Понедельник, 22 Февраль 2016 13:56

Ми краще знаємо нашу рідну землю.Ми цінуємо свою працю і пишаємось результатом

Ми краще знаємо нашу рідну землю.Ми цінуємо свою працю і пишаємось результатомДосвідчений фермер знає, що гарні врожаї залежать від багатьох факторів, одним з яких є якість обробки ґрунту. У свою чергу якість обробки ґрунту в повній мірі залежить від якості та функціональності сільськогосподарської техніки.

На сьогоднішній день ТОВ «Оріхівсільмаш» є великим підприємством з повним циклом виробництва. Ми дуже відповідально ставимося до побажань наших клієнтів. Ми любимо свою справу, і тому з упевненістю можемо гарантувати якість нашої техніки. Ми знаємо нашу рідну землю краще, ніж закордонний виробник. Ми постійно вдосконалюємося. І саме тому з нами ви зможете виростити багаті врожаї.

Таким чином, ми маємо задоволення представити вашій увазі лінійку широкозахватних культиваторів ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш»: 
КПП-4,1С; КПП-6,1С; КПП-6,9С; КПП-8,3С; КПП-9,7С; КПП-10,4С; КПП-12,2С.

Наші культиватори тривалий час проходили перевірку часом та зарекомендували себе як надійні помічники фермера в полі та нічім не поступаються імпортним аналогам. Вони є універсальними та призначені для ресурсозберігаючої передпосівної та парової культивації ґрунту на глибину від п’яти до 12-ти сантиметрів.

Ключовою перевагою використання широкозахватних культиваторів ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш» є комплексне рішення. Це рішення полягає в культивації, боронуванні та вирівнюванні ґрунту за один прохід, за який ми одночасно підрізаємо і вичісуємо бур’яни, рівномірно розподіляючи їх по полю, запобігаємо випаровуванню вологи, що дозволяє нам створити ідеальне насіннєве ложе перед посівом і зменшити витрати на паливо.

Основні переваги культиваторів ТМ «Урожай»:

 • Центральна рама та крила виготовлені з труби 120×80×5 та 100×60×5 мм, 
 • що забезпечує великий запас міцності та високу надійність при роботі в складних умовах.
 • Крила культиватора дозволяють копіювати рельєф поля щодо горизонту до ± 10°. Це дозволяє витримувати постійну глибину культивації на полях зі складним рельєфом по всій ширині захвату.Ми краще знаємо нашу рідну землю.Ми цінуємо свою працю і пишаємось результатом
 • Тандемні колеса забезпечують оптимальне горизонтальне положення рами культиватора, що дозволяє утримувати постійну глибину культивації, незалежно від нерівностей ґрунту.
 • S-подібні стійки та лапи шириною 254 мм, вироблені іспанською компанією BELLOTA, забезпечують перекриття в 75 мм. Культиватор має 5 рядів лап.
 • Пружинні борони дозволяють вичісувати та висмикувати підрізані бур’яни, пожнивні залишки та рівномірно розподіляти їх по поверхні поля.
 • Котки з ножевидними планками, які розташовані по евольвенті, діаметром 320 мм, призначені для подрібнення грудок землі без ущільнюючого ефекту. Плоскі планки розрізають грудки землі та розпушують ґрунт.

Та найкращим доказом якості роботи культиваторів ТМ «Урожай» є відгуки наших клієнтів:

Євген Олександрович Толок, головний інженер фермерського господарства «КСС», Запорізька область, Новомиколаївський район:

— В недалекому минулому кожен сучасний фермер під час вибору техніки для свого господарства схилявся до імпортного виробника, мовляв, закордонне – значить якісне. Але не завжди це так. Тим більше сьогоднішня цінова політика на сільськогосподарську техніку закордонного виробництва стала неприйнятною для українського покупця. Та й в обслуговуванні є певні незручності. Часом, коли в розпал польових робіт необхідно терміново замінити запасні частини, чекати доводиться занадто довго. А час для аграрія на вагу золота. Тому я купив собі КПП-8,3С та рекомендую своїм колегам-аграріям саме культиватори ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш». Бо особисто переконався в його якості та надійності.

Ми краще знаємо нашу рідну землю.Ми цінуємо свою працю і пишаємось результатомСергій Петрович Форманюк, 
директор фермерського господарства «УРУМ-2012»,
Вінницька область, Бершадський район:

— Мені доводиться стикатися з обробкою землі, зокрема культивацією, в нелегких умовах. Це стосується рельєфу та засушливого ґрунту. Був вкрай необхідний потужний агрегат за прийнятною ціною. Довго вирішували, який культиватор придбати для господарства. Під час однієї з аграрних виставок розглянули продукцію від ТОВ «Оріхівсільмаш». Звичайно, вагалися: купувати чи не купувати. Проаналізувавши заявлені показники вітчизняної техніки, придбали саме культиватор КПП-6,9С ТМ «Урожай» і залишились задоволеними.
Всі ми знаємо: щоб досягти бажаного результату, потрібно любити те, чим займаєшся. Особливо це відчуває рідна земля, яка нас годує. Чим більше уваги і любові ми приділяємо землі, тим більший врожай ми зможемо з неї зібрати.

