Вторник, 31 Май 2016 15:37

Сенсаційне відкриття німецьких вчених – цукрова кукурудза лікує печінку

Сенсаційне відкриття німецьких вчених – цукрова кукурудза лікує печінкуКористь цієї рослини вже давно доведена, та про її здатність виліковувати повністю смертельно небезпечні хвороби знає не кожен. В сучасному динамічному світі люди забуваючи про матінку-природу і ковтаючи жменями таблетки, котрі виліковують одне, а побічний ефект дають на інше, не пам’ятають, що цим самим позбавляються лише від сигналу організму про допомогу – болі. Як кажуть у народі: «Вода камінь точить», ось за таким принципом потрібно лікуватись від важких хвороб народною медициною. Тобто систематично і тривало. Далі розповімо про випадок з життя, коли, здавалося б, так просто цукрова кукурудза врятувала жінку від біди.

Записано Людмилою Шкатула на ринку у Вінниці, при підготовці до дегустації в рамках першого Всеукраїнського Дня поля по цукровій кукурудзі, що проводила компанія МНАГОР. Ось що розповів один чоловік, який купував багато качанів кукурудзи:

«У моєї дружини діагностували важке захворювання печінки, цироз. Куди ми тільки не звертались, що тільки не робили, лікування заходило у глухий кут, дружині ставало все гірше, наші медики були безсилі. Навіть позичили у родичів гроші та поїхали до закордонних спеціалістів у Німеччину. Після повної діагностики в німецькій клініці, діагноз підтвердився – важка форма цирозу печінки, медики тут безсилі. Але досвідчені закордонні спеціалісти порадили один метод, адже печінка – це такий орган, клітини якого здатні повністю відновитися за чотири місяці. Лише треба спеціальний курс лікування: впродовж 4 місяців кожного дня споживати 2-3 качани цукрової кукурудзи, а також давити молочне зерно цукрової кукурудзи та пити отриманий сік. Ми не могли дочекатися літнього сезону. Але от проблема: ми не маємо дачної ділянки, а цукрову кукурудзу на наших ринках продають лише протягом місяця-двох. Тому ми придбали великий холодильник та заморозили з розрахунку три качани на кожен день, щоб пройти повний курс – 4 місяці.

А тепер уявіть наш відчай та те, як ми стали надіятися на наше спасіння! Ми і заморожували, і давили сік, і щодня дружина проходила таку кукурудзяну терапію. Через 4 місяці знову поїхали до німецьких спеціалістів, і просто не могли повірити – після тих страшних діагнозів! – медики сказали, що печінка моєї дружини повністю відновилися і має гарний функціонал. Нашому здивуванню та радості не було меж. Лікарі порадили моїй дружині проходити аналогічний курс щоліта, щоб в організмі остаточно зникли всі причини та можливості повторної хвороби.

Ми з дружиною тепер точно знаємо, наша рятівниця – цукрова кукурудза. Тому радимо всім: якомога довше споживайте качани цукрової кукурудзи, це ваше здоров’я. І пам’ятайте: особливо вона є корисною для дітей та літніх людей».

Після такої відвертої розмови вже на самому семінарі, що проводила компанія МНАГОР, цукрова кукурудза крокує світом, науковці та селекціонери розробили технологію, щоб ми могли якомога довше вирощувати та споживати качани цукрової кукурудзи, назвавши цю технологію: Ідеальний конвеєр від МНАГОР – кукурудза ціле літо!

Особлива увага до пізнього посіву. Адже вересень у нас ще без морозів, а цукрову кукурудзу вже не продають, бо стара. Тому радимо адаптовані гібриди, такі як Веге-1, Багратіон, Наполеон, Малібу, Барселона, Юрмала та Андріївський висівати у пізні строки: в кінці травня – на початку червня. Цим ви забезпечите себе свіжою продукцією не на 1-2, а на 3-4 місяці, ласуючи нею і одночасно лікуючись аж до настання морозів!

Остерігайтеся насіння ГМО і менше купуйте в консервованих банках!

Для того, щоб зробити кукурудзу неприродно солодкою, зарубіжні компанії застосовують ГМО технології, приховуючи страшну правду. Вони мовчать і будуть мовчати, бо їм це вигідно, проте ті, хто вже обпікся на споживанні генетично модифікованої продукції, б’ють на сполох через негативні наслідки для організму, зокрема потомства, яке через ГМО мутує.

Порада: Споживайте лише цукрову кукурудзу традиційної селекції. Запасайтесь на зиму консервованою кукурудзою власного приготування, 
а якщо у вас є холодильник, то ще краще – заморожуйте, але перед тим як заморожувати, обов’язково зробіть бланшування, і взимку смакуйте з користю.

Як правильно заморозити кукурудзу на зиму? Бланшування – найкращий спосіб!

Іструкція:

1. Очищаємо кукурудзу від лушпиння.

2. Опускаємо в киплячу воду за допомогою кухонних щипців на 1-2 хвилини, після чого одразу ж занурюємо у ємність з дуже холодною водою, а в ідеалі з льодом. Важливо, щоб кукурудза була миттєво ошпарена кип’ятком і охолоджена. Якщо дотримуватись цих правил приготування, то при заморожуванні вона збереже всі свої корисні речовини і буде такою ж м’якою та соковитою, як і влітку.

3. Коли кукурудза охолоне, висохне, пакуємо її в пакети 
і кладемо в морозильник. 
Якщо у вас мало місця в морозильній камері, можна обрізати зерно за допомогою ножа.

Увага! Всеукраїнська АКЦІЯ – стимулюємо пізні посіви!
Лише протягом 15 днів з 16 по 31 травня – унікальна знижка
на насіння – 25%.
Висівати можна до середини червня. Поспішіть, кількість насіння обмежена!
Замовляйте за тел.: (067) 236-17-16.
або на сайті: www.mnagor.com
Увага! Акцію продовжено до 6 червня.
Прочитано 2782 разів