Пятница, 30 Октябрь 2015 11:11

Хотів ще минулого року придбати генератора

Хотів ще минулого року придбати генератора"Хотів ще минулого року придбати генератора. Розглядав різні варіанти, але так і не спромігся. Звісно, не раз потім згадував, коли світло відключали. Але на кожну справу відведено свій час. Зараз знову прийшла пора підготуватися до відключень електроенергії, допоки після збору урожаю ще гроші є. Тож згадую, мрію та вагаюся. Звісно, щоб впевнено інвестувати кошти в генератора, треба набрати достатньо вагомої інформації. Так, саме вагомої, а не будь якої інформації, від якої лише голова пухне. Приведіть коротко основні аргументи за і проти." (Із листа споживача)

Спершу звузимо коло пропозицій.

Вимоги до потужності: Для виробництва малопотужні генератори не цікаві. Наприклад: для того, щоб запустити зернометача, необхідно потужність мінімум 14,4 кВт. До того ж необхідно мати 3 фази - 380 В.

Про якість та виробника: Потужні генератори коштовні. Піти на компроміс та купити дешевий неякісний генератор на один рік, - означає викинути значну суму коштів. Виходячи з цього, цікаві лише генератори, виготовлені із високоякісних комплектуючих. Такі генератори будуть працювати довгі роки. Валюту слід інвестувати в якісний товар. Тримаємо орієнтир на європейську якість.

Гарантії та сервіс: Маємо сервісний центр, що працює на всю Україну із оптимальним запасом запчастин. Надаємо гарантію на все обладнання: 1 рік, та після-гарантійне обслуговування. За кілька років роботи звернень наших покупців по гарантійному ремонту майже не мали. Бажаючим надамо інформацію по кожному випадку.

Стаціонарні чи навісні: Порівняємо вигоди у використанні автономного стаціонарного та навісного генератора на трактор.

Хотів ще минулого року придбати генератораАвтономний генератор змонтований разом з двигуном. Він може бути установлений стаціонарно або на шасі причепа. Такий генератор зручно використовувати для електрифікації об'єктів на тривалий час. А також він незамінний там, де кожна хвилина відключення електроенергії коштує дуже дорого. Це можуть бути холодильники, інкубатори, конвеєри тощо. Для запобігання таких збитків генератор комплектують системою АВР (Автоматичного Вводу Резерву) чи дистанційним запуском за допомогою мобільного зв'язку. Генератор може комплектуватися корпусом, що поглинає гуркіт мотору. Отже, якщо Ви живете у місті і у Вас немає трактора, - це зручне і оптимальне рішення.

IVECO (Італія). Комплектуються генераторами МЕСС ALTE (Італія) або SINCRO (Італія). Вартість (без причепа): 35 7604 грн. (станом на 22.09.2015).

Але якщо Ви - селянин і у Вас є трактор, для вас є супер-вигідне рішення. В більшості випадків генератор потрібен лише на кілька годин роботи. Навісний генератор перетворює Ваш трактор на потужну електростанцію на колесах. Агрегатується генератор так само як звичайний агрегат - на 3-точкову гідравлічну систему трактора. Приводиться в дію від валу відбору потужності. Електрообладнання на 380В чи 220В підключається через звичайні розетки. З ним впорається любий механізатор. То ж за потреби, він завжди готовий до роботи. А ціна, в порівнянні із генераторами змонтованими на двигунах, будезначно дешевшою.

Потужність 30,4кВт. Генеруючий пристрій SINCRO (Італія). Вартість 69 680 грн. (станом на 22.09.2015). В наявності генератори потужністю від 12 до 52 кВт.

Як придбати?

Прийняли рішення -телефонуйте!

Якщо Ви зараз зателефонуєте, вже через кілька днів отримаєте генератора. Доставку здійснюємо по всій Україні до найближчого до Вас міста. Ми підберемо генератора по прийнятній для Вас вартості. Для цього обговоримо: якої потужності обладнання плануєте підключати та який трактор з ним буде працювати.

Телефонуйте: 0(800) 503-153 - безкоштовний, (0542) 78-13-16
 
Прочитано 1306 разів