Четверг, 31 Март 2016 12:18

Мотопомпи для КАС. 9 років в Україні. Більше 20 років у США

Мотопомпи для КАС. 9 років в Україні. Більше 20 років у СШАДосвід використання КАС-32 показав гарні результати та виправдав довіру українських сільськогосподарських підприємств, які з надією на гарний врожай дивилися в бік найрозвиненіших аграрних країн світу. Спочатку, в 2005-2006 роках, навіть не всі найуспішніші латифундисти повністю не перейшли на КАС-32, боячись чогось нового та незвіданого. Але прогрес та досвід зарубіжних агропідприємств вимагав стати на нові колії технологій. І от на сьогоднішній день вже майже всі, від першої двадцятки найуспішніших сільгосппідприємств України до малих фермерських господарств, використовують КАС-32. Як виявилося, це і дешевше, і ефективніше.

В перші роки впровадження КАС-32 багато підприємств зіткнулися з проблемою його перекачування, адже всі насоси та мотопомпи відразу після перекачування цієї хімічно активної рідини виходили зі строю. Багато коштів йшло на заміну насосного обладнання кожного сезону, а часто навіть 2-3 рази на сезон. ЧОМУ? Все просто. КАС-32 вступає в хімічну реакцію з матеріалами корпусів насосів та мотопомп. В основному це алюміній. І він швидко кородує від контакту з добривом. А ще скоріше виходять з ладу торцеві ущільнення насосного обладнання. Ремонтувати його після такої експлуатації немає сенсу – обладнання перетворюється на купу металобрухту.

Але потім з розвинених країн прийшла ще й технологія перекачування КАС-32, а незабаром і саме обладнання. І ось уже дев’ять років, як в Україні працюють перші та найкращі серед всіх аналогів насоси PENTAIR.

На сьогодні в Україні, крім мотопомп, можна придбати також електричні насоси для стаціонарного використання. З продуктивністю 850 л/хв.

Використовувати можна для викачування з цистерн, закачування м’яких резервуарів, обприскувачів, змішування і т.д.

Хімічно стійкий корпус із склонаповненого блок-сополімеру та комплектуючими із нержавіючої сталі, торцеве ущільнення (сальник) зі спеціально розробленого в 2013 році запатентованого матеріалу, стійке до агресивного середовища, на 50% витриваліше при роботі «на сухо» порівнюючи з аналогами. Ні в одній мотопомпі більше не повторюється така вдала конструкція самовсмоктуючого насосу, якісне торцеве ущільнення та клапан, що вмонтований в помпу. Точна американська відливка гарантує якість обладнання та виключає кавітацію під час роботи. Найбільшою перевагою при виборі є наявність на складі в Україні запасних частин.

ДОУКОМПЛЕКТУЄМО:

 •  Європейські з’єднання;
 • Крани;
 • Великий фільтр для КАС;
 • Хомути з нержавіючої сталі;
 • Ємності для транспортування 5 куб. м;
 • Ємності для зберігання КАС 150 куб. м;
 • Монтажні комплекти;
 • Хімічно стійкі рукава та шланги;
 • Насоси для внесення КАС (12 вольт);
 • ПІННІ МАРКЕРИ найвищої якості;
 • Пінний концентрат.

НАЙЕФЕКТИВНІШИЙ ЗЕРНОВНТИЛЯТОР

Продуктивність, л/хв.

850

850

1700

Тип двигуна

Мото, 7 к.с.

Електро, 380 В

Мото, 13 к.с.ЗАВЖДИ НА СКЛАДІ ПОВНИЙ ПЕРЕЛІК ЗАПЧАСТИН, ЗГІДНО ЗІ СПЕЦИФІКАЦІЄЮ

Мотопомпи для КАС. 9 років в Україні. Більше 20 років у США
Прочитано 1682 разів