Пятница, 15 Июль 2016 11:25

НАНІТ. Важливість передпосівної обробки зернових

НАНІТ. Важливість передпосівної обробки зерновихПротруювання (передпосівна обробка) насіння захисно-стимулюючими речовинами – це вже не просто протруєння, це комплексний захід, оскільки на насіннєвий матеріал, окрім фунгіцидних чи комбінованих протруйників, наносяться комплексні мікродобрива, окремі макро- та мікроелементи, стимулятори росту, плівкоутворювачі, які забезпечують захист та стимуляцію ростових процесів у рослин.

Вибір препаратів для передпосівної обробки є важливим фактором в отриманні якісного врожаю озимих. В період зміни кліматичних умов простий захист насіння від інфекцій є недостатнім заходом для забезпечення надійної перезимівлі озимого ріпаку, пшениці, ячменю. ТМ НАНІТ® розробила комплексний препарат, який забезпечує насіння озимих зернових комплексом поживних речовин.

До фази трьох листків зернові культури живляться лише за рахунок поживних речовин, що містяться в зерні та його оболонці. Препарат НАНІТ® Master, в складі якого міститься
НАНІТ. Важливість передпосівної обробки зерновихповний комплекс мікроелементів та 330 г/л фосфору у трьох формах, насичує насіння поживними речовинами достатніми для утворення потужної кореневої системи потрібної для подальшого розвитку та впевненої перезимівлі озимих. Фосфітна форма фосфору в складі НАНІТ® Master має фунгіцидний ефект, що захистить ваші посіви від хвороб.

Для уникнення вимерзання озимого ріпаку та пшениці потрібно простимулювати накопичення цукрів, збільшення кореневої маси, закладання більшого вузла кущення. Забезпечити накопичення цукрів можливо при використанні комбінованих добрив з високим вмістом калію та фосфору.

НАНІТ® Power при обробці в фазу 3-х листів допоможе підвищити морозостійкість озимих культур. Збалансований вміст фосфору, калію, мікроелементів та амінокислот сприяє збільшенню кореневої системи рослин, накопиченню цукрів, активації роботи фітогормонів і як наслідок – захисту рослин від дії фітостресів.

Комплексне застосування мікродобрив НАНІТ® Master для передпосівної обробки насіння та НАНІТ® Power в період осінньої вегетації підвищить стійкість рослин до хвороб, активізує ріст кореневої системи, підсилює стійкість до несприятливих умов.

Консультації можна отримати за тел. (095) 271-52-31.
Більше інформації на www.nanit.ua
Прочитано 1591 разів