Пятница, 18 Март 2016 12:12

Високий врожай кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта» – реальність, що варта уваги!

Високий врожай кукурудзи від ТОВ НВКФ «Селекта» – реальність, що варта уваги!Денис Жоржевич ДЕМЕШКО, одноосібник

(Кіровоградська обл., Компаніївський р-н).

Я займаюся сільським господарством майже 10 років. Площа землі, яка знаходиться в моєму обробітку, на сьогоднішній день сягає 128 га, і з кожним роком збільшується.

Основним напрямком моєї діяльності є рослинництво, а саме вирощування пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику та проса. Технологія вирощування – стандартна.

Скажу так, за десятиріччя сільськогосподарської діяльності спробував гібриди різних фірм-виробників – як іноземних, так і вітчизняних. У минулому році, за сприяння Зайцева Руслана (регіонального представника ТОВ НВКФ «Селекта» у Кіровоградській області), придбав гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» – ТАР 349 МВ та Полтаву. І отримав врожай, що жодним чином не поступився гібридам кукурудзи іноземної селекції.

Моя думка, з якою погодиться більшість аграріїв Кіровоградщини, така, що погодні умови цього року – вкрай несприятливі: тривала посуха та відсутність бажаних опадів спричинили важкі умови для більшості культур. Проте, незважаючи на тривалу посуху, гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» дуже добре себе зарекомендували: як зовні (міцне та високе стебло), так і всередині (виповненість качана та його великий розмір). Порівнював я ці чудові гібриди з гібридами кукурудзи моїх сусідів-аграріїв, що придбали іноземний насіннєвий матеріал, та можу сказати, що доробок ТОВ НВКФ «Селекта», розміщений на моїх полях, дав підстави для висновку про позитивну різницю у врожаї для мене десь на рівні 50%.

Ще хотілось би звернути увагу на один момент, який мене приємно вразив, – вся господарсько-біологічна характеристика гібридів кукурудзи, зокрема ФАО, яка розміщена у каталозі ТОВ НВКФ «Селекта», повністю відповідає дійсності. І це, безумовно, викликає довіру як до вказаної фірми, так і до її продукції.

Якщо б мене запитали: чи рекомендував би я продукцію ТОВ НВКФ «Селекта» іншим товаровиробникам, я б чесно відповів: Так! Оскільки на це є вагомі причини: якісне насіння, високий та стабільний врожай, а ще – ідеальні умови доставки та консультації у будь-який час на найвищому рівні.

Сергій Володимирович ФЕДОРОВ, одноосібник

(Кіровоградська обл., Компаніївський р-н).

Я займаюсь сільським господарством вже восьмий рік. Основними культурами, які обрав для вирощування, є кукурудза та соняшник. При їх вирощуванні використовую сучасні гербіциди іноземних фірм, аміачні добрива та стимулятори росту, а обрані мною технології вирощування – це оранка, раннє закривання вологи та культивація.

Взагалі-то з вітчизняною селекцією кукурудзи знайомий лише поверхнево: у 2012 році сіяв гібрид Інституту сільського господарства степової зони НААН України Яровець, який дав максимальний врожай на рівні 50 ц/га. Після цього – гібриди вітчизняної селекції кукурудзи не сіяв та й не збирався.

Та у 2015 році товариш познайомив мене з Зайцевим Русланом – регіональним представником ТОВ НВКФ «Селекта» у Кіровоградській області, який запропонував мені, так би мовити «на пробу», три гібриди кукурудзи вищеозначеної фірми – Полтаву, ТАР 349 МВ та Лювену. Можу з впевненістю констатувати – від селекції ТОВ НВКФ «Селекта» я просто в захваті. З огляду на той факт, що попередниками кукурудзи три роки поспіль був соняшник, а підкоренева підкормка становила 100 кг карбаміду на гектар, отриманий врожай кукурудзи на рівні 85-90 ц/га переконав у тому, що, безперечно, українська селекція кукурудзи, а саме селекція ТОВ НВКФ «Селекта», варта уваги.

Без перебільшення можу сказати, що всі гібриди кукурудзи – просто шикарні, але кожен все ж таки вирізняється по-своєму. Так, Полтава – красуня, що має міцне стебло, великий та повністю озернений качан і стоїть зелена аж до кінця вересня. Лювена здивувала мене супершвидкою віддачею вологи та швидким закриванням вологи на ґрунті, а ТАР 349 МВ– міцністю та висотою стебла. Хочу також наголосити, що особливо вражає в гібридах кукурудзи потужність рослин, їх коренева система та великі, повністю виповнені качани, що в цілому забезпечує високий та стабільний врожай.

З питань співпраці та консультацій звертайтесь за телефонами:
комерційний директор
Мельник Т. В. (050) 361-66-65,
регіональний представник в Кіровоградській обл.
Зайцев Руслан (098) 804-44-89
Прочитано 2178 разів