Також важливим фактором підвищення врожайності служить вчасне і якісне внесення мінеральних добрив. Завдяки плідній співпраці конструкторів та інженерів нашого підприємства нам вдалося досягти ідеальних показників. Тепер ми можемо із впевненістю сказати, що наші розкидачі мінеральних добрив ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш» є НАЙКРАЩИМИ в Україні та не поступаються соєю функціональністю імпортним аналогам.

Таким чином, ми маємо змогу представити вашій увазі лінійку розкидачів мінеральних добрив ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш»: 
РМД-500, РМД-1000 та РМД-3000.

Основні переваги розкидачів мінеральних добрив ТМ «Урожай»:

 • Якісний розподіл мінеральних добрив по всій ширині захвату забезпечується за рахунок спеціальної геометричної форми розподільних дисків та використання П-подібних лопаток різної довжини.
 • Робочі органи: диски, лопатки і дозуючий механізм зроблені з нержавіючої сталі, що сприяє продовженню терміну служби агрегату.
 • Центральний і кутові редуктори власного виробництва зроблені зі сталі. Шестерні знаходяться в масляній ванні, що сприяє надійності та простоті їх технічного обслуговування.
 • Рама і несучі конструкції розкидача зроблені з товсто-стінної профільної труби і листів збільшеної товщини.
 • Ширина внесення змінюється від 18 до 24 м (а з РМД-3000 можна використовувати комплект дисків від 24 до 36 м) залежно від агротехнологічних потреб. Норма внесення регулюється від 40 до 1750 кг/га.
 • Шнекові мішалки забезпечують рівномірне прокидання мінеральних добрив з бункера на диски туковисівного апарату.
 • Завдяки експериментально прорахованим оборотам та спеціальній геометрії дисків і лопаток гранули добрив залишаються неушкодженими.
 • Завдяки ґрунтовці та подвійному фарбуванню бункера при правильній експлуатації строк служби розкидача досягає до семи років.

За якістю роботи агрегати ТМ «Урожай» від ТОВ «Оріхівсільмаш» нічим не поступаються імпортним розкидачам, але за ціновою політикою мають велику перевагу у бік нижчої ціни.

Але найкращим доказом якості роботи наших розкидачів вже традиційно є відгуки задоволених клієнтів:

Іван Васильович Павленко, керівник фермерського господарства ПП «Агросистема-Плюс», Київська область, Тетіївський район:

— В минулому році ми придбали у ТОВ «Оріхівсільмаш» чотири розкидачі РМД-1000 ТМ «Урожай». Нам дуже сподобалось, що під час внесення добрив шнекові мішалки та розподільні диски не травмують гранули. Тому за трактором не стоїть «білий туман», з чим доводилось стикатися, коли ми використовували розкидачі інших виробників. Агрегат РМД-1000 від ТОВ «Оріхівсільмаш» легкий та зрозумілий в експлуатації. Агрегатували з трактором МТЗ-80. Коли вносили добрива, вологість повітря була підвищеною (стояв густий туман). Але за сухість міндобрив ми були спокійні. Про це подбав виробник, створивши надійний відкидний тент. Особливо сподобалась заявлена виробником рівномірність внесення. Ми дуже задоволені цим агрегатом.

Прогрес не стоїть на місці і виробники почали фасувати добрива у зручні для транспортування мішки Big-Bag вагою від однієї тонни. Але завантажувати такі мішки у розкидач без спеціальних засобів не дуже зручно. Саме тому ми вдосконалили виробництво та доукомплектували існуючу модель нашого розкидача гідравлічним маніпулятором.

Тепер ми маємо змогу запропонувати вам НОВИНКУ!

Розкидач мінеральних добрив РМД-3000 з гідравлічним маніпулятором МГС-1000

Технічні характеристики гідравлічного маніпулятора від ТОВ «Оріхівсільмаш»:

 • Стаціонарний гідравлічний маніпулятор МГС-1000 можна використовувати як у складі розкидача РМД-3000, так і прикріпивши його до трактора з розкидачем мінеральних добрив РМД-1000. Навісний маніпулятор має маркування МГН-1000 та може бути реалізований як окрема одиниця.
 • Максимальна висота підйому стріли маніпулятора – 4670 мм.
 • Максимальний виліт стріли маніпулятора – 3700 мм.
 • Габаритні розміри МГС-1000 (Д/Ш/В), мм – 550/3700/2400.
 • Габаритні розміри МГН-1000 (Д/Ш/В), мм – 960/1645/2465.
 • Вага гідравлічного маніпулятора – 550 кг (МГС-1000) та 301 кг (МГН-1000) відповідно.

Таким чином, вдосконалюючись та сміливо вдивляючись в майбутнє, ми маємо величезні перспективи роботи на ринку України. Приєднуйтесь до команди успішного вітчизняного виробника. Заощаджуйте свої кошти та підвищуйте врожайність своїх посівів завдяки високоякісній техніці від ТОВ «Оріхівсільмаш».

ТОВ «Оріхівсільмаш»
70500, Запорізька обл., м. Оріхів, вул. Привокзальна, 2-ж;
(06141) 4-56-69; (099) 030-60-40; (096) 428-56-95; (096) 366-40-09; (050) 533-80-88;
е-mail: agropogruzka@mail.ru; www.agropogruzka.com.ua
Прочитано 2848 разів