Вторник, 31 Март 2015 13:54

Нові моделі Демі-мікса

Нові моделі Демі-міксаДемі-мікс-Україна випустив у цьому році новий модельний ряд кормозмішувачів великих об’ємів із двома шнеками від 12 до 16 кубів. Ці кормозмішувачі призначені для великих фермерських господарств із поголів’ям худоби від 500 і більше.

Щоб більше приблизити модель до реалій української ферми, серійно був установлений двохступінчастий редуктор, для того щоб основним трактором для експлуатації став МТЗ-82, який в основному використовують у фермерських господарствах. Цей редуктор має два положення. Перше положення дає змогу обертатися шнеку 30 обертів за хвилину, інше – вдвічі повільніше, тим самим потребує у два рази менше потужності трактора. В основному підвищену швидкість використовують для роздачі корму, а понижену для змішування.

В асортименті пропонуються кормозмішувачі: як із одинарним рядом коліс, так і з дворядним. Одинарний ряд призначений для асфальтованих ферм. Дворядним кормозмішувачем досить гарно їздити по бездоріжжю, що панує на основних фермах. Додатковий ряд дає на грунт менший тиск і тим самим при поганих дорогах має більшу прохідність.

Нові моделі Демі-міксаНові моделі кормозмішувачів комплектуються спеціальними шнеками, які швидко розривають рулони і ріжуть солому. Вони вищі за попередні і за європейський аналог. Рулон соломи «падає» між двома шнеками і ножі інтенсивно його розривають. Ножі на кормозмішувачі можуть регулюватися п’ятьма положеннями. Це дає змогу регулювати швидкість різання соломи і при необхідності можна зменшувати навантаження на трактор, при повністю засунутих ножах…

Фірма Демі-мікс-Україна виробляє багато кормозмішувачів із двома заслінками, що економить паливо користувача. При роздаванні одночасно наліво і направо економиться проїзний шлях трактора і швидкість роздавання змішаного корму.

Новорозроблені двохшнекові кормозмішувачі знайшли своїх власників, які висловили свою думку про їх роботу і про фірму-виробника.

Демі-мікс-Україна

ВІДГУКИ

Голова ПСП «Нива», Великі Кринки Гадяцького р-ну Полтавської обл.:
«У нас на фермі до цього часу були кормозмішувачі іноземного походження, але при подорожчанні євро та долара наші постачальники кормозмішувачів запропонували нереальні ціни, тому ми вирішили зекономити. І не прогадали. Запропонований нам кормозмішувач Демі-мікс виявився майже наполовину менший в ціновому діапазоні. Я поїздив по підприємствах, які вже давно використовують цей бренд, і переконався у їх якості, а також ми ще брали у Демі-мікс ножі до наших імпортних кормозмішувачів. Вітчизняні втричі дешевші, але мають таку саму якість. Кормозмішувач нам потрібен був на ферму висотою 2,4 метра, бо маємо низькі приміщення, тому саме такий і замовили.

Результат змішування у нашому новому кормозмішувачі такий самий, як і у старих. Ми переконані, що зробили правильний вибір».

Відгук з ФГ «Озон», що в Шостці Сумської обл.:
«Ми працюємо із фірмою Демі-мікс-Україна вже більше п’яти років, тому що п’ять років тому придбали у них наш перший кормозмішувач. Він був на 5 кубів. За декілька років наростили стадо, і вже виникла необхідність у більших об’ємах. Із вибором кормозмішувача довго не вагалися, бо на власному досвіді переконалися у якості. Спочатку не могли звикнути до нового кормозмішувача, бо очікували від нього вирішення всіх наших проблем. Але зрозуміли, що це більш важча модель, ніж наша попередня, тому довелось пристосовуватися. Але ми задоволені результатом. Ми поки не можемо купити собі більш потужного трактора, тому двохступінчастий редуктор, що серійно стоїть на кормозмішувачі, якраз агрегатується із нашим МТЗ. Ми були дуже задоволені і всім рекомендуємо придбати наш вітчизняний кормозмішувач».

ПСП «Колос» з села Рибинськ Корюківського району Чернігівської області:
«Два роки тому ми замовили кормозмішувач Демі-мікс на 9 кубів. Були дуже задоволені нашою інвестицією і прибутком, який ми отримали від змішування корму. Тож в цьому році вирішили перевести всіх тварин на годівлю змішаним кормом і замовили ще один кормозмішувач – зробили нову інвестицію. Наш вибір припав на 14-кубовий двохосний кормозмішувач із здвоєними колесами, бо маємо «польові» фермерські дороги.

Коли ми експлуатували перший наш кормозмішувач Демі-мікс, ми переконалися у якості, сервісі, в наявності запасних частин, в інформаційній підтримці і в професійному досвіді працівників фірми. Тому твердо переконані, що наш вибір вірний, і задоволені роботою замовленого нами кормозмішувача».
Прочитано 2071 разів