• Головна
  • Статті
  • Рослинництво
  • Підвищення продуктивності та стійкості соняшника до несприятливих умов зростання за допомогою регуляторів росту рослин серії «Марс»
Четверг, 31 Март 2016 14:02

Підвищення продуктивності та стійкості соняшника до несприятливих умов зростання за допомогою регуляторів росту рослин серії «Марс»

Підвищення продуктивності та стійкості соняшника до несприятливих  умов зростання за допомогою регуляторів росту рослин серії «Марс»
У природних умовах зростання рослини в процесі свого розвитку часто підпадають під дію несприятливих чинників зовнішнього середовища. Вивчення причин зниження врожайності від несприятливих умов вирощування стимулює шукати шляхи подолання їх негативного впливу. Регулятори росту рослин позитивно впливають на ріст і розвиток рослин. Вони не замінюють мінеральні добрива, а є додатковим резервом підвищення стійкості до несприятливих умов зовнішнього середовища та продуктивності рослин.

Протруювання насіння – обов’язковий агрономічний прийом. Для підвищення ефективності протруювання пропонуємо разом з протруйником використовувати регулятор росту рослин «Деймос», що виробляється виробничо-комерційною фірмою «Імпторгсервіс», з додаванням карбаміду.

«Деймос» – плівкоутворюючий двокомпозіційний багатокомпонентний препарат із стимулюючою, фунгіцидною та антиоксидантною дією. Містить мікроелементи рослинного та мінерального походження. Сприяє появі дружних та рівних сходів.

Соняшник дуже вимогливий до наявності засвоюваних форм поживних речовин.

Враховуючи потреби культури, фірмою «Імпторгсервіс» розроблена технологія мінерального живлення соняшнику з використанням для позакореневого живлення регуляторів росту рослин (РРР) серії «Марс», які містять мікро- та макроелементи влегкодоступній формі, та завдяки полімерній основі, швидко поглинаються та засвоюються рослинами.

Першу обробку рослин пропонуємо зробити з використанням плівкоутворюючого РРР «АКМ» у фазі двох пар справжніх листків. Завдяки цьому ми отримуємо стабілізуючий ефект упродовж усього вегетаційного періоду. Антиоксидант, який знаходиться у препараті, інгібірує вільнорадикальні процеси в мембранах, стимулює антиоксидантний захист клітин і тканин, що позитивно впливає на стійкість рослин до різноманітних несприятливих умов (стресів) та стабілізує обмін поживних речовин. Причому це стосується не тільки кліматичних стресів, але й фітотоксичної дії пестицидів.
«АКМ» дозволяє нівелювати наслідки хімічного стресу. Рослини виходять з «кризового» стану впродовж 2-3 діб. Досвід застосування препарату «АКМ» підтверджує високу ефективність цього прийому.

Після тривалого зберігання зерно, вирощене із застосуванням «АКМ», відрізняється тим, що в ньому зберігаються краще каротиноїди, вітамін Е і особливо фосфоліпіди. Таке зерно зберігається довше і без втрат основних поживних речовин.

Друге підживлення рослин у фазу 4 пари листків провести з використанням бакової суміші: «Антистрес» + «Ендобор» з додаванням карбаміду та сульфату амонію.
До складу препарату «Антиcтрес» входить монофосфат калію та гліцерин, які дають можливість рослині швидко сформувати потужну кореневу систему, яка в подальшому, за рахунок більш об’ємного покриття, зможе забезпечувати культуру живленням з ґрунту, а також підвищує концентрацію цитоплазми та зменшує в ній вміст вільної води, що підвищує стійкість рослин до кліматичного стресу.
Ендобор – це бакова суміш, яка містить у своєму складі бор, магній, сірку, основою якої є РРР «АКМ» (стабілізатор обміну речовин), яка не тільки компенсує нестачу мікроелементів, але й підвищує стійкість рослин до посухи, стимулює процесипіслязбирального дозрівання насіння і сприяє зменшенню вмісту вільних жирних кислот, стабілізує процеси окислення.

Третє підживлення рослин виконати в критичну фазу розвитку (5-8 пар листків) сумішшю «Деймос» + «Ендобор» з додаванням карбаміду.
Рослинні складові препарату Деймос гарантують високу концентрацію та збалансоване співвідношення органічних і неорганічних речовин, необхідних рослині для свого росту і повноцінного розвитку. Фітогормони відіграють важливу роль в адаптації рослин до нових умов зростання, значно підвищують стійкість рослин до захворювань та продуктивність рослин.
При наявності необхідної кількості мікроелементів рослини мають можливість синтезувати повний спектр ферментів, які дозволяють більш інтенсивно використовувати сонячну енергію, воду та поживні речовини, і в результаті отримати більш високий та якісний врожай.

Кожна обробка регуляторами росту рослин дозволяє отримати прибавку до вражаю від 2-4 ц/га.

З питань співпраці та консультацій звертайтесь:
ПП ПКФ «Імпторгсервіс»
тел.: 0562 31-16-62
067 633-62-88 
067 633-97-87
 
Прочитано 2321 разів