Понедельник, 16 Май 2016 11:58

Біла кукурудза — користь для споживача, додаткова копійка фермеру

Біла кукурудза — користь для споживача, додаткова копійка фермеруНі для кого не секрет, що за останні роки ринок споживання та виробництва цукрової кукурудзи на території України росте швидкими темпами. Якщо 10 років тому консервовану кукурудзу ми куштували в основному Бондюель, то зараз вже в Україні є понад десяток вітчизняних виробників. І покупці на ринку свіжих качанів вже давно не купують кормову, і навіть діти знають, що є цукрова, сахарна, яку не треба довго варити, і яка дуже смачна.

Але, ситуація не така проста, як здається, адже споживачі на ринку скаржаться, що часто замість цукрової, їм пропонують кормову кукурудзу. «Купуєш один раз смачну солодку, а три рази підсунуть кормову!» – говорить Анастасія Вернидуб жителька Запоріжжя. А з другого боку, фермери, що вирощують кукурудзу, кажуть, що дуже низька ціна, не окуповуються витрати, адже насіння та добрива дорогі, а ціна на готову продукцію низька, бо зараз люди не мають грошей, на ринку продавців більше, ніж покупців.

Чи є рішення, яке могло б задовольнити як покупців, так і споживачів?

Так, рішення є. Це новинка на ринку, що має найбільшу пізнаваність серед покупців, дуже подобається як дітям, так і дорослим, молочно-біла цукрова кукурудза від МНАГОР, що назвали Андріївський F1, – суперсолодкий гібрид білосніжного кольору, виведений спільно з мексиканськими селекціонерами. В цієї кукурудзи зерна білі-білі, як молоко. Ми виростаємо на молоці, любимо продукти із молока, і якщо із віком наш шлунок важко перетравлює молочні продукти, то молочно-біла кукурудза підходить усім без винятку!

Знайти молочно-білу кукурудзу в Україні непросто. На ринках її майже не продають, про наші супермаркети годі й мріяти. А от за кордоном, а особливо в Північній Америці, Європі та Австралії, біла кукурудза на $1 або $2 дорожче, ніж звичайна жовта цукрова кукурудза.

То чому біла кукурудза так цінується і з кожним роком стає популярнішою?

Відповідь знає жителька смт Берегомет Вижницького р-ну Чернівецької області, Левченко Ольга, яка впродовж багатьох років кожного літа проходить курс на оздоровлення цукровою кукурудзою:

«Я висіваю цукрову кукурудзу за кілька заходів, щоб протягом усього літа і навіть восени споживати її у свіжому вигляді. Ще два роки тому, у насіннєвому магазині продавець порадив спробувати молочно-білий Біла кукурудза — користь для споживача, додаткова копійка фермеругібрид – Андріївський, після чого вирощую тільки цю смачну кукурудзу. Оскільки мені далеко за 70, жовтої я не можу споживати, вона важка для шлунку, Андріївський мені найбільше підходить з усіх інших гібридів, які я куштувала, та й онуки від неї в захваті. Споживаючи Андріївський, я помітила значне покращення зору, самопочуття та й серце не турбує. Тому сама смакую тільки білу цукрову кукурудзу і всім рекомендую!»

Сьогодні, коли довкілля значно забруднене, важливо те, що біла кукурудза, на відмінну від більшості овочів, не накопичує в собі нітратів на нітритів, які отруйні для організму.

Користь і цілющі властивості білої цукрової кукурудзи для людського організму безсумнівна і доведена науковцями вже давно. Вчені прийшли до висновку, що біла цукрова кукурудза, на відмінну від більшості овочів, не накопичує в собі нітратів на нітритів, які отруйні для організму. Регулярне вживання її зменшує ризик інсульту, діабету й серцево-судинних захворювань, адже організм отримує достатню кількість харчових волокон, клітковини та інших корисних речовин, що містяться в цій кукурудзі, і активізує всі метаболічні процеси. Дієтологи стверджують, що біла цукрова кукурудза є найкращим дієтичним продуктом, сприяє збереженню зору, особливо у літніх людей. Якщо ви страждаєте від будь-якого невралгічного захворювання, то повинні вживати кукурудзу якомога частіше. Вона містить пектини, які мають протипухлинну дію на організм людини, омолоджує клітини організму, що відразу видно по стану волосся та шкіри.

І ще одне, молочно-білий гібрид Андріївський виведений на основі традиційної селекції. Біла кукурудза походить і дуже поширена в Мексиці, де, окрім неї, споживають кукурудзу різних природних кольорів. Тому, умова БЕЗ ГМО, стовідсоткова, Андріївський натуральний і БЕЗ ГМО.

«Особливо ця культура хороша для фермерів, – каже 45-річний Василь Ковальчук з Одеси, який вже два роки висівав гібрид Андріївський F1. – Займаюсь вирощуванням цукрової кукурудзи і реалізацією на ринку вже багато років, а тому за новинками слідкую. Знаю, що фермеру заробити можна тільки якщо він один на ринку пропонує ексклюзив, новинку. Чув, що молочно-біла кукурудза в Європі на 1€ дорожча за звичайну цукрову кукурудзу, і дуже захотів і собі спробувати, для розширення асортименту. Висіяв Андріївський на кілька соток, виніс на ринок. Крім моєї, білої не було більше ні у кого, лише жовта. Як виявилось, люди не дуже люблять пробувати щось нове, тому, на пробу пропонував хоча б качан-два. Та найприємніше, що, придбавши у мене, мої клієнти запитували наступного дня про молочно-білий Андріївський, бо ця кукурудза така смачна та ніжна, що для діток – це найкращі ласощі, напевно, тому на упаковці з насінням зображено дитину. Тож я поступово своїх клієнтів привчив до білої і вирощую вже побільше, оскільки це вигідно, в Одесі на ринку цінується вона на 1-2 гривні дорожче за жовту».

Тому, і для фермерів і для тих, хто надає перевагу здоровому харчуванню: Андріївський – ваш продукт!

Увага! Всеукраїнська АКЦІЯ – стимулюємо пізні посіви!
Лише протягом 15 днів з 16 по 31 травня – унікальна знижка на насіння – 25%.

Висівати можна до середини червня.
Поспішіть, кількість насіння обмежена!

Замовляйте за тел.: (067) 236-17-16.
або на сайті: www.mnagor.com

Яскравого літа і настрою з кукурудзою від Мнагор!
Прочитано 4845 разів