Вторник, 31 Март 2015 14:55

Збереження природних властивостей при транспортуванні зерна до місця зберігання

Збереження природних властивостей при транспортуванні зерна до місця зберігання
Збереження природних властивостей при транспортуванні зерна до місця зберіганняНайважливішим джерелом поповнення продовольчого фонду є скорочення втрат рослинницької продукції при збиранні, транспортуванні, зберіганні та переробці.

В галузі зберігання зернових продуктів поставлені наступні завдання:
  • збереження продуктів без втрат маси або з мінімальними втратами;
  • зберігання зернових продуктів без погіршення їх якості;
  • підвищення якості зернових продуктів в системі зберігання;
  • скорочення витрат праці і коштів на одиницю маси продукту при оптимальному збереженні його кількості та якості.
Післязбиральна обробка – один з найбільш трудомістких процесів виробництва зерна.

Основне завдання при зберіганні зернових – запобігти псуванню та забезпечити повне збереження кількості та якості зерна. 

І важливим чинником для виконання цих завдань є транспортування зерна до місця зберігання.

ТОВ «Оріхівсільмаш» виробляє норії різної продуктивності, різної висоти і орієнтується на індивідуальні побажання клієнтів.

Збереження природних властивостей при транспортуванні зерна до місця зберігання
Норія являє собою машину безперервної дії і є частиною комплексу транспортного обладнання елеватора, млина та інших зернопереробних підприємств. Норія призначена для вертикального транспортування зерна та іншої сировини без тари, яка підлягає зберіганню впродовж тривалого часу.

Норії мають самонесучу конструкцію шахти. Корпуси головки і башмака виготовляються з листа завтовшки 3-4 мм, із застосуванням зносостійкої сталі. Короба виготовляються з гарячекатаного кута і металевого листа товщиною 1,5-2 мм. Жорстка конструкція дозволяє встановлювати норії висотою до 45 м, а норії типорозмірів 175-350 т/год. висотою до 60 м без додаткових проміжних опор по висоті.

Конструкція головки норії забезпечує монтаж підшипникових вузлів і гальмівного пристрою. Мотор-редуктор встановлюється безпосередньо на вал головки норії, без додаткових опор. Застосування технологічних кондукторів при виготовленні забезпечує максимальну точність. Це економить кошти і терміни при монтажі норії.

Збереження природних властивостей при транспортуванні зерна до місця зберігання
Також норія дозволяє транспортувати матеріали з різним ступенем сипучості. Оптимальна висота розвантажувальної точки башмака дозволяє використовувати швидкість стрічки від 1,2 до 3,5 м/с, досягаючи заповнення ковшів до 95%.

Конструкція норії дозволяє використовувати різні типи ковшів: цілісно гнуті металеві, штамповані металеві або полімерні.

За спеціальною вимогою від замовника ТОВ «Оріхівсільмаш» оснащує норії іншими деталями, що оберігають насіння від пошкоджень.

Норії, що випускаються нашим підприємством, мають сертифікати відповідності на застосування і за бажанням клієнта комплектуються гальмівним пристроєм, датчиками контролю швидкості та сходу стрічки, контролю підпору. Головка норії має вибухорозрядний механізм. Місце удару зерна в головці норії після викидання його ковшем виконано зі сталі підвищеної товщини, що подовжує термін експлуатації норії. При виготовленні приводного барабана проводиться його балансування на електронному стенді.

ТОВ «Оріхівсільмаш» виробляє норії, які не травмують зерно, що дозволяє поліпшити схожість насіння і залишити природні властивості при зберіганні.

У разі придбання норій компанії ТОВ «Оріхівсільмаш» ви отримуєте значну перевагу перед продукцією інших виробників, оскільки всі деталі і вузли виготовляються саме на нашому підприємстві і входять в закритий цикл виробництва. У підприємства є можливість монтажу норій на ваших об’єктах. Основними перевагами співпраці з нашою компанією є гарантійне та післягарантійне обслуговування, індивідуальний підхід до кожного клієнта, висока швидкість виготовлення та доставки нашої продукції кінцевому споживачеві.

ТОВ «Оріхівсільмаш»
70501, Запорізька обл., м. Оріхів,вул. Привокзальна, 2-ж
e-mail: agropogruzka@mail.ruwww.agropogruzka.com.ua
Тел./факс: (06141) 4-56-69
Моб.: (099) 030-60-40, (096) 428-56-95, (096) 366-40-09, (050) 533-80-88,
Прочитано 2001 разів