Понедельник, 31 Август 2015 10:45

Нові лінії сої – спільна робота компанії «Соєвий вік» з іноземною селекцією

Нові лінії сої – спільна робота компанії «Соєвий вік» з іноземною селекцієюКомпанія «Соєвий вік» спеціалізується на продажі сої власної селекції, яка характерна високими врожаями та якістю насіння, 14 серпня традиційно відзначила черговий День поля – «Парад нових ліній сої». Цього року захід пройшов під гаслом родинного свята. А головною родзинкою стало представлення компанією нових ліній сої, які є результатом спільної роботи компанії разом з іноземною селекцією.

Бажаючих відвідати свято цього року зібралося на Кіровоградщині більше 450 господарств, це аграрії з різних областей України. Були ті, хто вже співпрацював з компанією «Соєвий вік» і бажає продовжити співпрацю, а також ті, хто планує налагодити партнерські стосунки. Проходило свято на демонстраційному полі компанії, де наочно демонструються всі 10 сортів сої селекції компанії «Соєвий вік», які висаджені з часовим інтервалом та використанням найбільш придатних технологій для кожного сорту.

Багато аграріїв взяли із собою сім’ю, адже це чудовий шанс не тільки збагатити свої знання, обмінятися досвідом, а й відпочити та провести час з родиною. Було організовано ярмарок сувенірної продукції та майстер-клас з її виготовлення, тож жінкам було чим зайнятися, та й охочих аграріїв переглянути ярмарок вистачало. А для маленьких гостей дійства на полі працювали аніматори з цікавою розважальною програмою.

Та основний нахил свята все ж професійно-науковий. Саме тому в його межах пройшла конференція «Насіння органічне – обробка біологічна», де засновник компанії «Соєвий вік» Руслан Моніч розповів про нові лінії сої, які ще більш удосконалені компанією разом з іноземною селекцією, а директор компанії Олександр Ушаков розповів про переваги сої селекції компанії «Соєвий вік». Також у конференції взяли участь: академік Української Академії аграрних наук, доктор сільськогосподарських наук, заслужений працівник сільського господарства Микола Литвиненко, директор державної установи «Кіровоградська обласна фітосанітарна лабораторія» Олена Волошина, координатор сільськогосподарських орних культур Дослідного інституту органічного сільського господарства (Fibl) Анатолій Кравченко, а також представники деяких компаній-партнерів. Було обговорено причини хвороб сої, їх запобігання та ефективну боротьбу з ними.

Партнерами компанії виступили: ГК «Біона», ГК «Тріа», ТОВ «Торговий дім «Ензим-Агро», ТОВ «Торговий дім «БТУ-Центр», ТОВ «Venta Lab».

Після збагачення знаннями від досвідчених спеціалістів, гості, розділившись на групи, у супроводі консультантів пройшли до демонстраційних полів для огляду дослідів по впливу на врожайність густоти та строків висіву. Під час демонстрації усі бажаючі могли поставити запитання та отримати кваліфіковану консультацію представників компанії «Соєвий вік», адже одним із принципів роботи компанії є консультаційний супровід на всіх етапах посіву сої власної селекції – інформація про нові сорти сої, вирощування сої у окремих регіонах тощо. По закінченню перегляду посівів настала черга для демонстрації можливостей техніки та продукції партнерів компанії.
Нові лінії сої – спільна робота компанії «Соєвий вік» з іноземною селекцієюЗагалом на заході було організовано купу всього. Тож гості свята розійшлися по полю у пошуках найбільш цікавого для себе. А подивитися й справді було на що: і ярмарок, і майстер-класи, і аніматори в кумедних костюмах, і техніка, і палатки з інформацією про продукцію партнерів… Зібрати гостей знову разом допомогло бармен-шоу, яке розбавило професійне свято та оживило гостей. А по його закінченню на аграріїв чекав сюрприз: розкриття тої самої інтриги, яку тримала компанія ще від початку свята – презентація нових ліній сої, яку урочисто відкрив парад духового оркестру. Над цими лініями працювала компанія «Соєвий вік» спільно з іноземною селекцією, їх перспектива – на кожен квадратний метр отримати якомога більший урожай. Як відмічають гості заходу, вражає кількість бобів, зосереджених на одному вузлі рослини. А засновник компанії Руслан Моніч, продемонструвавши нові лінії сої, наочно підтвердив, що врожай 7 тонн з гектара – це дійсно реальність!

На завершення гостей свята пригостили обідом та провели розіграш подарункових сертифікатів та призів від компанії «Соєвий вік» та її партнерів. І на завершення директор «ТД «Соєвий вік» оголосив для присутніх ще одну приємність: всі зареєстровані гості Дня поля отримають знижку в 5% на придбання насіння компанії до кінця 2015 року.

Загалом дійство було організоване налагоджено, а його гості змогли відпочити та збагатити свій професійний досвід. Компанія «Соєвий вік» в черговий раз довела, що її працівники професіонали, саме тому на День поля сюди з’їжджаються все більше аграріїв, а їдуть вони за досвідом, знаннями, якістю та унікальністю, адже компанія «Соєвий вік» продає сою власної селекції, аналогів якої немає в усьому світі.

Компанія «Соєвий вік»:
Тел.: +38 (0522) 36-55-50, (050) 487-00-64
www.soya-ua.com
Прочитано 1805 разів