Понедельник, 18 Апрель 2016 16:00

Вибір баків. Кому віддати перевагу: «красивим чи розумним»?

Вибір баків. Кому віддати перевагу: «красивим чи розумним»?Щоб зважено вибрати, треба врахувати різні форми баків, матеріали та ціни. Як не прогадати? Ми запитали про це у тих, хто вже зробив свій вибір, чому вони придбали саме ті, а не інші баки. Які переваги для них зіграли вирішальну роль при виборі?

Своїм досвідом ділиться Валерій Олександрович Горенко, головний інженер ТОВ «Думівське», що в селі Думівка Краснопільського району Сумської області:

– Ми вже перевозили воду в подібних баках. Вони нам добре відпрацювали кілька років, але з часом з різних причин зносилися. Тому, коли прийшов час їх замінити, ми вирішили придбати такі самі баки, але вже з підсиленою стінкою. Вивчали пропозиції і від інших постачальників. Всі свій товар хвалять, але ми вирішили не ризикувати.

Добре тим, хто сам мав нагоду випробувати баки в польових умовах. А коли немає власного досвіду? Коли натомість є сумніви щодо надійності та витривалості баків, способу кріплення тощо? Розвіяти сумніви можуть певні технічні рішення та переконливі аргументи. Які саме?

Ми зателефонували Юрію Олександровичу Діденку, головному інженеру ТОВ «Орількалатінвест» (с. Грушине Первомайського району Харківської області). Цей досвідчений працівник вибрав інші баки. Ось що він розповів:

– Мені ці баки здалися більш якісними, хоча і дорожчими. У постачальника було чотири пропозиції – на вибір різні баки. Ми вибрали баки з найбільш якісною кришкою. Нам важливо, щоб якомога менше було протікань. А ще нам здалося вдалим рішенням проблеми міцності бака те, що бак цілісний, а опорні лапи приварені зовні. Хоча є інша думка, що місця зварювання послаблюють матеріал. А ще нам додали впевненості перегородки для гасіння коливань води. Ці баки були дорожчі, але ми вирішили вибрати саме їх. Ми возимо в них воду до обприскувача і плануємо возити КАС.

А якщо є ще дорожчі баки, – можливо, і вони комусь потрібні? Насправді, їх замовляють досить рідко, але є кілька поважних замовників, які стали володарями таких цінних баків.
Вибір баків. Кому віддати перевагу: «красивим чи розумним»?
Ці баки – ручної роботи. Виготовляються вони із високоякісного листового пластика. Кожен бак робиться під унікальний проект. Може бути виконаний у нестандартних розмірах. Зварювання швів відповідає європейським стандартам. Рекламацій по якості цих баків ми ще не мали. Тож, запитаємо директора ФГ «Катрич», Василя Васильовича Торопа (село Іскровка Петрівського району Кіровоградської області), чому вони замовили саме такий бак?

– Немає такої машини, щоб не можна було розбити на наших дорогах. А щодо баків – тим більше! Бо вони пластикові. Нам сподобалося, що в цих ємкостях є зовнішні підсилюючі ребра та перегородки для гасіння імпульсу води на передню стінку. Окрім цього, є дихальні клапани та просторий люк для чистки бака. За 15 хвилин шість чоловік вручну можуть поставити або зняти ємкість на наш ГАЗон. А ще покупка дорогих, але якісних речей – це вклад на довгі роки. Нам сподобалося, що постачальник надав нам сертифікат на якість матеріалу, що підтверджує його довговічність. У нас не так багато грошей, щоб купувати дешевий товар.

На кінець хочу попросити про повагу до сили води. Варто пам’ятати, що нарахування водіям заробітної плати за тонно-кілометри призводить до перевищення ними допустимої швидкості.

З цього приводу згадується гумор з дитинства: «Не пийте люди воду! Вона силу має! Вона греблі рве...» А взагалі-то, люди возять воду і ви возіть!

Завжди раді проконсультувати вас з питань придбання баків до водовозів та їх монтажу на автомобілях. Пропонуємо вам широкий вибір баків, мотопомп та комплектуючих. Забезпечимо монтаж за один день. Досвід роботи – 10 років.

Які питання виникають у тих, хто вирішив переобладнати вантажівку у водовіз? 
Перше і головне – які саме вибрати баки?

Телефонуйте: (0542) 78-13-16, або безкоштовно на 0 (800) 503-153
Прочитано 2220 разів