Четверг, 30 Июль 2015 11:48

«Вона врятувала нам соняшник»...

«Вона врятувала нам соняшник»...Спочатку про інфляцію: Гроші – зло. Хочеш щось купити – і просто зла не вистачає!
Дійсно, інфляція робить легким наш гаманець, але не життя. Виникає питання: як врятувати зароблені гроші?
Цікаво, що слово «криза», написане китайською, має 2 ієрогліфи: один означає «небезпека», другий - «сприятлива можливість». Важливо цю можливість розгледіти і не упустити.
Перевірена валюта – зерно і добра зерносушарка, що дасть можливість зберігати його і продавати за вигідною ціною у вигідний для Вас час.
Як стверджують самі фермери, на сьогодні вигідним варіантом є українська зерносушарка СЗМ виробництва ЗавАгроТех (Завод Агропромислових Технологій).
Долар виріс практично в 2 рази і все імпортне обладнання подорожчало в 2 рази. Обладнання ж від Заводу Агропромислових Технологій подорожчало поки що лише на 30% і зараз його можна замовити ще за цінами 2014 року.

Що саме кажуть фермери про зерносушарки СЗМ:
Сумська обл.. ФГ Кішік Н. І. Керівник Микола Ілліч.
- У нас з братом 250 га землі. Все намагаємося робити самі - працюємо і на тракторі, і на комбайні, і на току. Зерносушарка в Сумській області необхідна, без неї займатися вирощуванням зернових безглуздо, весь заробіток віддаси «перекупам».
Для невеликого господарства складно відразу з обігу виділити достатньо коштів для установки зерносушарки, тим більше при нинішньому курсі долара.
У нас був старий ЗАВ. Замовили сушилку СЗМ-6, продуктивністю 6 т/годину і поставили поруч з ЗАВ.
Працює на рідкому паливі, ДТ або пічне піролізне. Сушарка укомплектована італійської пальником, і якість у неї західна. Солярка дорога, тому завезли на весь сезон пічного палива. При сушінні на 1 тонно-процент в середньому витрата 1-1,1 літр палива. Навесні брав паливо по 4,5 грн, зараз по 6 грн. Паливо беремо в Сумах, там є виробництво. Паливо роблять з б /в шин. В середньому при сушінні витрати на зниження 1 т% вологи складуть 5-6 грн. Це дешевше, ніж сушити газом або соляркою. Крім того, що сушарка окупилася лише за один сезон, хочу додати, що вона врятувала нам соняшник. Нам довелося його прибирати вологим і сушити.
Про виробника кажу: хлопці нормальні. Все зробили під ключ. Закінчу сезон замовлю їм реконструкцію ЗАВ.

ФОП Романюк І., Волинська область:
- У мене маленьке господарство. Кукурудзи посіяно всього 80 га. У нашій зоні вона волога завжди. Гривня знецінюється з кожним днем, тому я прийняв рішення не тримати гроші, а витратити їх з розумом. Замовив сушарку СЗМ-6 на дровах. 1 жовтня зробив передоплату і 25 жовтня у мене вже був змонтований зерносушильний комплекс. Вартість комплексу з доставкою, норіями, самопливом та монтажем в 2 рази нижче, ніж вартість найменшої імпортної сушарки без монтажу та додаткового обладнання. Сушарка проста і зроблена добротно.

ТОВ «ВолиньАгроХолдинг». Волинська область. Власник Віктор Федорович:
- Сушарку хотіли купити ще в 2013 році, але черга до нас дійшла тільки в 2014. Тому з кукурудзою той рік «пролетіли» і зрозуміли, що без сушарки вирощувати кукурудзу безглуздо. Сіємо до 2000 га кукурудзи. Придбали цього року СЗМ-16. Працює на пічному піролізному паливі. Привезли і змонтували сушарку нам навіть раніше, ніж обіцяли. Зараз сушимо кукурудзу. Вартість комплексу з додатковим обладнанням (норіями, транспортерами) та монтажем в 2,5 рази менше ніж вартість аналогічного американського обладнання. Я переживав, звичайно, за якість обладнання, бо самі знаєте, «дешева рибка» ... Але роботою сушарки ми задоволені. Сушарка укомплектована італійським пальником. Вологість кукурудзи доходить до 30%. Сушимо її по 250-300 т на добу. І цього року кукурудзу ми здамо за максимальною ціною.

Зерносушарки СЗМ:
- мають заводське виробництво і заводську якість;
- призначені для сушки зерна різних культур продовольчого, насіннєвого, фуражного при значення будь-якого ступеня вологості;
- добре пристосовані саме до умов наших господарств;
- доступні як для фермера, у якого 200-300 га землі, так і для великого господарства;
- комплектуються італійськими пальниками EcoFlam та італійськими мотор-редукторами Bonfiglioli.
- економні і практично «всеїдні». Окрім роботи на газу, можуть бути укомплектовані теплогенератором на альтернативних видах пального: дрова, солома, лушпиння, полова, щепа, брикети, пелети, пічне піролизне пальне і т.д.
Саме ці види пального – самі дешеві і найбільш ефективні в економічному плані пальне. В порівнянні із газом економія може бути навіть 4-кратною!
- можуть експлуатуватися на відкритих майданчиках у всіх кліматичних районах з помірним і холодним кліматом.

ЗавАгроТех також пропонує транспортери, норії. Проводить роботи з реконструкції ЗАВ, будує ЗАВ з нуля, монтує силоси для зберігання зерна.
Харківська обл., сел. Комсомольський
тел.: (050) 305-05-98, (099) 750-24-92, (057) 731-51-35
Керівник: Андрєєв Андрій Олександрович
e-mail: andreev_andrey@rambler.ru www.zavagrotech.com.ua
Прочитано 1816 разів