Вторник, 15 Декабрь 2015 11:19

Новітня, високоефективна технологія швидкісної відгодівлі свиней та великої рогатої худоби

Новітня, високоефективна технологія швидкісної  відгодівлі свиней та великої рогатої худоби
Т.І. НЕЖЛУТЧЕНКО, д. с.-г. н.
М.Б. СОЛЯНИК, д. ф., к. с.-г. н., академік АІНУ


Зібрали врожай. Маєте гроші. Хочете збільшити свій прибуток в три рази – купіть поросят, бо майже 90% вирощеного зерна в Україні у 2015році – це фуражне зерно ще й на м’ясо ціни збільшилися. Прибутковий бізнес вам гарантовано! Розроблено технологію світового сучасного рівня годування тварин зволоженим ферментованим кормом – гомогенною кормовою суспензією (г.к.с.) з суміші зернових. Годування ферментованими зволоженими кормами 20 голів свиней за рік дають 100-110 тис. грн. чистого прибутку. І як результат – швидкі гроші! А прибуток в три рази перевищує витрати (не у відсотках, а в рази!!!)

Агрегати на сьогоднішній день працюють вже в 7500 фермерських господарствах України та зарубіжжя. Більшість з тих, хто використовує наші агрегати, стали успішнішими фермерами та підприємцями. Маємо схвальні відгуки експертів та фахівців з тваринництва.

Кормоагрегати «Мрія» 16 модифікацій, різної потужності, від 5 до 5000 голів на утриманні тварин на відгодівлі: свиней, поросят, телят, ВРХ, овець, кролів, нутрій, птиці та риби в водоймищах, забезпечують нову передову технологію Данії, Франції, Бразилії, США та інших передових держав у відгодівлі тварин зволоженими ферментованими гомогенними кормами із суміші зернових та інших компонентів.

Ця технологія розроблена на науковій основі, пройшла іспити в підрозділах Академії аграрних наук, сертифікована держстандартом України, має патент на винахід і є гарантом здорового екологічного розвитку та утримання тварин. Рекомендовано ведучими інститутами з тваринництва до серійного освоєння та втілення в господарствах України.

  • На сьогоднішній день це безпрограшна найприбутковіша технологія у світі.
  • Привабливі ціни від 250 до 2800 $ (по курсу в гривнях) від виробника.
  • Окупність агрегатів від 10 днів до одного місяця – це швидке, успішне повернення вкладених грошей!
  • Заводська гарантія 1 рік.
  • 10 років до капремонту.

Увага! Центр також виконує, недорого, без зупинки підприємства, реконструкцію свиноферм с заміною старого обладнання на агрегати нового покоління, які забезпечують вихід зволожених ферментованих кормів із суміші зернових та їх роздачу. Це найкраща новітня високоприбуткова технологія на сьогоднішній день у світі, яка окупить себе за 30-60 днів. Сміливіше беріться за фермерство – не пошкодуєте! Ми гарантуємо Вам успіх!

Новітня, високоефективна технологія швидкісної  відгодівлі свиней та великої рогатої худоби
 
Адреса прямого виробника кормоагрегатів АКГСМ «Мрія»:
74900, Херсонська область, м. Нова Каховка, вул. М. Букіна, 52;
т/ф: (05549) 7-08-88; 7-08-01, (050) 848-50-68, (098) 346-35-22; e-mail: mriya-08@mail.ru, сайт: www.agrokorm.info
Прочитано 2257 разів