Пятница, 30 Октябрь 2015 16:39

Господарі Кіровоградщини рекомендують

Господарі Кіровоградщини рекомендують
Денис Жоржевич Демешко, одноосібник
(Кіровоградська обл., Компаніївський р-н).


Я займаюсь сільським господарством майже 10 років. Площа землі, яка знаходиться в моєму обробітку на сьогоднішній день сягає 128 га і з кожним роком збільшується.

Основним напрямком моєї діяльності є рослинництво, а саме вирощування пшениці, ячменю, кукурудзи, соняшнику та проса. Технологія вирощування – стандартна.

Скажу так, за десятиріччя сільськогосподарської діяльності спробував гібриди різних фірм-виробників – як іноземних, так і вітчизняних. У минулому році, за сприяння Зайцева Руслана (регіонального представника ТОВ НВКФ «Селекта»), придбав гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» – ТАР 349 МВ і Полтаву. й отримав врожай, що жодним чином не поступився гібридам кукурудзи іноземної селекції.

Моя думка, з якою погодяться майже всі аграрії Кіровоградщини, така, що погодні умови цього року – вкрай несприятливі: тривала посуха та відсутність бажаних опадів спричинили важкі умови для більшості культур. Проте, незважаючи на тривалу посуху, гібриди кукурудзи ТОВ НВКФ «Селекта» – дуже добре себе зарекомендували: як зовні (міцне та високе стебло), так і всередині (виповненість качана та його великий розмір). Порівнював я гібриди, які придбав у «Селекті», з гібридами кукурудзи моїх сусідів-аграріїв, що придбали іноземний насіннєвий матеріал, та можу сказати, що візуальний огляд доробку ТОВ НВКФ «Селекта», розміщений на моїх полях, вже на сьогоднішній день дає підстави для висновку про позитивну різницю у врожаї для мене десь на рівні 50%.

Ще хотілось би вирізнити один момент, який мене приємне вразив – вся господарсько-біологічна характеристика гібридів кукурудзи, зокрема, ФАО, яка розміщена у каталозі ТОВ НВКФ «Селекта», повністю відповідає дійсності, що, безумовно, викликає довіру як до вказаного підприємства, так і до його продукції.

Сергій Володимирович Федоров, одноосібник
(Кіровоградська обл., Компаніївський р-н).


Я займаюсь сільським господарством вже восьмий рік. Основними культурами, які обрав для вирощування, є кукурудза та соняшник. При їх вирощуванні використовую сучасні гербіциди іноземних фірм, аміачні добрива та стимулятори росту, а технологію вирощування – оранку, раннє закривання вологи та культивацію.

Взагалі-то з вітчизняною селекцією кукурудзи знайомий лише поверхнево: у 2012 році сіяв гібрид Інституту сільського господарства степової зони НААН України Яровець, який дав максимальний врожай на рівні 50 ц/га. Після цього – гібриди вітчизняної селекції кукурудзи не сіяв, та й не збирався.

Та цього року товариш познайомив мене з Русланом Зайцевим – регіональним представником ТОВ НВКФ «Селекта» у Кіровоградській області, який запропонував мені, так би мовити «на пробу», три гібриди кукурудзи вищеозначеної фірми – Полтаву, ТАР 349 МВ та Лювену. Можу з впевненістю констатувати – від селекції ТОВ НВКФ «Селекта» я просто в захваті.

Без перебільшення можу сказати, що всі гібриди кукурудзи – неперевершені, але кожен все ж таки вирізняється по-своєму. Полтава – красуня, що має міцне стебло, великий та повністю озернений качан і стоїть зелена аж до кінця вересня. Лювена здивувала мене напрочуд швидкою віддачею вологи та швидким закриванням вологи на ґрунті, а ТАР 349 МВ – міцністю та висотою стебла. Хочу також наголосити, що особливо вражає в гібридах кукурудзи потужність рослин, їх коренева система та великі, повністю виповнені качани, що в цілому забезпечує високий та стабільний врожай.

Якщо б мене запитали: чи рекомендував би я продукцію ТОВ НВКФ «Селекта» іншим товаровиробникам, – я б чесно відповів – ТАК, оскільки на це є вагомий аргумент: якісне насіння, високий та стабільний врожай, а ще – ідеальні умови доставки та консультації у будь-який час на самому вищому рівні.


З питань співпраці та консультацій звертатись за телефоном (050) 361-66-65
Зайцев Руслан Станіславович
м. Кіровоград
+38 (099) 121-50-47, +38 (098) 804-44-89
bio2013r@yandex.ua
Прочитано 2048 разів