Среда, 02 Март 2016 12:05

Європейський соняшник у степах України

Європейський соняшник у степах УкраїниТОВ «Терра-Юг Україна» пропонує аграріям високоякісні гібриди соняшнику від Strube

За час свого існування (а це вже мало не чверть століття) компанія «ТЕРРА-ЮГ» зажила доброї слави найбільшої насіннєвої бази на Півдні України. Чимало вправних господарів завдяки придбаному в компанії «Терра-Юг» насінню вийшли на новий рівень хазяйнування, примножили свої врожайні здобутки, заробили аж ніяк не зайву копійчину. Власна селекція, виробництво і реалізація високоякісного посівного матеріалу, з яким аграрій дасть собі раду у різних кліматичних зонах, стали фірмовими ознаками компанії «Терра-Юг».

Наразі настав час і компанії «Терра-Юг» підкорити нові вершини у бізнесі. Відтепер у прайс-листі компанії з’явилися і гібриди іноземної селекції. «Терра-Юг Україна» дістала ексклюзив на гібриди соняшнику славнозвісної німецької компанії Strube – традиційний Серджіо ШТ та стійкий до гербіцидів на основі трибенурон-метилу Про229су. Чому саме Strube? Ця компанія має величезний авторитет на ринку. Із 1877 року, вже в п’ятому поколінні Strube докладає чималих зусиль, щоб запропонувати своїм клієнтам найкращі селекційні досягнення. Багатьом вона знайома як постачальник якісного насіння цукрових буряків. Утім, ось уже впродовж більш як двох десятків років Strube веде програму із селекції соняшнику, спрямовану на одержання високоякісних гібридів «квітки сонця». Цю копітку роботу проводять в Іспанії. У фокусі – максимальний вихід олії, висока врожайність гібридів, стійкість проти всіх відомих типів вовчка, а також стійкість до гербіцидів Євролайтинг та Експрес.

Тож чимало гібридів соняшнику від Strube вже дістали безліч схвальних відгуків європейських аграріїв. Секрет успіху Strube – у повсякчасному розвитку. Інновації для цієї компанії є свого роду традицією, адже вся історія Strube – це історія інновацій.

В’ячеслав Дімітров, співзасновник ТОВ «Терра-Юг Україна», підкреслює: «Насіння Strube – продукт ретельної дослідницької роботи. Тривалість періоду від створення гібридів до впровадження їх у виробництво сягає подеколи десяти років. Німецька компанія – це визнана якість, надійність, скрупульозність. Німецька селекція визнана в усьому світі. Насіння Strube, яке ми пропонуємо на українському ринку, вироблено в країнах ЄС. Якнайсуворіший контроль якості на всіх етапах виробництва дає змогу на виході одержувати винятковий продукт, який обов’язково оцінять наші сільгоспвиробники».

Серджіо ШТ є класичним гібридом із напрочуд високими показниками врожайності, вмістом олії та виходом олії з гектара. Він є стійким проти сучасних рас вовчка (A-F) та адаптованим для всіх регіонів вирощування соняшнику. ПеріодЄвропейський соняшник у степах України вегетації становить 110 днів, потенціал урожайності сягає 5,5 т/га, вміст олії – 50%. Серджіо ШТ має високу здатність до самозапилення, є пластичним до умов вирощування та вельми стійким проти білої гнилі. Маса 1000 насінин становить 85 г. Оптимальна густота рослин за посушливих умов становить 50 тис. рослин/га, а за умов підвищеної вологості – 60 тис. рослин/га.

Сульфогібрид Про229су є стійким до гербіцидів на основі трибенурон-метилу, відзначається високою стійкістю до спеки та посухи. Період вегетації становить 115 днів, потенціал урожайності – 
5 т/га, вміст олії – 50%, маса 1000 насінин – 68 г. Для Про229су характерна така сама висока здатність до самозапилення, як і в Серджіо ШТ, а також пластичність до умов вирощування. Про229су є стійким проти рас вовчка A-F. Оптимальна густота рослин за посушливих умов і за умов підвищеної вологості ідентична цим показникам для гібрида 
Серджіо ШТ.

Європейський соняшник у степах УкраїниУкраїнські лани й соняшник наче створені одне для одного. Використавши високоякісні гібриди Серджіо ШТ та Про229су, ви сповна відчуєте слушність цього твердження. Матимете якісний соняшник, аншлаг у врожайних коморах, бряжчання грошиків у кишенях (чи сповнені безготівкою рахунки), стабільний розвиток свого підприємства та можливість ретельно, без поспіху підготуватися до нових агросезонів. Якість німецьких продуктів у поєднанні з українською працьовитістю та багатообіцяючими цінами становлять переможну комбінацію. Звитяжного Вам господарювання!


Співзасновник ТОВ «Терра-Юг Україна» Руслан Джурабаєв зазначає, що надалі співпраця з компанією Strube не обмежиться лише соняшником: «У нас в планах – розширення співпраці із Strube як щодо соняшнику, так і щодо сої, ріпаку та пшениці. Відтак незабаром ми зможемо запропонувати українським аграріям ще більше якісного насіннєвого матеріалу для високоврожайного господарювання».


ТОВ «ТЕРРА-ЮГ УКРАИНА»
01021, м. Київ, вул.Шовковична, 12-Б, офіс 103
тел.: 044 531 88 38; 096 932 51 25; 067 335 01 55; 099 380 19 19
terra-yug@terra-yug.com.ua • www.terra-yug.com.ua
Прочитано 5797 разів