Понедельник, 18 Апрель 2016 09:05

Як заробити 20 000 гривень на 10 сотках за 100 днів – Веге-1!

Як заробити 20 000 гривень  на 10 сотках за 100 днів – Веге-1!У фінансово скрутний час для кожної української родини постає питання – як заробити гроші з своїх 10 соток городу?

Відповідь на нього вже знайшла українська компанія «Мнагор», яка заснована ще у 2005 році і професійно займається селекцією та виробництвом високоякісного посівного матеріалу елітної цукрової кукурудзи за північноамериканськими технологіями. У тісній співпраці з фермерами, які вирощують цукрову кукурудзу, компанія визначила основні вимоги до гібридів цукрової кукурудзи. Впродовж кількох років селекціонери плідно працювали над створенням найбільш ранньої цукрової кукурудзи. Було вкладено чимало зусиль та коштів, щоб створити ультраранній гібрид цукрової кукурудзи, який виходить на ринок найпершим. Ми знаємо, що якщо вийти на ринок зі свіжою кукурудзою найпершим – то можна заробити значно більше, ніж конкуренти. Але все впирається в холодні, з різкими перепадами температури весни.

В період весняного авітамінозу у людей зростає бажання посмакувати апетитною кукурудзою, і вони готові навіть за високу ціну купувати ранню продукцію. Люди вже наїлися «свинячої» кукурудзи! Той, хто спробував солодку кукурудзу, вже ні на що її не проміняє. Наш споживач стає вибагливішим. Тому саме ультрарання продукція приносить найбільший прибуток овочівнику.

За три роки пошуку та випробувань у різних регіонах України, було виведено омріяний гібрид, адаптований для всіх зон вирощування, який назвали Веге-1. У
Як заробити 20 000 гривень  на 10 сотках за 100 днів – Веге-1! цьому гібриді поєднані найцінніші властивості американських та українських сортів, що робить його прекрасно адаптованим до українських умов вирощування. Веге-1 зберігає високу врожайність та стійкість американських предків. Багато ранніх гібридів перепробували досвідчені овочівники, але одноголосно віддали перевагу лише Веге-1. Замовивши в минулому році високоякісне зерно цього чудового гібриду, для проби, на кілька соток, у цьому році вже замовляють на кілька гектарів. Нажаль, минулоріч, через великий попит та брак насіння Веге-1, тільки декільком щасливчикам вдалося придбати зерно цього ультрараннього гібриду та отримати ранній урожай, заробивши гарні гроші завдяки цьому диво-гібриду.

Чому ж овочівники вибрали Веге-1? Тому що він не боїться весняних похолодань і його можна висівати з початку квітня, при температурі ґрунту 5-6°С, тоді як інші гібриди можна сіяти лише при 12-15°С, інакше буде ризик втрати врожаю. Тому Веге-1 через 69-73 дні – найпершим! – без затрат часу та коштів на розсадний спосіб, продається по найкращій ціні. По-друге, тривалий період перебуває в молочній стиглості, що подовжує і разом з тим полегшує період реалізації продукції. По-третє, кращий серед лінійки інших солодких гібридів за смаковими якостями, стійкістю до хвороб та перепадів температур, якщо після збору помістити качани кукурудзи в холодне приміщення з температурою 0-5°С, то до 7 днів не втрачається цукристість.

Минулого року доля посміхнулася Валентині Швень з села Шкарівка Білоцерківського району Київської області. Вона заздалегідь замовила насіння, як тільки дізналася, що воно є в продажі.

– Посіяла в минулому році на 30 сотках Веге-1 і була дуже задоволена збором раннього врожаю, – ділиться своїми враженнями Валентина. – Це був найбільш ранній гібрид цукрової кукурудзи, що я вирощувала. Посіяла його на початку квітня з розрахунку 5000 насінин на 10 соток і вже в кінці червня мала прекрасний урожай – один качан з рослини. Качани у мене вийшли великі, яскраво-жовтого кольору і чудові на смак. В той час ціна на солодку кукурудзу на опті була 5 грн за 1 качан. Зібрала майже 4000 качанів з 10 соток, прибуток за менш ніж 100 днів мене порадував. Вагома підтримка для сімейного бюджету. Та найприємніше те, що ті люди, які купували в мене качани, наступного тижня приходили та брали мою Веге-1. Бо вона ж була найсмачніша на ринку, з неповторним ароматом – ніби з медом. Веге-1 стійкий до хвороб навіть у прохолодному і вологому весняному кліматі, з ранніми термінами дозрівання і подовженим періодом перебування у молочній стиглості. Тому людям, які хочуть отримати самий ранній і високий урожай цукрової кукурудзи, не гаючи часу на розсадний спосіб, раджу Веге-1, яка дає більше, ніж від неї очікуєш. Я замовила насіння ще на початку грудня минулого року і скоро в квітні буду сіяти.

Постає питання, для чого садити картоплю, якщо за виручені гроші, з меншими затратами здоров’я та часу можна виростити солодку кукурудзу, продати її та купити в два рази більше картоплі та ще й заробити. Багато людей зрозуміли, для чого витрачати великі гроші на шалено дороге закордонне насіння, коли є краща альтернатива? Веге-1 поєднало всі сильні сторони американської та української селекції – має чудовий смак і великі качани, стійкість до стресових умов та й на ринку вона найперша. Відмінно підходить для вживання у свіжому вигляді, заморожування, консервування.

Європейському фермеру, який вирощує насіння, потрібно платити людям в євро, а наші люди заробляють в гривні, тому ціна насіння більш доступна.

Компанія «Мнагор» подбала не тільки про фермерів-професіоналів, а й про дачників та тих, хто працює на присадибних ділянках. Тобто ми дбаємо про всіх, хто хоче поласувати смачненькою кукурудзою ще й гарно заробити. Рання ластівка – Веге-1 вже є й у дрібній фасовці, запитуйте в насіннєвих магазинах, замовляйте в інтернет-магазинах.

Додаткова інформація на сайтах:
Акція!
sun-be.com kukuruza.in.ua
Всі, хто замовить насіння Веге-1до 15 травня, отримає в подарунок покрокову в фото технологію вирощування.
Замовлення за телефоном: 068-111-91-91
Яскравого літа і настрою з кукурудзою від Мнагор!
Прочитано 5613 разів