Среда, 29 Апрель 2015 14:55

Безсекційний КРН та культиватор – два в одному.Спеціально розроблений для мінімального обробітку

Безсекційний КРН  та культиватор –  два в одному.Спеціально розроблений для мінімального обробіткуШановні господарі, вперше вам пропонуються моделі культиваторів розроблені не асфальтними землеробами, а вашим колегою-агрономом з більш ніж двадцятирічним досвідом.

В основу цих агрегатів закладені принципи видатного українського землероба І.Є. Овсінського, засновника сучасного мінімального обробітку ґрунту, який ще 130 років тому на своїх культиваторах «лапы крепко осаживал», сміючись з неефективних підпружинених робочих органів.

Безсекційний КРН ефективно працює вже декілька років в півтора десятках господарств України. Робочі органи в нього не підстрибують разом із секціями, а стабільно працюють на заданій глибині навіть по сліду трактора, підгортальники не згрібають землю з міжряддя, залишаючи її виблискувати під палючим сонцем, а гарантовано присипають бур’яни в рядку і залишають розпушений ґрунт в міжрядді. З безсекційним КРН ви забудете про купівлю недешевих резинових бандажів та про заміну підшипників. Польові регулювання такого культиватора тривають 10-15 хв. За умови нульового обробітку наш КРН єдиний в змозі виконати поставлене перед ним завдання.

Окремого доброго слова заслуговує причіпний культиватор, всі лапи якого працюють в одній площині. Перекриття між лапами 11 (!) сантиметрів. Даний культиватор застосовується для передпосівної культивації та післяжнивного лущення стерні. Розташування робочих органів в 4 ряди мінімізує забивання рослинними рештками. Оптимальна форма лапи забезпечує мінімальний опір в ґрунті і забезпечує витрати палива до 6 л/га. Культиватор без проблем працює на сильно зарослих площах за висоти бур’яну 50 см.
З питань придбання звертатися за телефоном
(067) 277-04-72
З повагою,
В.С. БРОДОВСЬКИЙ
Телефонуй (067) 277-04-72
Прочитано 1961 разів