Пятница, 30 Октябрь 2015 11:13

Сівалка «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technolog

Сівалка «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technologУ сучасних умовах господарювання широке застосування знайшли технології прямого посіву сільськогосподарських культур, які дають можливість економити ресурси і отримувати конкурентну продукцію. Вивчивши сучасні напрями розвитку зарубіжної посівної техніки, у 2014 році компанія «Капіталпромресурс» спільно з ПАТ «Електротехнологія» (Запорізького заводу спеціального технологічного обладнання) та за підтримки фермерського господарства «Грація» освоїла виробництво української механічної зернової сівалки «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology.

Nо-Till – це технологія посіву, коли не застосовується механічна дія на ґрунт, або ж такий вплив мінімальний. Рослинні залишки не прибираються з полів, а служать основою для наступного покоління рослин. Так вирішуються питання з усунення ерозії ґрунту, відновлення природного водного обміну та зупинки деградації родючого верхнього шару.

Тому ТОВ «Капіталпромресурс» разом з командою досвідчених конструкторів, технологів, фермерів та агрономів створила єдину зернову сівалку українського виробництва за технологією Nо-Till – «Сіва» СЗМ 3.6.

Випробування, що були проведені на полях ФГ «Грація» та ФГ «Зернівка», показали відмінні показники по схожості насіння та експлуатації сівалки «Сіва» СЗМ 3.6.

Механічна зернова сівалка «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology призначена для посівів усіх видів зернових культур з одночасним внесенням сухих мінеральних добрив та коткуванням. Сівалка «Сіва» СЗМ 3.6 має два місткі бункери: 875 л для насіння та 400 л для добрив, що створює передумови для високої продуктивності та зниження витрат на додаткове завантаження сівалки при проведенні сівби. Більше того, при демонтажі міжбункерної перегородки, місткість зернового бункера збільшується до 1275 літрів.

Ключовою конструкцією сівалки «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology є щільна рама, на яку встановлені і сошники, і диски, що забезпечує повне заміщення на нерівностях, схилах та поворотах, при цьому висів гарантований в оброблену канавку ґрунту. Дискові ножі та висіваючі сошники розташовані в шаховому порядку.

Сівалка за технологією Nо-Till «Сіва» СЗМ 3.6 повністю адаптована до вітчизняних умов експлуатації та ремонту. Всі різьбові з’єднання метричні, що значно зменшує витрати при обслуговуванні, ремонті чи швидкій заміні на нові. Підшипники, манжети відповідають ДСТУ.

Значною перевагою сівалки за технологією Nо-Till «Сіва» СЗМ 3.6 є і швидкість посіву, адже найчастіше брак часу через нестабільні погодні умови чи людський фактор є важливим чинником у посівній.

Невисока ціна і агрегатування з тракторами класу 1,4 (від 80 к.с.) є безперечною перевагою використання саме сівалки «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology як у великих агро холдингах, так і в невеликих господарствах.

Якісна, надійна та високотехнологічна сівалка, ціна якої вас влаштує – це сівалка зернова «Сіва» СЗМ 3.6 Nо-Till technology. Копітка праця високопрофесійної команди конструкторів і технологів, що вкладена у створення устаткування, високі результати випробування у сільськогосподарській діяльності – все це дозволить вам не тільки окупити витрати, але й забезпечити високу прибутковість вашого агровиробництва.

Потужності виробництва можуть не задовольнити всіх бажаючих отримати сівалку навесні, тому радимо вам не зволікати із замовленням. Відповіді на запитання щодо придбання та виробництва сівалки ви зможете отримати за тел.: (095)400-56-13 – Андрій Миколайович.

ТОВ «Капіталпромресурс»
69065 м. Запоріжжя, вул. Електрозаводська, 3
www.siva-agro.com
Прочитано 2834 разів