Вторник, 17 Ноябрь 2015 10:53

Підведення підсумків сільськогосподарського сезону 2015

Підведення підсумків сільськогосподарського сезону 2015Сільське господарство, мабуть, найбільш традиційний сектор економіки. Роками перевірені технології, знайомі культури – все це дає результат, але ненадовго. І ті, хто не враховує мінливість ринку, в підсумку можуть виявитися в програші. Компанія ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™ – виробник органо-мінеральних добрив та біологічних ЗЗР, що вже 4 роки допомагає сільгоспвиробникам рухатись в напрямку новітніх технологій вирощування с/г продукції та успішно доводить свою плідність і перспективність на українському ринку.

Ми пропонуємо перевірені часом та багатьма фермерськими господарствами біологічні препарати – Стим Біо, Трихостим Біо, Клей Біо, Гумат Біо, КАС-Актив, а також абсолютно нові, унікальні засоби, які не мають аналогів на сучасному ринку – Ліпкер Біо, Деструктор Біо, Фосфорин Біо, Аверком Біо. Препарати ТОВ «Біозавод» екологічно безпечні для людини та навколишнього середовища.

Підбиваючи підсумки 2015 року, можна з впевненістю сказати, що завдяки налагодженій праці нашого колективу об’єми продажів біологічних препаратів значно зросли, число наших постійних клієнтів збільшилося, а це сприяє відновленню родючості ґрунту, підвищенню продуктивності та екологічної безпеки землеробства. ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™ постійно розширює лінійку препаратів для сучасного рослинництва, активно розвивається і втілює в життя цікаві проекти. На даний момент відкрито представництва ТОВ «Біозавод» в Одеській, Херсонській та Житомирській областях.

Обов’язково завітайте до торгово-інформаційного центру від ТОВ «Біозавод» у с. Великі Копані Цюрупинського району Херсонської області, де кожен має змогу ознайомитися з новими ідеями у сільськогосподарському виробництві, придбати наші біопрепарати та органо-мінеральні добрива. Торгово-інформаційний центр знаходиться в ТК «Торговий двір», корпус Б.

ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™ завжди йде в ногу з інноваціями та новими технологіями. Ми цікавимося думками своїх клієнтів та їх очікуваннями. Тому кожен рік беремо участь у найцікавіших агровиставках, таких як Міжнародна агропромислова виставка у Києві, «Насіння та реманент» у Львові, «AGROEXPO-2015» у Кіровограді, яку цього року відкривав Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко. Також ми активно беремо участь у конференціях, семінарах та днях полів.

У вас низький урожай?

Хімічні пестициди дорогі та неефективні?

Не вистачає оборотних коштів?

Що ж тоді?

Нічого не робити?

Використовувати дешеві неякісні токсичні пестициди?

Чекати на диво?

Ми, ТОВ «Біозавод», не віримо в диво. Ми виробляємо якісні органо-мінеральні добрива та біологічні засоби захисту рослин на основі живих мікроорганізмів!

Ми НЕ працюємо з людьми, які:

  • хочуть отримати результат безкоштовно;
  • хто порівнює наші біологічні препарати
  • з хімічними пестицидами;
  • кому однаково, що буде в майбутньому.

Наш клієнт – це розумний, сучасний бізнесмен, який хоче отримати прибуток і отримувати його стабільно!

Тож, продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – дзвоніть нам, робіть замовлення на екологічно-безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT™, а про все інше ми потурбуємось самі! Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка.

Екологічно – це логічно!
ТОВ «Біозавод»
Україна, м. Миколаїв, 54001, вул. Спаська, 60-б;
тел.: +38(0512) 500-538, 0800-50-71-17 (безкоштовно)
www.biozavod.com, e-mail: bio@biozavod.com
Прочитано 2130 разів