• Головна
  • Статті
  • Рослинництво
  • Біопрепарати – шлях виходу із кризи в сільськогосподарському бізнесі, або ТОП-4 переваги біологічних препаратів
Четверг, 31 Март 2016 11:33

Біопрепарати – шлях виходу із кризи в сільськогосподарському бізнесі, або ТОП-4 переваги біологічних препаратів

Біопрепарати – шлях виходу із кризи  в сільськогосподарському бізнесі,  або ТОП-4 переваги біологічних препаратівСеред безлічі способів забезпечити підживлення та захист рослин, особливо ефективною є позакоренева обробка рослин та посівного матеріалу біологічними препаратами, основою яких є живі мікроорганізми. Такий вид обробки не тільки забезпечує захист рослини від патогенів, а й виступає стимулятором росту, поліпшує мінеральне живлення рослин.

Серед відомих мікробних біопрепаратів більшість фермерів рекомендують Стим Біо (Гаупсин), Трихостим Біо (Триходермін), Фосфорин Біо.

Ось чотири головні переваги у використанні саме біопрепаратів в період складного економічного становища в аграрному секторі економіки:

Біопрепарати – шлях виходу із кризи  в сільськогосподарському бізнесі,  або ТОП-4 переваги біологічних препаратів
Використання біопрепаратів дозволяє максимально реалізувати потенційні можливості рослин, які закладені в геномі селекцією і природою.

Крім цього, з їхньою допомогою з’являється можливість збільшувати продуктивність рослин і покращувати якість урожаю.

Тож, продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – дзвоніть нам, робіть замовлення на екологічно-безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин та «КАС-Актив» виробництва компанії ТОВ «Біозавод»! Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!
Біопрепарати – шлях виходу із кризи  в сільськогосподарському бізнесі,  або ТОП-4 переваги біологічних препаратів
Прочитано 3612 разів