Среда, 16 Декабрь 2015 14:14

Використовуй трактора на всі 380 (вольт)

Використовуй трактора на всі 380 (вольт)Отаке наснилося
Сниться мені, що сперечаємося з кумом на пляшку домашньої на тракторно-філософську тему. Я йому доказую, що трактор ніякий не універсальний енергетичний засіб. (Універсальний - це коли не тільки механічну енергію можна використовувати!) Підсвітити фарами - не враховуємо.

Він каже, що трактором любу роботу в селі можна зробити, якщо відповідний агрегат мати. А я йому, знову: ні, - тільки ту, де задіяна механічна енергія. Адже в господарстві застосовується ще і теплова, і електрична енергія. А він мені доказує, що я відстав від життя! Мовляв, з трактором можна будь-що робити.

Аж довів мене до сказу! Кажу: «Виганяй трактора, пошукаємо там електроенергію. Впевнений, що аж 12 вольт знайдемо. Багато наробиш!»

А він каже: «Сам напросився!» Виганяє трактора, а на ньому- новенький агрегат!
«І який зиск, з того агрегату?»,- захищався я, відчуваючи поразку.

«Все відносно в цьому світі. Доки ти думаєш, що використовуєш свій трактор на всі 100 відсотків, то я
вже на всі 380 вольт!»- відповів. А потім добив: «Хочу підключаю обладнання на 380 вольт, а хочу на 220. Будь що запрацює: і електродвигуни, і зварка, і обігрівачі, і звісно світло!»

«Так це ж електрика викликати треба!», - сперечався я.

І тут він мене нижче пояса:« Е! Да я бачу, що ти вже і в розетку вилкою не попадеш! Пішли за стіл лікуватися!»

Звісно, якби в мене був такий навісний електрогенератор, то і електростанції не треба. Двигун у трактора потужний! Вистачить, щоб крутити генератора потужністю від 12 до 30 кВт. Зараз темніє рано, часом світло вимикають, а збитки ніхто не відшкодовує. Вони як схотіли вирубили електроенергію - а ти не подоїв корів, втратив молочне стадо, а винен сам! Тож тільки на себе розраховуємо! Добре, що є кум, а він діло каже: « Використовуй трактора на всі - 380 вольт!»

Прокинувся, і думаю: «Звідки таке наснилося? Чи то новини про відключення Криму навіяли, чи то реклама електрогенератора з голови не виходить. А потім згадав! Бачив цей агрегат на агровиставці та ніяково було запитати, що воно таке?»
Використовуй трактора на всі 380 (вольт)* При написанні цієї статті кум не постраждав.
Зацікавились навісним генератором?
Телефонуйте:
0 (800) 503-153 або (0542) 78-13-16
Прочитано 1362 разів