Четверг, 04 Февраль 2016 10:58

Rich Land – якість, вірність традиціям та постійний рух уперед

Rich Land – якість, вірність традиціям  та постійний рух упередКомпанія Rich Land вже зарекомендувала себе як надійний та якісний виробник сільськогосподарської техніки. Наші культиватори та плуги успішно працюють в багатьох господарствах по всій країні. Проте ми не стоїмо на місці, та не зупиняємося на досягнутому, а постійно вдосконалюємо нашу продукцію.

Впродовж 2015 року провідні інженери компанії Rich Land працювали над поліпшенням технічних характеристик культиваторів та плугів, щоб досягти найкращої роботи на українському ґрунті. І вже зараз ми випускаємо вдосконалену продукцію для вас. Кожен власник фермерського господарства може особисто переконатися в перевагах роботи з нашою технікою.

Крім того, Rich Land працює над розширенням лінійки товарів, тому ми з радістю готові представити нову розробку наших спеціалістів – культиватор «Гурон», призначений для передпосівної обробки ґрунту. Глибина обробки Rich Land Гурон – від 2 до 10 сантиметрів. Тому, на відміну від звичайних культиваторів, він здатен підготувати ґрунт під посів культур на маленькій глибині (до 5 см). Використовуючи «Гурон», можна збирати посівний комплекс та робити декілька операцій одночасно.

Для господарств, в яких використовують найновітніші технології органічного землеробства, культиватор «Гурон» також стане незамінним помічником: він дає можливість висівати по сидеративним культурам.

«Гурон», крім того, виконує всі основні функції культиватора: подрібнює грудки, розпушує, вирівнює та ущільнює ґрунт, зберігає вологу і знищує бур’яни. Ширина захвату становить 7 метрів, а оптимальна швидкість руху – 10-12 км/год., що дозволяє економно та якісно обробляти землю. Завдяки комплексу всіх характеристик і можливостей, «Гурон» стає дійсно незамінною технікою для багатьох фермерських господарств.

Компанія Rich Land залишилась вірною своїм традиціям у створенні техніки: ми зібрали досвід провідних європейських виробників, ретельно продумали кожну деталь конструкції. Під час розробки культиватора «Гурон» спеціалісти компанії максимально адаптували його для роботи з українськими ґрунтами. Ми ретельно відібрали найкращі матеріали і комплектуючі, а в поєднанні з професійним виробництвом отримали якісну та надійну техніку.

Вперше Rich Land Гурон буде представлений на щорічній виставці «Зернові технології», яка проходитиме з 10 по 12 лютого у столичному виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза». Також ми презентуємо вдосконалені культиватор та оборотний плуг. Кожен відвідувач матиме змогу на власні очі побачити техніку Rich Land, поспілкуватися з виробником, отримати професійну консультацію та відповіді на будь-які питання.

Чекаємо на вас у виставковому центрі, павільйон 3, стенд J311. Будемо раді поспілкуватись особисто з кожним зацікавленим відвідувачем, та представити результат нашої роботи.
Прочитано 1435 разів