Пятница, 01 Июль 2016 11:26

Сільськогосподарська техніка Akpil-France – шлях до успіху вашого агропідприємства

Сільськогосподарська техніка Akpil-France – шлях до успіху вашого агропідприємстваНещодавно у Києві відбулася престижна міжнародна виставка «Агротехніка», яка зібрала провідних українських і закордонних виробників сільгоспагрегатів. Приємно, що серед когорти лідерів була техніка Akpil-France, ексклюзивним (єдиним в Україні) представником якого є ТзОВ «Максимум-Агро» з Волині.

Зазначимо, що Akpil-France – це відомий польський виробник, заводи якого є не лише в самій Польщі, а й у Франції. Це надзвичайно потужний бренд, що планомірно укріплює свої позиції на світовому агроринку ще з 1975 року. Саме того року він був заснований Казимиром Аньол як сімейне підприємство в Пільзні. Спочатку, впродовж кількох років, на підприємстві випускали будівельні матеріали, а в 1985 році, в умовах усе більш глибокої кризи в будівництві, у пошуку нових шляхів розвитку фірма зробила ставку на сільське господарство.

Переломним моментом стало придбання в 1982 році об’єктів, що залишилися після ліквідації сільськогосподарських кооперативів. Тоді відбулося значне збільшення випуску сільськогосподарських машин, а на підприємстві працювало вже 340 чоловік.

Першим виробом цієї фірми була картоплесаджалка (1984 рік), а згодом почався випуск жниварки для кінних і тракторних косарок, агрегати для прополювання та підгортання. З Сільськогосподарська техніка Akpil-France – шлях до успіху вашого агропідприємства1988 року підприємство вже працювало над новими проектами, першим з яких була кінна саджальна машина.

У 1991 році було організоване конструкторське бюро, яке працювало над картопляним комбайном. Це був перший картопляний комбайн, який вироблявся у Польщі приватною фірмою. Ця машина в 1997 році була відзначена нагородою Міністра сільського господарства на Святі врожаю в Ясній Горі.

Також саме Akpil першим у Польщі почав виробництво дисків для борін – до сьогоднішнього дня вони високо цінуються працівниками сільського господарства у всій Європі завдяки спеціально сконструйованим прорізам і турботі про якість впродовж усього виробничого циклу. Важливо, що кожну одиницю техніки тестують у польових умовах, виконуються фабричні тести на ґрунтах різних типів і з тракторами різних класів. Тож цілком закономірним є девіз підприємства: «Нові технології – нові можливості».

Сьогодні річне виробництво машин становить близько 14 тис. штук – це 40 різних типів. Значна частина йде на експорт в Албанію, Австрію, Білорусь, Бельгію, Боснію і Герцеговину, Болгарію, Хорватію, Чехію, Данію, Єгипет, Естонію, Францію, Німеччину, Грецію, Угорщину, Ірландію, Італію, Косово, Латвію, Литву, Македонію, Молдову, Чорногорію, Нідерланди, Сербію, Румунію, Росію, Іспанію, Швейцарію, Швецію, Грузію, Туніс, Україну та США.

Сільськогосподарська техніка Akpil-France – шлях до успіху вашого агропідприємстваЩо стосується власне України, то нині «Максимум-Агро» реалізовує таку продукцію Akpil-France:

 •  Плуги.
 •  Сівалки.
 •  Дискові борони.
 •  Ґрунтообробні агрегати.
 •  Фреза міжрядна для вирощування полуниці.
 •  Косарки.
 •  Розкидачі мінеральних добрив.
 •  Оприскувачі (польові і садові).
 •  Картоплесаджалки, картоплекопачки та комбайни для збору картоплі й овочів.

Здавалося б, така популярна у всьому світі техніка повинна асоціюватися з захмарними цінами. Однак одним із провідних напрямків розвитку компанії є доступність, тому цільова політика виробника спрямована на помірність цін при відмінних технічних характеристиках. Тож відчутними перевагами сільськогосподарської техніки Akpil-France є:

 •  Новітні технології.
 •  Висока якість.
 •  Низька ціна.
 •  2 роки гарантії від заводу-виробника.
 •  Відповідність міжнародним стандартам.
 •  Підходить для всіх типів ґрунтів.

Не секрет, що найкращим випробуванням на якість того чи іншого продукту є використання в роботі. І тут Akpil-France є чим похизуватися. Реалізована «Максимум-Агро» техніка вже працює в Закарпатській, Полтавській, Тернопільській, Київській, Житомирській та Волинській областях.
Сільськогосподарська техніка Akpil-France – шлях до успіху вашого агропідприємства
– Використовую в своєму господарстві Akpil-France з 2015 року, – розповідає Павло Турниця, керівник фермерського господарства «Зоряний п’ятачок» (Мукачівський район Закарпатської області). – Мушу зазначити, що з першого ж дня ця техніка активно застосовувалася в умовах надзвичайно важких ґрунтів. І вона не підводить, тому задоволений на всі сто – ніяких нарікань до функціоналу й технічного стану немає. Відтак хочу придбати ще сівалку, розкидач міндобрив та передпосівний агрегат. Скажу більше – мої сусіди увесь цей час уважно спостерігали за роботою Akpil-France. Переконавшись у її надійності, вони також планують придбати цю сільгосптехніку.

Отож якщо вам набридли великі втрати і ви хочете збільшити ККД свого господарства, то найоптимальнішим рішенням є інвестування в техніку Akpil-France. Саме придбання сільгоспмашин від «Максимум-Агро» є правильним шляхом до підвищення продуктивності та рентабельності.
Консультацію стосовно агроагрегатів можна отримати в ТзОВ «Максимум-Агро»:
Волинська обл., с. Рованці, вул. 3-я Об’їзна, буд. 51;
Тел.: (099) 525-90-03, (067) 320-30-11. Повна інформація на сайті виробника: www.akpil.pl
Прочитано 4518 разів