Среда, 30 Март 2016 14:43

Обладнання для КАСу

Обладнання для КАСуРідкі мінеральні добрива підходять майже для всіх сільськогосподарських культур, якщо вони вносяться вчасно та правильною технікою. КАС переважно вносять обприскувачами, тому що вони мають високу продуктивність та потребують мінімальної модернізації. Польовий обприскувач вносить рідкі мінеральні добрива дуже рівномірно. Додаткової техніки не потрібно.

Щоб внести КАС, достатньо встановити інжекторні або спеціальні розпилювачі. Рідкі мінеральні добрива в комбінації з засобами захисту рослин вносять плоскофакельними, переважно інжекторними, розпилювачами. Рідкі мінеральні добрива в чистому вигляді вносять якщо не спеціальними, то тільки інжекторними розпилювачами на низькому тиску. Використовуючи спеціальні розпилювачі, потрібно враховувати: чим менший тиск, тим крупніші краплі і, відповідно, менша небезпека опіків.

Для сільгоспвиробника ринок пропонує великий асортимент як інжекторних розпилювачів, так і розпилювачів для КАСу.

Насамперед хочеться звернути увагу на спеціальні дефлекторні розпилювачі для рідких добрив – FD (виробник – Lechler GmbH, Німеччина).

Завдяки горизонтальному струменю ці розпилювачі забезпечують дуже рівномірне внесення рідких добрив.

Ризик опіків зведений до мінімуму, завдяки екстремально крупним краплям. Оптимальний розподіл добрив по всій ширині захвату. Дякуючи рівномірному поперечному розподілу, відсутні смуги від опіків на оброблених площах. Значно менше засмічуються, у порівнянні з багатоструминними розпилювачами. Для чистки дозуючу шайбу можна зняти без інструменту.

Поперечний розподіл на випробувальному стенді (вода)

Для перекачування КАСу і приготування робочих розчинів використовують самозаправні помпи (виробник Banjo, США).
Обладнання для КАСуПродуктивність від 500 до 1110 л/хв. Корпус та крильчатка відцентрових насосів виготовлені із міцного поліпропілену, армованого скловолокном, спеціально для використання в агресивних хімічних середовищах. Малі лопаті на зворотній стороні крильчатки зменшують тиск на ущільнення. Є герметичний зворотній клапан. На плиті кріплення насоса є отвори для додаткового захисту двигуна. Внутрішні металеві частини виготовлені із нержавіючої сталі.

Професійні двигуни Briggs & Stratton (США), якими обладнанні мотопомпи, призначені для інтенсивних навантажень і розраховані на 2000 годин наробітку до першої відмови. Ці двигуни обладнанні датчиком низького рівня оливи.

Оксана ВАСИЛЕНКО
ТОВ «Спрейфорс»
тел.: (050) 358-97-33
www.sprayforce.com.ua
Прочитано 2052 разів