Среда, 09 Март 2016 11:52

«Сівалка «Сіва» виручила, зекономила багато часу, безліч матеріальних ресурсів!..»

«Сівалка «Сіва» виручила, зекономила багато часу, безліч матеріальних ресурсів!..»«Сівалка «Сіва» виручила, зекономила багато часу, безліч матеріальних ресурсів! Завдяки їй я отримав хороші сходи там, де навіть не чекав. Посів 600 га на «Сіва» обійшовся в 700 грн, а в імпортній сіялці ціна підшипника 700 грн!»

ФАКТ: За прогнозами синоптиків літо 2016 буде схожим на літо минулого року: спекотним та бідним на дощі.

ПРОБЛЕМА: У Вас є бажання виганяти в поле трактори з плугами, важкими боронами та дискаторами для обробки сотень гектарів «бетону» і витрачати на це час, пальне та ґрунтову вологу, якої і так обмаль?

ВИГІДНЕ РІШЕННЯ:

Сівалка «Сіва» СЗМ 3,6 No-Till – ідеальний сільськогосподарський агрегат при ресурсозберігаючому сільському господарстві. Застосування сівалки дає значне збільшення врожаїв сільськогосподарських культур при мінімальній обробці ґрунту. Конструктивні характеристики сівалки дозволяють домогтися високої точності висіву. Тим самим знижуючи витрату посівного матеріалу і підвищуючи його ефективність.

Неоране поле на 1-2 метри вглиб пронизане мільярдами капілярів, що залишаються після коренів рослин або утворилися від життєдіяльності мікроорганізмів. Цими тонкими, але глибокими ходами волога постійно піднімається до коренів Вашої пшениці і наливає зерно в спеку та посуху. А взимку ця волога замерзає і розриває ці канали. І так іде природне розпушування та насичення ґрунту киснем, що дає додатковий урожай.

Тому, ОРАТИ НЕ ТРЕБА, а сіяти сівалкою «Сіва» СЗМ 3,6 No-Till: прямо по стерні, по залишкам кукурудзи чи соняшнику. Ця сівалка зрізає поживні залишки, розподіляє їх по ґрунту, робить у ній борозну потрібної глибини та акуратно висаджує туди насіння. У сівалці «Сіва» СЗМ 3,6 No-Till конструкція робочих дисків дозволяє створювати практично ідеальне насіннєве ложе. Місткі ємності для посівного матеріалу і добрив дозволяють працювати без зайвих дозаправок, економлячи таким чином час та гроші фермерського господарства.

Реальні цифри та факти надані господарями, що вже працюють з «Сіва» СЗМ 3,6 No-Till

ФГ «Зернівка», Яготинський р-н, Київська обл.

ТОМУ з «Сіва» Ви отримаєте:

 • Значну економію пального.
 • Звільнення техніки.
 • Економію витрат на зарплату механізаторам. «Сіва» агрегатується з тракторами класу 1,4 (від 80 к.с.). По пальному економія мінімум 10-14 л/га, і плюс години роботи механізатора та амортизація тракторів. На 100 га економія мінімум 30 000-35 000 грн. На 400 га – економія до 4 тонн пального.
 • Навіть при мінімальній волозі «Сіва» не сушить землю і Ви отримуєте рівні дружні сходи та уникаєте залежності врожаю від погоди.
 • Зменшення трудомісткості процесу посіву.
 • Висока швидкість посіву. 25-30 га за день по НЕОБРОБЛЕНИМ: чорнозему, солончаку, важким і піщаним ґрунтам.
 • Повна адаптація до вітчизняних умов експлуатації та ремонту. Всі різьбові з’єднання метричні, тому немає проблем при обслуговуванні, ремонті або швидкісній заміні. Підшипники, манжети та ланцюги відповідають ДСТУ.
 • Гарантія 1 рік.
 • Швидка окупність: 1-1,5 сезону.
 • Вигідна ціна у порівнянні з імпортом, а якість роботи не гірша зарубіжних аналогів: GREAT PLAINS, John Deere.

Ширина робоча/транспортна 3600/4600 мм
Обсяг бункера для насіння 875 л
Обсяг бункера для добрив 400 л
Кількість сошників 19
Кількість кулерів 19
Глибина обробки кулера 0-100 мм
Глибина загортання насіння 20-100 мм
Вага сівалки 3030 кг
Ширина міжрядь 190 мм
Мінімальна потужність трактора 80 к.с.
Швидкість посіву 6-12 км/год.

Для придбання сівалки «Сіва» СЗМ 3,6 No-Till звертайтеся до виробника – ТОВ «КапіталПромРесурс»:
(095) 400-56-13; (061) 284-13-67 
www.siva-agro.com

Прочитано 1460 разів