Среда, 03 Февраль 2016 12:03

Запорука гарного врожаю

Запорука гарного врожаюБіологічні препарати для рослинництва все частіше використовуються фермерами як в Україні, так і за кордоном. Цьому сприяють їхня безпечність, екологічність та ефективність. Хочемо звернути увагу на випробувані часом та природно-кліматичними умовами біопрепарати.


ГАУПСИН – інсектофунгіцидний, рістстимулюючий препарат на основі двох штамів Pseudomonas aureofaciens УКМ В-111 та Pseudomonas aureofaciens УКМ В-306, відібраних українськими науковцями, за результатами масштабного дослідження, значної колекції мікроорганізмів.

Його застосування ефективне на будь-якій стадії: обробка посадкового матеріалу, обприскування у вегетаційний період та період плодоношення, при зберіганні врожаю.

Вказані штами синтезують антибіотики, ліпополісахариди та корисні для рослин метаболіти, що спричиняють антибактеріальну, антифунгальну та противірусну дію. Крім того, «успішно конкурують» із фітопатогенами за поживне середовище для існування. Інсектицидний вплив препарату полягає в блокуванні шлункового тракту шкідників, при поїданні оброблених рослин.

Мікроорганізми в прикореневій зоні перетворюють важкодоступні сполуки із ґрунту у додаткове джерело фосфору та азоту, які легко всмоктуються кореневою системою разом з іншими поживними речовинами, що присутні в процесі діяльності штамів. Спостерігається фіксування мікроорганізмами азоту також із повітря. Окрім цього, обприскування рослин Гаупсином пришвидшує дозрівання плодів та подовжує період плодоношення.

Все це сприяє збільшенню енергії проростання насіння та вкоріненню посадкового матеріалу, входженню рослин здоровими у фазу вегетації, розкриттю сортового потенціалу, підвищенню стійкості до стресів (посуха, заморозки, опіки від хімічних засобів); пригніченню на 94-96% грибкових захворювань, на 70% – бактеріальних, 27-30% – вірусних, а відповідно – збільшує продуктивність виробництва.

ТРИХОДЕРМІН – препарат на основі гриба Trichoderma lignorum. Пригнічує фітопатогенні гриби та бактерії за рахунок продукування антибіотиків, фітогормонів, поселення в грибах-патогенах і здатності до швидкої колонізації субстрату. Крім цього, виділення метаболітів та фітогормонів сприяє більш активному росту та розвитку рослин. Високорезультативною є як обробка посівного матеріалу, для енергійного старту, так і в період вегетації.

Триходермін є чудовим біодеструктором рослинних залишків і ефективний при обробці ґрунту, робить його більш поживним.

Гаупсин і Триходермін можуть поєднуватися з хімічними засобами (без міді та ртуті) та використовуватися з іншими біопрепаратами, що робить їх зручними у застосуванні. Вони безпечні для теплокровних у тому числі для людини та бджіл, не залишаються в плодах і не впливають на їх смак, не накопичуються у ґрунті. Їх використання – запорука гарного врожаю, ефективного та екологічно безпечного виробництва.

Більш детальну інформацію про нашу продукцію, норми та умови застосування препаратів можна дізнатися на сайті bioshield.com.ua, що належить ТОВ «Компанія «БІОНІК» – виробнику вищевказаних біопрепаратів.

Для наших постійних клієнтів розроблено програму лояльності. Ми завжди раді вітати наших партнерів на підприємстві, щоб ознайомити їх з умовами виробництва та контролю якості наших біопрепаратів.

ТОВ «Компанія «БІОНІК»
54001, Україна, м. Миколаїв,
просп. Героїв Сталінграда, 9/2, а/я 259
тел./факс: +38 (0512) 709-917
Тел.: +38 (0512) 59-08-39
(063) 760-35-30
(097) 444-06-84
(099) 162-96-90
Прочитано 1977 разів