Вторник, 30 Июнь 2015 16:38

Нарешті відбувся перший агрочемпіонат!

Нарешті відбувся перший агрочемпіонат!Вміння добре працювати та відпочивати – це те, до чого прагне більшість людей. Але не всім вдається цього досягнути. Адже коли працюєш на совість, не вистачає ні часу, ні сил, щоб організувати собі достойний відпочинок.

Українські аграрії живуть тим, що вкладають свою душу, а також величезні фізичні, інтелектуальні, фінансові та інші зусилля у справу, від якої залежить добробут всієї країни. Компанія «Техніка і технології» в рамках проекту «Пізнай світ» вирішила організувати перший в Україні АГРОЧЕМПІОНАТ, центральною подією якого стало змагання з рибної ловлі.

11-14 червня 2015 року на базі відпочинку «Берег», що на Полтавщині, аграрії з усієї країни вперше зібралися для участі в унікальному проекті. Більшість перевірили свої сили в спортивній риболовлі. А ті, хто приїхв не за рибальськими враженнями, теж знайшли собі заняття до душі.

Чудовий басейн, футбольні та волейбольні майданчики, гральні майданчики для дітей та багато іншого в поєднанні з неймовірно мальовничою природою на березі Дніпра – все це надало можливість чудово розважитися та прекрасно провести час у колі друзів. Учасники випробували свої сили в іграх з волейболу та футболу, водних іграх, у гирьовому спорті та ін.

Переможці отримали медалі, кубки та відзнаки.

Спеціальні розваги були передбачені і для представниць прекрасної статі. Зачарували своєю глибинністю присутніх майстер-класи з гончарства та створення ляльок-мотанок. Тож було дуже цікаво дізнатися про ці види мистецтва більше та особисто взяти в них участь.

Завдяки особливій атмосфері процесу рукоділля, створеній досвідченими майстрами в національних костюмах, учасники змогли ненадовго перенестися в часи своїх предків та перейнятися особливою енергетикою добра, яка лежала в основі тогочасних культурних цінностей.

Ще однією особливою подією, яка відбулася під час заходу, стала ВИСТАВКА ДИТЯЧИХ МАЛЮНКІВ з усієї України! Було представлено більше 3,5 тис. робіт!

Конкурсною комісією було визначено переможців 2-го етапу конкурсу «НАМАЛЮЙ СВОЮ МРІЮ», конкурсів «Я – ВИНАХІДНИК» та «ПОСАДИ ДЕРЕВО ДОБРА».

Діти отримали 333 подарунків та відзнак!

Переглянути, як проходив АГРОЧЕМПІОНАТ, побачити роботи конкурсантів, 
ознайомитися зі списками переможців можна на сайті www.t-i-t.com.ua.
Прочитано 2454 разів