Понедельник, 31 Август 2015 11:21

КАС-Актив – новий підхід до азотного живлення рослин

КАС-Актив – новий підхід  до азотного живлення рослинВикористання карбамідно-аміачної суміші в сучасній технології вирощування сільськогосподарських культур постійно зростає як в Україні, так і в країнах Європи. Високий попит на КАС базується на ряді переваг: зменшення кількості робочих процесів, наприклад, при внесенні засобів захисту рослин, точний розподіл добрив на одиницю площі як по ширині, так і завдовжки. А з іншого боку – на цінових перевагах. Слід зазначити, що завдяки КАС споживання поживних речовин відбувається набагато швидше, а їх дія значно надійніша, ця форма добрив дозволяє застосовувати комбінації із засобами захисту рослин і значно впливає на підвищення врожайності також при посушливих умовах.

ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM постійно розширює лінійку препаратів для сучасного рослинництва. На даному етапі ми пропонуємо новинку серед азотних добрив – «КАС-Актив», що являє собою суміш карбаміду та аміачної селітри з додаванням гумінових комплексів, мікроелементів та фізіологічно активних речовин. «КАС-Актив» вигідно відрізняється від звичайних препаратів, так як це не тільки високоякісне азотне добриво, але й спосіб покращити структуру ґрунту, оживити його, сприяючи розмноженню корисних ґрунтових мікроорганізмів, наситити рослину необхідним набором мікроелементів. «КАС-Актив» застосовується для основного і передпосівного внесення, позакореневого підживлення сільгоспкультур, а також як деструктор стерні перед заглибленням соломи та стебел у ґрунт.

Переваги «КАС-Актив»:

  • Підвищує врожайність до 15-30%;
  • Єдине добриво, яке містить три форми азоту – нітратну, амонійну, амідну;
  • Висока рівномірність розподілу добрива по поверхні ґрунту і на рослинах при позакореневому підживленні;
  • До розчинів «КАС-Актив» можна додавати рідкі комплексні водорозчинні мінеральні добрива, гербіциди, фунгіциди, інсектициди, регулятори росту рослин, макро – і мікроелементи, що дозволяє досягти найбільшої економії ресурсів;
  • В умовах дефіциту вологи рідка форма азотних добрив швидко проникає в ґрунт і краще засвоюється рослиною;
  • Менша залежність від погодних умов за рахунок широкого арсеналу засобів внесення (від форсунок до розливних труб);
  • Всі форми азоту в добриві нелеткі, а тому можна вносити поверхнево без заглиблення у ґрунт;
  • Стимулює процеси мінералізації та гуміфікації органічних залишків;
  • Прискорює розкладання рослинних залишків при використанні як деструктора стерні.

Тож, якщо ви піклуєтесь про свій урожай, про його якість та користь для споживача – дзвоніть нам, робіть замовлення на «КАС-Актив» та інші екологічно безпечні добрива, біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, а про все інше ми потурбуємось самі! Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!

ТОВ «Біозавод»
54001, Україна, м. Миколаїв, вул. Спаська, 60-б;
тел.: +38(0512)500538, 0800-50-71-17 (безкоштовно)
www.biozavod.com, e-mail: sales@biozavod.com
Прочитано 2165 разів