Вторник, 29 Сентябрь 2015 11:32

Активна осінь компанії «БТУ-Центр»

Активна осінь компанії «БТУ-Центр»2015 рік у сільськогосподарській сфері насичений професійно організованими заходами: це і наукові конференції, Дні поля та саду, збори фермерів та землевласників, семінари та тренінги. Компанія «БТУ-Центр» з величезним ентузіазмом долучається до них, аби постійно рухатись уперед, здобувати нові знання та ділитись своїм досвідом.

14.08.2015 спеціалісти компанії брали активну участь у Дні поля «Соєвий вік». На заході були представлені результати роботи компанії «Соєвий вік» щодо вирощування нової генерації сої іноземної селекції, яка забезпечить найбільший урожай білка з кожного квадратного метра землі. Також демонструвались дослідні ділянки з використанням біопрепаратів ТМ «Жива Земля»: біоінокулянти-БТУ, препарати живлення та захисту Органік-баланс та Фітоцид. Досліди, які показали високі результати, будуть рекомендовані до використання з метою досягнення високих врожаїв.

3-4 вересня 2015 року в м. Херсоні відбулась конференція «Сучасне плодоовочівництво», де ми представили біопрепарати для вирощування овочевих культур. Було приємно зустрітись з фермерами та почути слова вдячності за якісні препарати.

Як завжди, на високому рівні пройшов День поля НіМАЦ 10 вересня 2015 року у селі Поташ Маньківського району Черкаської області. Під час Дня поля була продемонстрована робота сучасної техніки для обробітку ґрунту, техніки для збору врожаю цукрових буряків та завантажувальної техніки. Були представлені різні сорти сільгоспкультур: соя, кукурудза, соняшник, цукровий буряк та картопля.

Спеціалісти компанії «БТУ-Центр» надавали консультації щодо використання деструкторів стерні власного виробництва та підготовки до посівів озимих культур.

Активна осінь компанії «БТУ-Центр»Цього ж дня, 10 вересня, проходив День поля в Полтавській ДСГДС ім. М.І. Вавілова і ДП ДГ «Степне». Олександр Слободянюк, агроном компанії «БТУ-Центр», презентував програму дослідів (захисту і живлення) на посівах озимої пшениці, ярого ячменю та сої.

Побували ми і на фестивалі ландшафту, рослин та квітів Art Green Fest 2015, що відбувся в м. Києві 18-20 вересня 2015 року. Біопрепарати ТМ «Жива Земля» знайшли своїх прихильників серед садівників, ландшафтних дизайнерів, флористів. Адже препарати можна використовувати для газонних трав, хвойних та декоративних дерев, альпійських гірок та квітів.

А 24 вересня 2015 року у департаменті агропромислового розвитку Волинської ОДА відбулася нарада з питань застосування біотехнологій при вирощуванні сільськогосподарських культур.

У нараді взяли участь керівники та спеціалісти департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, обласної сільськогосподарської дослідної станції, державної фітосанітарної інспекції в області, ДУ «Волинська обласна фітолабораторія, державної сільськогосподарської інспекції, Волинської філії ДУ «Інститут охорони ґрунтів», головні агрономи управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій, керівники та головні агрономи сільськогосподарських та фермерських господарств.

Відкриваючи нараду, директор департаменту Юрій Горбенко зазначив: «Діяльність в Волинській області компанії «БТУ-Центр», яку було розпочато декілька років тому, вже приносить певні плоди в частині популяризації біотехнологій. Партнерські стосунки налагоджено в основному з сільгоспвиробниками, які здійснюють постійний пошук новинок агротехнологій. Кожен господар має змогу самостійно запроваджувати оптимальні технології вирощування культур, експериментувати з певними технологічними нюансами».

І на завершення, 23-25 вересня 2015 року, у м. Києві проходила виставка «Фермер України», яку щорічно проводить Асоціація фермерів та приватних землевласників України. Компанія «БТУ-Центр» була активним учасником виставки та знайомила всіх відвідувачів та учасників виставки з власною продукцією.

Болоховська Алла
Директор з маркетингу компанії «БТУ-Центр»
Київська, Черкаська, Волинська обл.

(044) 594-38-83, (097) 941-11-25

Хмельницька, Житомирська, Рівненська обл.

(067) 701-07-91

Вінницька, Тернопільська обл.

(098) 719-29-45

Херсонська, Одеська, Запорізька обл.

(096) 910-91-95

Полтавська, Харківська обл.

(067) 233-37-61

Чернігівська, Сумська обл.

(067) 232-02-74

Дніпропетровська, Львівська обл.

(096) 328-86-25

Чернівецька, Ів.-Франківська, Закарпатська обл.

(067) 383-53-25

Миколаївська, Кіровоградська обл.

(067) 405-04-60, (050) 604-11-45


info@btu-center.com
www.btu-center.com
Прочитано 2143 разів