Вторник, 01 Декабрь 2015 11:46

ТОВ «Біозавод». Екологічно – це логічно!

ТОВ «Біозавод». Екологічно – це логічно!ТОВ «Біозавод» вітає усіх сільгоспвиробників, своїх постійних та майбутніх клієнтів з новорічними cвятами! 
Ми бажаємо вам щастя, радості, кохання, здійснення усіх бажань в новому році і, звичайно, шалених прибутків!

Але у сільськогосподарських культур, садів та городів свят не буває і вони завжди потребують нашого піклування. Тому вже зараз слід спланувати комплекс агротехнічних заходів для підживлення та захисту рослин.

Серед безлічі способів забезпечити мінеральне живлення рослин особливо ефективним є позакореневе підживлення. Найкраще для цього використовувати біологічні препарати, основою яких є живі мікроорганізми. Такий вид обробки не тільки забезпечує рослини поживними речовинами, а й забезпечує інсекто-фунгіцидний захист. Серед таких біопрепаратів багато фермерів рекомендують Стим Біо (Гаупсин), Трихостим Біо (Триходермін).

Ось п’ять найголовніших причин, чому слід використовувати саме біопрепарати:

1. Біопрепарати мають широкий спектр дії:

Стим Біо – препарат інсекто-фунгіцидної дії. Один штам бактерії в складі препарату захищає здорові рослини від хвороб і лікує вже заражені, а інший штам – захищає від шкідників. Препарат пригнічує 94-96% відсотків грибкових захворювань, 70% бактеріальних та 27-30 %вірусних.

2. Оптимізують мінеральне живлення рослин:

У період застосування біорегуляторів у рослинах прискорюються метаболічні реакції. Бактерії перетворюють важкодоступні сполуки мінеральних речовин в легкозасвоювані для рослин форми.

3. Стимулюють ріст та розвиток рослин:

Бактерії, які знаходяться у складі Стим Біо, виробляють стимулятор росту Ауксин.

4. Підвищується захисна реакція рослин до негативних зовнішніх чинників:

Профілактичне застосування біопрепаратів сприяє накопиченню запасних речовин у рослині, що підвищує зимостійкість оброблених культур, а влітку – здатність утримувати вологу. Також відбувається формування природного імунітету рослин, що дозволяє зменшити кількість хімічних препаратів або не застосовувати їх зовсім.

5. Біопрепарати – економічно вигідні та зручні у використанні!

Так як біопрепарати ТОВ «Біозавод» виробляються у м. Миколаєві, Україна, ціни на продукцію більш ніж лояльні і не залежать від курсу долара, можлива безкоштовна доставки (при замовленні більше 800 літрів). Також наші біопрепарати можна використовувати в різних бакових сумішах. Стим Біо та Трихостим сумісні з гербіцидами, інсектицидами, з більшістю біопрепаратів та мікродобривами.

Використання біопрепаратів дозволяє максимально реалізувати потенційні можливості рослин, які закладені в геномі селекцією і природою. Крім цього, з їх допомогою з’являється можливість самостійно регулювати терміни дозрівання рослин, а також збільшувати їх продуктивність і покращувати якість.

Тож, продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – дзвоніть нам, робіть замовлення на екологічно безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин та «КАС-Актив» виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™, а про все інше ми потурбуємось самі! Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!

ТОВ «Біозавод», Bioprotect tm
Україна, м. Миколаїв, 54001, вул. Спаська, 60-б;
тел.: +38(0512) 500-538, 0800-50-71-17 (безкоштовно)
www.biozavod.com, e-mail: bio@biozavod.com
Прочитано 4427 разів