Вторник, 17 Май 2016 08:59

Треба Вам качати КАС – звертайтеся до нас. Мотопомпи для КАС США оригінал

Треба Вам качати КАС – звертайтеся до нас. Мотопомпи для КАС США оригіналЗа 8 років вже понад 1500 сільськогосподарських підприємств в Україні переконалися у високій якості мотопомп американського виробництва. Якщо вам необхідно перекачувати КАС, то насоси PENTAIR зроблять це швидко, якісно та недорого. Особливо, якщо врахувати, що оригінальні мотопомпи прослужать вам не один рік, а при правильній експлуатації не одну «п’ятирічку». Чого не можна сказати про китайські підробки. Здебільшого навіть двигуни зроблені з такого матеріалу, що нагадує фольгу. Особливо різко відчувається різниця, коли підняти мотопомпу американського виробництва та китайського (або зважити). Іноді різниця в вазі сягає більше 5,4 кг. Не враховуючи металеву рамку. Але, як виявляється, низька якість двигуна – це не головний недолік «китайців». Адже навіть якісний двигун можна «знищити», якщо обладнання попадає до «вбивць».

За 8 років тісної співпраці з сільськогосподарськими підприємствами у нас теж таких було два випадки.

Випадок перший. Дзвінок через тиждень після розвантаження обладнання. Розвантажили, крім мотопомпи, і ємності для транспортування, разом з кранами та Треба Вам качати КАС – звертайтеся до нас. Мотопомпи для КАС США оригіналкомплектами кріплень, і шланги, і фільтр для КАС, з великою кількістю фітингів, хомутів та інших комплектуючих. Відразу після замовлення відучилася рука професіонала. Адже інженер все знав, що йому потрібно, та зробив замовлення на обладнання, яке можна за 2-3 години зібрати та відразу експлуатувати.

Телефонує інженер і говорить: «Щось ваша американська помпа перекачала 60 кубів КАСу і заклинила!» ( дослівно). Ми того ж дня незважаючи на пізній час прийняли мотопомпу на сервіс. Перш за все, перевірили мастило. Мастило є! Це вже добре. Але двигун дійсно заклинив. Знімаємо корпус насосу. Що ми бачимо? Вал синій з фіолетовими відтінками. Добре, що в помпу залили в господарстві мастило! Але його заливати бажано до того, як качати. І сміх і гріх. Але все таємне завжди стає явним. Двигун було замінено, за рахунок експлуататора. Мотопомпа працює і дотепер.

Випадок другий. Телефонує клієнт: «Мотопомпа пропрацювала місяць, перекачала більше 1000 кубів КАСу. Працює нестабільно, стріляє, глохне!». Через декілька днів, «службою доставки» прибула до нас ця помпа. Сервісний інженер зняв карбюратор, помив, почистив, продув. Безрезультатно. Тільки після промивання бутилом та послідуючим продуванням мотопомпа-таки запрацювала як слід. В чому ж причина? Сервісний інженер зробив висновок: «Тривала робота на неякісному низькооктановому бензині». Висновок довели до директора підприємства. Директор підприємства (покупець) б’є себе в груди та каже: «Сам на ОККО купував 95 бензин! Собі в Джипа заливаю, і каністру для попми завжди беру, хоча на бригаді теж є бензин. Ви ж говорили, що лити у помпу треба тільки якісне пальне». Наш сервіс настояв на своєму. Директор виявився розважливою людиною, провів невелике розслідування в господарстві. І виявилося, що в гаражі у співробітника Василя 40 літрів бензину А-95, для новенького Ланоса зятя. І смішно і грішно! А помпа працювала на А-80, з заправки сільгосппідприємства.

Треба Вам качати КАС – звертайтеся до нас. Мотопомпи для КАС США оригіналТепер про головний недолік «китайців». Неякісна насосна частина, з торцевим ущільненням найнижчої якості. Відсутність запасних частин на насос. Крихкість пластику. Матеріали насосу іноді вступають в реакцію з хімічно активними рідинами.

На насос американського виробництва завжди є запчастини. Якщо у вас внаслідок попадання щебеню або інших механічних частин (неправильна експлуатація) вийде з ладу будь-яка деталь насосу, у нас на складі є всі деталі, згідно зі специфікацією у достатній кількості. Будемо раді вам допомогти.

Нижче приводимо фото тих самих китайських мотопомп, які вам недбайливі продавці можуть пропонувати як польські, японські або начебто з японським двигуном. І смішно і грішно. Але ніхто не хоче відчувати себе обдуреним.
Треба Вам качати КАС – звертайтеся до нас. Мотопомпи для КАС США оригінал
 
Прочитано 2126 разів