Четверг, 29 Октябрь 2015 11:33

Готуємо посіви до зими

Готуємо посіви до зимиЯкість підготовки посівів до зимового періоду життєво важлива для зернових культур і їх подальшої врожайності. Низька температура повітря в зимовий період при малій висоті снігового покриву завдає найбільш істотні пошкодження недостатньо підготовленим до перезимівлі посівам. Тому восени необхідно забезпечити оптимальний фітосанітарний фон для росту та розвитку рослини, сформувати міцний природний імунітет та стійкість до низьких температур. Це все можна забезпечити за допомогою біологічних ЗЗР та органо-мінеральних добрив виробництва ТОВ «Біозавод», Bioprotect™.

Передпосівна обробка та обробка рослин по вегетації нашими біопрепаратами покращує мінеральне живлення за рахунок збільшення вторинної кореневої системи і стимуляції розвитку рослин. Бактерії перетворюють важкодоступні сполуки мінеральних речовин в легкозасвоювані для рослин форми. При профілактичному застосуванні біопрепаратів відбувається формування природного імунітету рослин, що дозволяє зменшити кількість хімічних препаратів або не застосовувати їх зовсім; сприяє накопиченню запасних речовин, що забезпечує високу зимостійкість оброблених культур.

ТОВ «Біозавод» пропонує як перевірені часом та багатьма фермерськими господарствами біологічні препарати – «Стим Біо», «Трихостим Біо», «Клей Біо» «Гумат Біо», так і абсолютно нові, унікальні засоби, які не мають аналогів на сучасному ринку:

1. «Ліпкер Біо» (Містер Ліпкер™) – рідке добриво з фітостимулюючими властивостями і гектарною нормою прилипача. Це комплексний препарат на основі природних складових з широким спектром біологічної активності, що стимулює ріст і розвиток рослин.

2. «Фосфорин Біо» – високоефективний бактеріальний препарат на основі азотфіксуючих бактерій роду Azotobacter та фосфатмобілізуючих бактерій роду Bacillus для підвищення продуктивності технічних, злакових, овочевих, квіткових та ягідних культур.

3. «КАС-Актив» – суміш карбаміду та аміачної селітри з додаванням гумінових комплексів, мікроелементів, а також фізіологічно активних речовин. Застосовується для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення сільгоспкультур, а також в якості деструктора стерні.

Препарати ТОВ «Біозавод» Bioprotect™ екологічно безпечні для людини та навколишнього середовища. Це розробка Інституту мікробіології та вірусології ім. Д.К. Заболотного (м. Київ, Україна). Вони перевірені численними дослідами та виробничим досвідом багатьох фермерських господарств країни.

Так продовжуйте піклуватись про свій урожай, про його якість та користь для споживача – обирайте унікальні, екологічно безпечні добрива та біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», Bioprotect™, дзвоніть нам і робіть попереднє замовлення!

Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!

Україна, м. Миколаїв, 54001, вул. Спаська, 60-б;
тел.: +38(0512) 500-538, 0800-50-71-17 (безкоштовно)
www.biozavod.com, e-mail: bio@biozavod.com
Прочитано 1503 разів