Понедельник, 18 Июль 2016 11:10

Пост-реліз Агро-2016

Пост-реліз Агро-2016З 8 по 11 червня 2016 року у Києві, на території Національного комплексу «Експоцентр України», відбулась XXVIII Міжнародна Агропромислова виставка «Агро-2016» – за останні роки вона стала найбільшою за експозиційною площею, кількістю учасників та відвідувачів.

До створення події такого грандіозного масштабу долучилися:

організатор-розпорядник ТОВ «ТД «Промфінінвест», співорганізатор виставки «AGRO BUILD-EXPO» – компанія «Экспосервіс Україна», співорганізатор спеціалізованої виставки-ярмарки органічних продуктів і технологій «ORGANIC-2016» – Федерація органічного руху України, генеральний спонсор – ТОВ «КУН-Україна».

Зарубіжними партнерами 2016 року виступили: Beijing waijinglian International Exhibition Service Center – в Китайській Народній Республіці, Bougie Marketing – в Німеччині.

Підтримали виставку: громадська організація «Аграрний союз України», Українська асоціація венчурного та приватного капіталу UVCA. Юридичний партнер – компанія «НОБІЛІ», поліграфічний партнер – «Типографія АССА».

Урочисте відкриття виставки відбулося 8 червня за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Кутового.

Вкотре підтвердивши звання найбільшої агропромислової події України, у 2016 році на експозиційній площі у 25 тис. м2 розмістилося понад 1200 компаній-учасників (з 15 країн світу). Інформаційну підтримку заходу забезпечували більше ста соціальних медіа: телебачення, інтернет- та друкованих видань. За чотири дні «Агро-2016» прийняло майже 53 тисячі відвідувачів, у тому числі іноземних послів з 12 країн.

Значну частину виставки традиційно займали найкращі зразки сучасної вітчизняної та імпортної техніки: комбайни, трактори, обладнання для обробки і зберігання зерна, а також обладнання для будівництва агроспоруд та транспортування врожаю.

Виставкові зони тваринництва і птахівництва демонстрували різні породи великої рогатої худоби, коней, домашню птицю та інших мешканців сільськогосподарських ферм.

Окремо відзначилася ярмаркова частина, де можна було дегустувати та купити продукти харчування, придбати національний одяг, вироби народних майстрів та багато іншого. В рамках виставки всіх бажаючих частували стравами та напоями національної української кухні.

Традиційно ділова програма виставки вражала своєю насиченістю, не менш ніж її демонстраційна частина. Загалом впродовж чотирьох днів було проведено 35 ділових заходів, серед яких два форуми, присвячені актуальним питанням інвестицій та інновацій в АПК.

Однією з найяскравіших подій ділової програми став «Український інноваційно-агропромисловий форум ’16», де понад 350 делегатів з 17-ти країн світу, провідних гравців агроринку, визначили критерії спрощення приходу на український ринок іноземних інвестицій.

«Українська аграрна платформа – 2016» – конференція для малих та середніх сільгосппідприємств, в якій взяли участь 97 сільськогосподарських підприємств із 17 областей України, що мали змогу обговорити актуальні теми розвитку агросектору у трьох секціях. В роботі конференції взяв участь міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий.

10 червня відбувся AgTech Forum – перший всеукраїнський форум, присвячений високим технологіям для агросектору. Понад 300 учасників з різних куточків України з’їхались обмінятись досвідом, як підвищити економічну рентабельність завдяки імплементуванню інноваційних технологій в АПК.

У 2016 році виставка Агро включала наступні розділи, де демонструвалися новинки та досягнення у всіх сферах: «ЕкспоАгроТех», «Hi-Tech АГРО», «Біопаливо», «ANІMAL`EX», «Рослинництво і агрохімія», «ORGANIC», «AGRO BUILD-EXPO», «FISHEXPO».

Одним із основних розділів виставки стала експозиція «ЕкспоАгроТех» – агротехніка та запасні частини для землеробства, рослинництва, меліорації, тваринництва, птахівництва, кормовиробництва, харчової та переробної промисловості, утилізації, присадибного господарства. Тут була представлена, як традиційна сільськогосподарська техніка, так і світові новинки, здатні оптимізувати виробництво.

Експозиція «Hi-Tech АГРО» зібрала представників новітніх технологій, приладів та обладнання, які використовуються в АПК для точного землеробства, автоматизації та контролю, управління підприємством.

«ANІMAL`EX» – виставка присвячена обладнанню для тваринництва та утриманню сільгосптварин – ВРХ, коней, овець, кіз, птахів тощо. Тут продемонстрували інтелектуальне обладнання для змішаної годівлі великої рогатої худоби, поліферментні препарати та інші добавки для виробництва кормів та преміксів, технології та біологічні препарати для консервування кормів, експрес-тести для аналізу мікротоксинів у кормах, захисний одяг для персоналу, широкий спектр вітамінів та сумішей кормів, а також вакцини для сільськогосподарських тварин

На виставці «Рослинництво і агрохімія» увазі відвідувачів було представлено велику кількість регуляторів росту, мінеральних добрив, пестициди, фуміганти та посівні матеріали кращих вітчизняних компаній та світових брендів.

Цього року у виставці «ORGANIC» взяли участь понад 30 сертифікованих органічних виробників з усіх куточків України. Значна частина з них – виробники, які нещодавно отримали сертифікацію свого виробництва за органічними стандартами Швейцарської Конфедерації у рамках проекту «Розвиток органічного ринку в Україні», що впроваджується Дослідним інститутом органічного сільського господарства (FiBL, Швейцарія).

Загальна площа експозиції «AGRO BUILD-EXPO» становила понад 3000 кв. м. Це спеціалізована виставка будівництва в АПК, яка проходила другий рік поспіль. У 2016 у виставці взяли участь понад 100 будівельних компаній.

Два басейни було зариблено у рамках виставки «FISHEXPO». В одному з них відвідувачі мали можливість спробувати себе в якості рибалок, туди було випущено 500 кг риби. В іншому – «Аквакультура України», помилуватись 15 найпопулярнішими видами риб для вирощування в умовах аквакультури: стерляддю, веслоносом, білим амуром тощо.

На виставці «Агротранспорт і Агрологістика» відвідувачі могли сфокусувати свою увагу на основних трендах в перевезенні. Були представлені контейнери для різних типів вантажів: сипучих, наливних та швидкопсувних.

Виставка «Агро-2016» стала платформою не тільки для розвитку і поліпшення виробництва, а й дала можливість обмінятися досвідом, знайти оптимальне рішення загальних проблем та питань, визначити стратегію розвитку на найближчі роки.

Компанія «ТД «Промфінінвест» вдячна всім компаніям, які взяли участь у роботі виставки «Агро-2016». Бажаємо плідної праці та кращих результатів в подальшому розвитку бізнесу!

До зустрічі на виставці
«Агро-2017» у червені 2017 року!
Прочитано 1988 разів