Вторник, 02 Февраль 2016 15:36

НЕРТУС призначає зустріч на «Зернових Технологіях-2016»

НЕРТУС призначає зустріч  на «Зернових Технологіях-2016»10-12 лютого 2016 року компанія «Нертус» запрошує керівників селянських господарств та аграрних підприємств, агрономів та насіннєводів, партнерів, дистриб’юторів та всіх зацікавлених на свій стенд А221 (ВЦ «КиївЕкспоПлаза», павільйон 1), присвячений засобам захисту рослин, хелатним мікродобривам та насінню сербських гібридів.

Цього року компанія «Нертус» презентує на «Зернових Технологіях» новий напрямок діяльності – власне виробництво хелатних мікродобрив. Наприкінці 2015 року компанія випустила 5 агрохімікатів, найбільш затребуваних на українському ринку: цинкові і борні добрива, полімікродобрива Старт і Фотосинтез, універсальний стимулятор росту ПлантаПег.

НЕРТУС призначає зустріч  на «Зернових Технологіях-2016»Всі агрохімікати НЕРТУС® мають рідку препаративну форму і зручну розфасовку – 5 або 10-літрові каністри. Для стимулятора росту ПлантаПег передбачена також фермерська упаковка 1 л. Мікродобрива Нертус Бор і Нертус Цинк застосовують для позакореневого підживлення олійних, зернових, овочевих і плодово-ягідних культур. Вони містять елементи в органічній формі і, завдяки цьому, легко засвоюються рослинами.

Нертус Старт і Нертус Фотосинтез – це збалансовані комплексні добрива, що включають однакові макро – і мікроелементи, але в різних концентраціях. Нертус Старт призначений для обробки насіння, тому препарат вирізняється високим вмістом фосфору і калію, необхідних для розвитку кореневої системи і підвищення схожості. Нертус Фотосинтез забезпечує рослини основними поживними речовинами в період вегетації і активізує роботу фотосинтетичного апарату.

Нертус ПлантаПег – універсальний стимулятор росту для обробки насіннєвого матеріалу і рослин в період вегетації. До складу препарату входять високо і низькомолекулярний ПЕГ (поліетиленгліколь), НЕРТУС призначає зустріч  на «Зернових Технологіях-2016»фульвокислоти і солі гумінових кислот, які підсилюють утворення коренів і стимулюють ріст рослин.

Безумовним лідером основної експозиції компанії «Нертус» є унікальний фунгіцидний протруйник для насіння соняшнику та ріпаку ФАЕР. Отже, перш за все, агрохімічний бренд Нертус® – це 60 пестицидів виробництва Агрохімічного Холдингу Peters&Burg Ltd. (Угорщина), призначених для захисту зернових колосових, соняшника, кукурудзи, ріпаку, сої, цукрових буряків, овочевих культур, фруктових садів та виноградників.

ФАЕР – це три діючи речовини у складі одного протруйника, надзвичайно широкий спектр дії та висока ефективність проти практично усіх актуальних патогенів, відсутність аналогів серед вітчизняних та зарубіжних засобів знезараження насіння.

До складу ФАЕР входять: тирам, 400 г/л, тіабендазол, 20 г/л і металаксил-М, 116 г/л. Завдяки такому складу протруйник має надзвичайно широкий спектр дії і дуже ефективний проти таких хвороб: несправжня борошниста роса, вертицильоз, фомоз, септоріоз, фомопсис, альтернаріоз, біла та сіра гниль, фузаріоз, вугільна гниль, ризоктоніоз, бактеріоз, пітіоз (чорна ніжка на ріпаку), пліснявіння насіння. Додати до цього довготривалу захисну дію (до 45 днів) і помірні норми витрати на тонну насіння, і ФАЕР перетворюється у нагальну потребу сучасного аграрія. Отже, «Нертус» відстежує тенденції аграрного ринку і своєчасно виводить на ринок потрібні препарати.

Насіннєву експозицію стенду, як завжди, формує продукція компанії «Нертус Агро». «Нертус Агро» спеціалізується на виробництві насіння, є офіційним партнером Інституту польовництва та овочівництва м. Нові Сад і вирощує в Україні насіння гібридів соняшника та кукурудзи на батьківських лініях сербської селекції. Компанія застосовує власну технологію вирощування насіннєвого матеріалу, що в поєднанні з ретельною передпосівною підготовкою дає якісне чисте насіння з високими показниками схожості та життєвої сили.

В сезоні 2015-2016 років асортимент фірмового насіння «Нертус Агро» складається з 17 гібридів соняшника (7«хімічних» та 10 класичних) та 5 гібридів кукурудзи. Серед гібридів соняшника 4 новинки – два СУМО-гібрида НС-Х-496 та НС-Х-498, та два високо олійних традиційних гібрида НС РОМЕО і НС ФАНТАЗІЯ.

Для відвідувачів стенду «Нертус» підготував не лише найкращу агрохімію та насіння. Професійні поради та рекомендації від спеціалістів Агроцентру «Нертус» з агрономії, ентомології и фітопатології рослин стануть у пригоді всім, хто займається рослинництвом. Отже, чекаємо на вас!
РЕГІОНАЛЬНІ ПРЕДСТАВНИЦТВА

Харків: (057) 719-61-42
Київ: (044) 529-78-12
Миколаїв: (067) 573-54-64
Дніпропетровськ: (067) 575-46-30
Кіровоград: (067) 573-96-62
Полтава: (095) 274-96-99
Черкаси: (096) 243-13-82
Одеса: (067) 540-81-80
Сквира (регіональний агроцентр):
(067) 540-40-16
www.nertus.ua www.agro.nertus.ua
Прочитано 2581 разів