Вторник, 31 Май 2016 16:04

Культиватори Rich Land: думка користувачів

Культиватори Rich Land: думка користувачівRich Land – український виробник сільськогосподарської техніки. Головний продукт нашого виробництва – культиватори. Багато хто в аграрній сфері вже знає про нас, а також знайомий з нашою продукцією. Наша основна мета – виготовлення техніки, що не поступається якістю відомим іноземним брендам, але залишається доступною за вартістю. Саме тому ми постійно проводимо опитування серед клієнтів нашої компанії, цікавимося їхньою думкою, дослухаємось до побажань та пропозицій. Ми впевнені, що тільки так можливо постійно розвиватися, рухатись вперед та робити техніку Rich Land кращою для вітчизняного покупця. Ми зібрали декілька відгуків клієнтів, щоб продемонструвати, що говорять про культиватори Rich Land ті, хто знайомий з ними безпосередньо.

■ Володимир Петрович – головний інженер ФГ «Вікторія», Миколаївська область, смт Березнегувате:

«Ми користуємося культиватором Rich Land близько трьох місяців. Можна сказати, що зараз у нього бойове хрещення. За цей час він вже пройшов більше тисячі гектарів, і я можу сказати, що культиватором задоволений. Він повністю справляється з поставленими завданнями. Звичайно, важливим фактором при виборі була ціна. Іноземні аналоги набагато дорожчі, тому альтернативи культиватору Rich Land не бачу. Якість мене влаштовує повністю.

Серед переваг також можу виділити простоту у регулюванні, що підвищує його надійність. З цим культиватором працювати просто та зручно».

■ Віктор Анатолійович – голова ФГ «Кострубонька», Миколаївська область, с. Гуляницьке:

«Культиватор Rich Land у нас вже більше року, і пройшов більш ніж півтори тисячі гектарів. Як на мене, це найкраще співвідношення «ціна-якість». У нашому господарстві також є культиватор виробництва США. Так ось, порівнюючи, можу сказати, що деякі незначні переваги у американського варіанта все ж таки є. Наприклад, більш пружна пружина, можливо, ще якісь нюанси. Але якщо брати до уваги фінансову сторону питання – тут однозначна перемога за вашим культиватором.

Ще одна беззаперечна перевага Rich Land в порівнянні з імпортною технікою – це робота на складному рельєфі. Територія нашого господарства наполовину складається з рівнини, наполовину – зі схилів. Завдяки особливостям конструктивного рішення культиватор Rich Land набагато краще справляється в умовах нерівностей, схилів та складного рельєфу.

Особисто моє враження, якщо брати за основу 5-бальну шкалу, техніка Rich Land однозначно заслуговує на тверду четвірку».

■ Ігор Анатолійович – головний інженер АПГ «Юдана», Черкаська область, с. Геронимівка:

«У нашому господарстві культиватор Rich Land пройшов більше двох тисяч гектарів, ми користуємось ним майже півтора роки. За цей час вийшли з ладу деякі витратні матеріали, наприклад, підшипники. Ми докупали комплектуючі окремо, але вони виявилися гіршими за якістю, ніж ті, що йшли з заводу. Хотілося б поставити такі ж самі підшипники, які були спочатку, але, на жаль, у нас немає каталогу запчастин та комплектуючих культиватора Rich Land, тому доволі проблематично замовити деталі у виробника.

Загальні враження про культиватор – позитивні. Хіба що в наших умовах використання, при транспортуванні було б непогано зробити дорожній просвіт на кілька сантиметрів більше. Все ж інше: якість зварювання, товщина металу – на високому рівні. Імпортна техніка набагато дорожча, а культиватор Rich Land нічим не поступається».

■ Валерій Іванович – головний інженер СТОВ «Ківшовата», Київська область, м. Тараща:

«У нашому господарстві – це найперший культиватор, який випустила компанія Rich Land, можна сказати, експериментальний. Працює понад п’ять років і пройшов далеко за 10 000 гектарів! Ми вже і рахувати перестали.

У нас були проблеми з колісним вузлом, але, як я бачив, на нових моделях культиваторів це питання вже вирішене. Тому влітку ми збираємося купити колісний вузол Rich Land нового зразка. В іншому ж до якості техніки питань немає взагалі, робочі органи, рамна конструкція – все на найвищому рівні. Видалення бур’яну та перекривна здатність у культиватора відмінні, завдяки спіралевидним коткам ґрунт добре вирівнюється та укладається.

Якби ми були незадоволені технікою, то вже користувалися б продукцією іншого виробництва. Натомість ми, через рік після використання першого, придбали ще один культиватор Rich Land. А взагалі найважливіший показник – це задоволений обробленням землі агроном. Тому у нас нарікань на вашу техніку немає».

Компанія Rich Land вдячна нашим клієнтам за відгуки та дослухається до кожного зауваження. Так ми дізнаємося, над чим треба працювати, що вдосконалювати, та які проблеми вирішувати. Це дозволяє виробляти дійсно якісну техніку, яка не поступається продукції відомих іноземних брендів, а в деяких моментах навіть перевершує її, тому що культиватори Rich Land адаптовані під особливості саме українських ґрунтів. При цьому вартість нашої техніки набагато нижча, ніж у імпортних аналогів.

Rich Land – це європейська якість та українська ціна!
Тел.: (067) 430-37-88; (063) 787-14-14
www.richland.pro
Прочитано 1608 разів