Понедельник, 02 Ноябрь 2015 09:49

Сайт «Нертус». Зроблено для аграріїв. Як знайти корисну інформацію в Інтернеті

Сайт «Нертус». Зроблено для аграріїв.  Як знайти корисну інформацію в ІнтернетіКожного дня сайт www.nertus.ua відвідує понад 100 нових користувачів, більш 60 з них повертається на сайт знов за новою порцією інформації. Чому аграріям цікаво на сайті «Нертус» і де знаходити свіжу агрономічну інформацію, читайте в цій статті.

По аналітичним даним Google найчастіше в мережі аграрії шукають, де купувати засоби захисту рослин оптом і в роздріб, які гербіциди і фунгіциди придбати для зернових, олійних та овочевих культур, обрати препарати суцільної або селективної дії, якими протруйниками скористуватися, як доцільно застосовувати мікродобрива та регулятори росту. Також багато запитів про родентициди, інсектициди та десиканти. Аграрії цікавляться системами захисту культурних рослин та практичними рекомендаціями агрономів щодо боротьби з хворобами та шкідниками. Якщо виробнику засобів захисту рослин є що розповісти с цього приводу, його ресурс швидко набуває популярності. Тому, перетворюючи існуючий більш п’яти років сайт Нертус® на сучасний агрономічний ресурс, ми зробили його зручним і зрозумілим для людей, що працюють на землі.

Всю потрібну інформацію можна знайти прямо на головній сторінці сайту www.nertus.ua: довідатись про новинки, скачати електронні каталоги продукції, переглянути відеоролики, ознайомитися з агрономічними бюлетенями та статтями, поставити питання спеціалістам Науково-випробувальної лабораторії «Plant clinic» та багато іншого (рис. 1).

Ядром сайту є електронний каталог засобів захисту рослин та мікродобрив Нертус®, виробництва угорського Агрохімічного холдингу Peters & Burg Ltd. Компанія «Нертус» – офіційний представник холдингу в Україні, Молдові та Білорусі. Тому в каталозі представлені пестициди та мікродобрива, що мають державну реєстрацію в цих країнах. Найбільше препаратів зареєстровано в Україні – понад 60. Всі пестициди розподілені по групам та забезпечені детальною інструкцією, регламентом застосування і фотографією готового препарату.

Зважаючи на те, що препарати Нертус® дозволяють в повній мірі зберегти посіви зернових колосових, соняшнику, кукурудзи, ріпаку, сої, овочевих культур, захистити фруктові сади та виноградники, вони об’єднані в наочні схеми захисту, які дають уявлення про час та норми обробки кожної культури (рис. 2). Всі посилання в схемах захисту активні: натиснувши на назву препарату, можна перейти на сторінку з його детальним описом. Це особливо зручно для ознайомлення з новими препаратами, наприклад, такими, як протруйник ФАЕР, що не має аналогів в Україні (рис. 3). Завдяки трьом діючим речовинам, ФАЕР має надзвичайно широкий спектр дії, захисну дію до 45 днів та високу ефективність проти практично всіх актуальних патогенів.
Сайт «Нертус». Зроблено для аграріїв.  Як знайти корисну інформацію в ІнтернетіАле аграрія турбують не тільки агрономічні проблеми, а й нестача часу на пошуки інформації. Як отримати відповідь на строкове питання, якщо на читання немає часу? Відповідь проста – треба поставити питання спеціалісту. Сайт www.nertus.ua робить доступним живе спілкування з агрономами, фітопатологами, ентомологами, гербологами. Агроцентр «Нертус» та Науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic» об’єднали провідних висококваліфікованих спеціалістів з величезним досвідом практичної та наукової роботи. Кожен відвідувач сайту може поставити їм питання та отримати кваліфіковану відповідь у розділі Питання-Відповідь, або надіслати фотопитання на електронну адресу agrocentr2002@mail.ru.

Спілкуючись з аграріями на виставках, ми з’ясували, що багато, хто ніколи не вирощував «хімічні» гібриди соняшнику, а деякі хазяї навіть побоюються новітніх технологій вирощування. Тому два розділи сайту ми присвятили саме технологіям вирощування соняшника – Чисте Поле та СУМО. В цих розділах детально розповідається, які переваги надають ці технології, які гібриди соняшнику та страхові гербіциди використовуються в них та чому.

Отже, короткий огляд сайту зроблено. Але краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Відвідайте сайт www.nertus.ua з будь-якого пристрою: комп’ютера, ноутбука, планшета, смартфона. Завдяки зрозумілому інтерфейсу на сайті легко зорієнтується навіть недосвідчений користувач Інтернету. А досвідчений здивується його юзабіліті та великій кількості авторських агрономічних матеріалів. Ставте агрономічні питання – в нас є відповіді!

Майя НЕМЧЕНКО, бренд-менеджер НЕРТУС®

www.nertus.ua
Прочитано 3558 разів