхами. Шлях перший: з року в рік сипати та лити у землю купу дорогущих добрив та купувати таке ж дороге елітне насіння.

Шлях другий: один раз купити одну корисну машину, яка з Вашого зерна виділить найдобірніше насіння, що і дасть таке підвищення врожайності, як то кажуть, – на рівному місці. Про яку машину йде мова? Ви, мабуть, вже й самі здогадалися.

Вже 15 років як ТОВ НВФ «АЕРОМЕХ» займає лідируючі позиції серед виробників зерноочисної техніки, а сепаратори «САД» уже на слуху не тільки в Україні, але і в багатьох країнах світу.

Сьогодні на ринку такого добра, як сепаратори, вистачає. Але все ж найефективнішим є саме «САД»? І ось чому:

Саме повноцінне зерно формується в середній зоні колоса (качана, кошику). Але після обмолоту за зовнішнім виглядом вже неможливо визначити місце формування зерна, адже навіть крупне насіння зовсім необов'язково повноцінне. Тому виділити повноцінне насіння можна не за його розміром, а тільки за питомою вагою. І єдина в світі машина, яка проводить таку сепарацію з високою точністю – це сепаратор «САД». Запатенто­вана технологія високочастотного сканування струменями генератора дозволяє виділити із зернової купи насіння з максимальною схожістю й великим потенціалом врожайності. Це, в свою чергу, дозволяє отримувати надбавку до врожаю до 40%.

Важливо те, що мозком фірми «АЕРОМЕХ» є сам винахідник, вчений, який зі своєю командою забезпечує потужний науковий фундамент всього підприємства. Тільки винахідник сепараторів «САД» глибоко розуміє всі процеси, які відбуваються при сепарації зерна на нашому сепараторі і тільки він знає, як удосконалити машину і при цьому поліпшити якість сепарації.

За всі роки роботи заводу «Аеромех» сепаратор САД намагалися скопіювати більше десятка підприємливих людей, які навіть налагоджували ціле виробництво в Україні, Росії. Але досі ніхто так до кінця і не зрозумів, як же працює сепаратор «САД», чому він працює завжди так бездоганно і надійно, виконуючи своє основне призначення на всі 100%.

Суть в тому, що всі копії сепаратора «САД» можуть претенду­вати лише на роль віялки, яка здуває пил з зерен. Здути пил може і бабуся, висипаючи зерно з відра у вітряну погоду. Ми ж претен­дуємо на технологію отримання високоврожайного насіння. Сепаратор «САД» для цього і створений. І ніякий імпелер його НЕ замінить, бо здути пил – це ще не означає отримати чисте зерно і висококласний посівний матеріал.

Так, імпелер менш енергоємкий, бо працює на слабких потоках повітря, ну так він же не дає і результату!!!

А от щодо витрат на сепаратор «САД», то аграрії окупають їх лише за один сезон роботи, при всіх його енерговитратах.

Події в Україні в 2014 році дуже сильно загальмували діяльність підприємства «АЕРОМЕХ». Відсутність сепаратора «САД» на ринку цілий рік сприяло розвитку деяких «подоб» нашому агрегату. Багато господарів шукали сепаратори «САД» і їм довелося купувати його «копії» через відсутність нас на ринку. Але наш клієнт нас чекав і дочекався. Як тільки нам вдалося покинути Луганськ, ми насамперед стали брати участь в аграрних виставках. Що нас здивувало, так це реакція учасників виставок і відвідувачів, які з щирою радістю вітали нас. В результаті, ми укладаємо контракти на поставку сепараторів «САД» не тільки з охочими придбати його, але і з тими, хто вже обпікся на покупці підробок нашого агрегату.

Взагалі, той факт, що нас весь час хтось намагається скопію­вати, означає, що якісну та дуже потрібну машину ми створили.

Ще одним доказом вигідності та ефективності «САДу» є те, що більше 4000 сепараторів працюють у господарствах України а також в 38-ми країнах світу, серед яких Англія, Норвегія, Грузія, Канада, Америка, Алжир, Польща, Чехія, Греція, Литва, Індія та ін.

У 2010-2011 рр. на базі всесвітньо відомого Національного Інституту с.-г. Ботаніки Британії були проведені масштабні дослідження з вивчення посівних якостей насіння, відсепарованого на «САД». Англійці поліпшили проростання насіння пшениці на 12%, підвищили посівні якості на 7,5% в порівнянні з традиційно очищеним насінням згідно стандартами Британії. Крім того, сепаратор «САД» дозволив поліпшити хлібопекарські якості зерна, оскільки вдалося поліпшити число Хагберга.

Відгуки деяких господарств:

СФГ «Барбарис», Запорізької обл., працює на сепараторі «САД» вже 3 роки. За словами директора Лисенко Костянтина Мойсейовича, за допомогою сепаратора «САД» вдалося підвищити врожайність соняшнику на 1-1,5 ц/га, а також підвищити схожість озимої пшениці «Одеська – 267» з 82% до 98%.

ЗАТ «Вісла» Миколаївської обл., придбали сепаратор в 2002 р., а потім взяли ще сепаратор «САД-30». Охватченко Валентина Григорівна, селекціонер по сої, висловила свою подяку за таку розробку. «Завдяки сепаратору «САД» ми домоглися якісного вихідного матеріалу при виведенні сорту і використовуємо його в кожній ланці селекції і насінництва для закріплення ознак. Насіння сої вискакує з 2-ї і 3-ї фракцій, як перлини», – говорить пані Охватченко.

Шановні господарі! Звертайтеся безпосередньо до нас на завод: ТОВ «АЕРОМЕХ»
Україна, 92900, Луганська обл. м. Кремінна, ул. Харьківска, 37
тел.: +38(050) 348-92-71, 
(050) 614-52-57; (097) 727-23-82 
e-mail: aeromehua@gmail.com
www.aeromeh.com.ua
Прочитано 1983 разів