Четверг, 04 Февраль 2016 11:28

Аварії електромереж викликають збитки

Аварії електромереж викликають збиткиСьогодні в аграрних господарствах безліч виробничих процесів залежать від стабільного електропостачання. Аварії електромереж неминуче викликають значні збитки. Тому слід мати резервне живлення. Наведемо як приклад хоча б доїння корів, яке не можна відкласти. Наслідки незворотні, – це втрата продуктивності стада. Резервного живлення вимагає і багато іншого обладнання: інкубатори; обігрів молодняка; лінії роздачі кормів; очищення тваринницьких та птахоферм; холодильники; обладнання зерносховищ, від якого залежить якість збереження зерна чи втрата всього урожаю, тощо.

Окремо слід зазначити зручність переміщення електро­обладнання та виконання ним робіт там, де немає електромереж, або вони відключені. Маємо багато прикладів інженерної винахідливості та кмітливості:

Були організовані зернотоки ближче до поля, щоб меншою кількістю транспорту швидко відвозити зерно. Зернометачі та очисні машини на них працювали за допомогою мобільних електрогенераторів. Цікавим є досвід, як прямо в полі організували пункт по калібруванню та фасуванню картоплі. Ми вже не кажемо про ремонтні роботи в полі, де живлення електроінструменту забезпечують мобільні генератори.

ЯКИЙ Генератор Придбати?

У вас вже є трактор з валом відбору потужності. Так ось до нього ми пропонуємо придбати навісний генератор. Вам не треба купляти генератор разом з двигуном, адже двигун у вас уже є на тракторі. До того ж додатковий двигун довелося б обслуговувати. Такий тандем: трактор+генератор стає самопересувним та всюдихідним, здатний забезпечити електропостачання в будь-якому місці в складних погодних умовах.

Аварії електромереж викликають збиткиЯКОЮ МОЖе бути ПОТУЖНІСТЬ Генераторів?

Наприклад, трактор Т-25, який має потужність 25 к.с. (18,3 кВт), може приводити в дію навісний електрогенератор потужністю 14,4 кВт. А якщо ви маєте МТЗ-80 або МТЗ-82, то вам підійдуть генератори потужністю 20 кВт, 21,6 кВт та 30,4 кВт. А для роботи більш потужних генераторів 52,4 кВт рекомендують використовувати трактор потужністю від 100 к.с.

Окремо слід виділити навісні генератори зі зварювальним модулем

При зварювальних роботах електричний струм різко зростає, що є причиною перегріву та виходу з ладу неспеціалізованих генераторів. Тому ми рекомендуємо для польових зварювальних робіт придбати саме генератор зі зварювальним модулем.

Ми пропонуємо вам до тракторів навісні генератори відомої марки FOGO. 
Вони виготовлені 
в Європі з дотриманням всіх норм та директив Європейського Союзу. Наприклад, в Польщі вони займають більш ніж 60% ринку 
та цінуються професіоналами багатьох країн світу за чудове співвідношення ціни та якості.

Бажаєш придбати чи просто запитати?

Телефонуй:
0 (800) 503-153 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів)
або (0542) 781-316 (факс)
Прочитано 1275 разів