Воскресенье, 16 Август 2015 10:41

«БІОЛЕП, СК»-дієве рішення проблеми гусениць совок старшого віку при високих температурах

«БІОЛЕП, СК»-дієве рішення проблеми гусениць совок старшого віку при високих температурахНадійно захистити ваші посіви від гусениць совок вам допоможе високоефективний біологічний інсектицид подвійної дії «БІОЛЕП, СК» від ПП «Родоніт».

Ефективність дії препарату забезпечується надвисокою концентрацією діючої речовини – спор і клітин бактерій Bacillus thuringiensis var. kurstaki – не менш як 10 млрд. спор/мл (!) та наявністю дельта-ендотоксину (продукту життєдіяльності бактерій) у формі білкових кристалів.

Дельта-ендотоксин активізується під впливом ферментів у кишківнику гусениці і викликає параліч шкідника. Спори Bacillus thuringiensis проростають у кишківнику личинок, проникають в гемолімфу, де активно розмножуються і викликають їх загибель. Гусениці припиняють живлення впродовж перших 4 годин після обробки і масово гинуть впродовж 3-7 діб.

Ця проблема присутня на вашому полі?

ЧОМУ САМЕ «БІОЛЕП, СК»?


– препарат БІОЛЕП дозволяє знищити не лише личинок совок 1-2-го віків, але й гусениць 3-го віку, тоді як хімічних інсектицидів такої дії в Україні немає;

– БІОЛЕП працює навіть при високих температурах, у той час, як хімічні інсектициди втрачають свою ефективність при температурах понад 22-25оС;

– лише БІОЛЕП гарантовано знищить гусінь 1-3-го віків в умовах спекотного літа, коли проміжок часу між линьками гусениць скорочується, перехід личинок із віку у вік відбувається швидше, період відродження личинок розтягнений у часі і на посівах одночасно присутні личинки як молодших, так і старших віків різних видів совок;

«БІОЛЕП, СК»-дієве рішення проблеми гусениць совок старшого віку при високих температурахt– біологічна ефективність дії препарату БІОЛЕП у 4 рази вища, ніж у аналогів*;

– наявність консервантів у препараті подовжує строк його зберігання (до 1 року) та забезпечує стабільність дії;

– на відміну від хімічних інсектицидів препарат безпечний для комах-запилювачів та ентомофагів;

– не має фітотоксичного впливу на культуру;

– не накопичується в рослинах і плодах;

– запобігає виникненню резистентності у шкідників до хімічних інсектицидів.

* Інформація для роздумів: Найвища концентрація спор в подібних препаратах, що продаються в Україні, 2,5 млрд. спор/мл.


Рекомендації щодо застосування БІОЛЕПУ:


Препарат БІОЛЕП слід вносити в період льоту імаго совок, який можна спостерігати під час сутінок. Складові БІОЛЕПу чутливі до дії ультрафіолетових променів, тому найкраще застосувати препарат у термін від сутінків до третьої години ночі, оптимальний температурний режим для роботи – 18-30°С.

«БІОЛЕП, СК»-дієве рішення проблеми гусениць совок старшого віку при високих температурахСпосіб застосування – обприскування рослин у період вегетації.

Норма витрати препарату проти гусениць совок на польових та овочевих культурах має становити від 0,5 (на початку вегетації) до 2,0 л/га.

Норма витрати робочого розчину – 200-400 л/га.


Кратність обробок – не менше трьох, період між обробками – 7 діб (слід працювати проти кожного покоління шкідника).

Термін очікування від останньої обробки культури до збирання врожаю – 5 днів.

Важливо! Препарат БІОЛЕП не менш ефективний і проти гусениць 1-3-го віку широкого спектру шкідливих лускокрилих комах (лучний метелик, капустяна міль, вогнівки, білани, яблунева плодожерка, молі, листовійки, пильщики, п’ядуни тощо) і придатний для застосування на всіх сільськогосподарських культурах. Норма витрати препарату – 0,5-3,0 л/га. Фасування препарату – 10 л.

Не пропустіть період льоту совки! Затримка з обробкою – втрачені гроші та врожай!

За консультаціями та з питань придбання
звертайтеся у відділ збуту «Рослинництво» ПП «Родоніт»
тел.: (044) 502-31-56 (багатоканальний)
 
 
 
 
Прочитано 2053 разів