Четверг, 31 Март 2016 16:02

Ємності «Євро Пласт» – кращі ємності – найкращі ціни!

Ємності «Євро Пласт» – кращі ємності – найкращі ціни!Компанія «Євро Пласт» виробляє понад 150 видів пластикових накопичувальних ємностей. Баки та резервуари від 6 літрів до 30 тонн стануть у пригоді на будь-якому маєтку. Пластикові ємності допомагають оптимізувати процеси водопостачання та накопичення, зробити побут зручніше, заощадити кошти та створити затишок.

Кожен господар знає, наскільки залежить від підготовки до аграрного сезону кількість та якість зібраного влітку та восени врожаю, успішність виробничого процесу. Баки від 100 до 20000 літрів застосовують для накопичення питної води або для поливу, вони стали невід’ємною частиною систем крапельного поливу та зрошення. Допомагають зменшити витрати на воду.

Сенсаційною новиною року стало виготовлення ємності для перевезення води, КАС та добрив об’ємом 5 тонн.

Вона має півсферичну форму, що забезпечує максимальну стійкість, зручність використання. Ємність еластична, ударостійка.

Комфорту на маєтку додадуть рукомийники на 15 чи 20 л, котрі можна закріпити в будь-якому зручному місці.

В баках і бідонах від 20 до 120 літрів зручно зберігати продукти, солити та маринувати фрукти та овочі.

Важливим елементом створення комфорту на кожному маєтку є літній душ. Зауважимо, що тепер не треба перефарбовувати ємності в чорний колір для підігріву накопиченої води.

Компанія «Євро Пласт» виготовляє двошарові баки від 60 до 20000 літрів, зовнішній шар, яких має чорний колір.

Ємності чорного кольору – це 100% захист від ультрафіолету.

Ємності «Євро Пласт» – кращі ємності – найкращі ціни!
Прочитано 2141 разів