Суббота, 15 Август 2015 20:02

Готуємось до посіву озимих культур

Готуємось до посіву озимих культурЗа останні 20 років в країнах Європи складаються оптимальні умови для апробації та розвитку ринку біопрепаратів. ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM – один з кращих виробників біопрепаратів в Україні, який постійно розширює лінійку добрив та ЗЗР для сучасного рослинництва. На період посівної кампанії озимих зернових під урожай 2015 року ми представляємо свою схему обробок біологічними засобами захисту рослин насіння озимих зернових та роботи по вегетації.

Високі посівні якості насіння, енергія росту, дружність сходів – запорука того, що надалі визначить ріст і розвиток рослин. Для поліпшення цих якостей (на першому етапі кореневої системи, а надалі формуванню вегетативної маси та генеративних органів) необхідно провести передпосівну обробку насіння. Для цих цілей ми пропонуємо такі препарати:

Стим Біо (Гаупсин) – це комплексний двоштамовий (Pseudomonas chlororaphis subsp. Aureofaciens) препарат широкої дії, від грибкових та бактеріальних захворювань і шкідників, виробляє натуральні фітогормони (ауксини), які стимулюють ріст рослини.

Фосфорин Біо – високоефективний бактеріальний препарат на основі ґрунтових азотфіксуючих бактерій роду Azotobacter і фосфатмобілізуючих бактерій роду Bacillus. Основна дія препарату – здатність бактерій, на основі яких він виготовлений, фіксувати азот атмосфери та перетворювати нерозчинні фосфорні сполуки в доступні, покращуючи мінеральне живлення рослин.

Клей Біо (ЕПАА-10) – вітчизняний препарат на основі мікробних полісахаридів. Основна дія – прилипач, виступає як носій пестицидів, регуляторів росту і мікроелементів.

Рекомендуємо так: Обробка насіння відбувається стандартним напівсухим методом (протравлювальні установки ПС-10, ПСШ-3, «Мобітокс»). Норма внесення препарату: Стим Біо – 3 л/т насіння; Фосфорин Біо – 1 л/т насіння; Клей Біо – 0,2 л/т насіння. Норма робочого розчину – 10 л/т. Обробку проводять в день посіву.

Існує кілька основних вимог, яких необхідно суворо дотримуватися:

– уникати потрапляння прямих сонячних променів

(при перевезенні насіння – накривати брезентом,

обробку проводити в закритому приміщенні);

– посів проводити у вологий грунт;

– використовувати нехлоровану воду.

На початковій стадії кущення рослини пшениці стають вразливими до грибкових інфекцій через досить високі температури та вологу. Для профілактики подібного роду хвороб пшеницю обробляють біофунгіцидними препаратами Стим Біо (5 л/га) та Трихостим Біо (2-5 л/га).

Трихостим Біo (Триходермін) – препарат, що містить спори і міцелій гриба-антагоніста Trichoderma lignorum, сприяє підвищенню активності клітинного соку рослин, виступає як фунгіцид проти грибкових захворювань (борошниста роса, кореневі гнилі, септоріоз, бура іржа).

Обробка рослин по вегетації покращує мінеральне живлення за рахунок збільшення вторинної кореневої системи і стимуляції розвитку рослин. Бактерії перетворюють важкодоступні сполуки мінеральних речовин в легкозасвоювані для рослин форми. При профілактичному застосуванні біопрепаратів відбувається формування природного імунітету рослин, що дозволить зменшити кількість хімічних препаратів або не застосовувати їх зовсім; сприяє накопиченню запасних речовин, що покращує зимостійкість оброблених культур.

Тож продовжуйте піклуватися про свій урожай, про його якість та користь для споживача – обирайте унікальні, екологічно безпечні добрива та біологічні засоби захисту рослин виробництва компанії ТОВ «Біозавод», BIOPROTECT TM, телефонуйте нам і робіть попереднє замовлення! Також завжди до ваших послуг консультації кваліфікованих спеціалістів, лояльні ціни та вчасна доставка!

Готуємось до посіву озимих культур
Прочитано 1542 разів