Среда, 16 Декабрь 2015 11:47

«ІнтерАГРО Комплекс»: майбутнє – за інтелектуальним світом

«ІнтерАГРО Комплекс»: майбутнє – за інтелектуальним світомЗ 27 по 29 жовтня відбувся один із наймасштабніших заходів аграрного сектору – міжнародна виставка інноваційного агровиробництва та комплексного розвитку аграрного бізнесу «ІнтерАГРО Комплекс».

Загалом у виставці взяли участь понад 300 компаній з 11 країн світу. Німеччина та Франція були представлені національними експозиціями, Італія – колективною.

Експозиції об’єднали наступні тематичні напрямки: техніку, технології, обладнання для ремонту та сервісного обслуговування, запасні частини та комплектуючі, системи поливу і зрошення, альтернативну та біоенергетику, обладнання для переробки аграрної продукції, обладнання для тваринництва, агробудівництво, органічне та точне землеробство, переробку і утилізацію відходів, засоби виробництва (насіння, добрива, ЗЗР, ПММ), програмне забезпечення, транспорт і логістику, лабораторне та ваговимірювальне обладнання, засоби малої механізації, фінанси і аудит, менеджмент і агроконсалтинг.

Учасники виставки мали можливість презентувати свої новинки техніки а також інноваційні досягнення для агропромислової галузі, розширюючи клієнтську базу та встановлюючи нові бізнес-контакти. «ІнтерАГРО Комплекс» є відмінною комунікаційною платформою, де збираються виробники і споживачі продукції АПК.

Виставку «ІнтерАГРО Комплекс» відвідали представники провідних сільськогосподарських компаній, підприємці, аграрії з України та 21 зарубіжної країни.

Протягом всіх днів виставки безперервно проходили міжнародні конференції, науково-практичні семінари, лекції, майстер-класи, масштабний захід – Міжнародний аграрно-технологічний форум, діюча експозиція «Академія аграрного успіху».

Традиційно на виставці відбувся проект – День Франції в Україні. Експозиція складалась з 15 компаній і займала площу близько 300 кв. м.

Цікаві семінари провели науковці галузі. Так, Інститут агроекології та природокористування організував науково-практичний семінар «Біопрепарати. Наука і практика» під егідою НААН і провідних учених, які є розробниками і авторами біологічних препаратів.

На одному з головних інтелектуальних майданчиків виставки «Міжнародному аграрно-технологічному форумі: «Управління урожайністю в складних економічних умовах. Кукурудза та соя: оптимальні витрати – максимальні прибутки» спікерами виступили провідні фахівці сільськогосподарської галузі. Форум тривав 3 дні та мав наступні тематичні блоки:

Міжнародний День сої: «Стратегія управління урожайністю сої. Головні критерії формування собівартості 1 центнера врожаю. Окупність додаткових витрат підвищенням прибутку»

Міжнародний день кукурудзи: «Оптимальні витрати – максимальні прибутки. Управління урожайністю в складних економічних умовах»

Міжнародна конференція технології Strip-till.

На території  діючої  експозиції «Академія Аграрного Успіху»  відбулося безліч практичних семінарів, лекцій, майстер-класів і презентацій. Кожна хвилина заходу була насичена найсучаснішою інформацією, корисною для представників всіх напрямків АПК.

У другий день виставки «ІнтерАГРО Комплекс» пройшла велика Міжнародна конференція за участю експертів сільського господарства України та Німеччини. Організатор заходу: Німецько-український агрополітичний діалог у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України, компанією «Київський міжнародний контрактовий ярмарок» та «IFWexpo Heidelberg».

За три дні виставку «ІнтерАГРО Комплекс» відвідало близько 14 тисяч чоловік!

Виставка «ІнтерАГРО Комплекс» підтвердила статус одного з наймасштабніших заходів агарного сектору, який має визнання не тільки вітчизняної, а й міжнародної аграрної спільноти. Проведення заходу надало можливість всім відвідувачам виставки дізнатися про останні інновації в сфері сільського господарства, підвищити свої знання і встановити партнерські відносини з провідними аграрними компаніями світу.
Прочитано 1498 разів