Вторник, 17 Март 2015 15:59

Чому лідери обирають сучасні українські біотехнології

Чому лідери обирають  сучасні українські біотехнології

Досвідчені аграрії, успішні фермери та обдаровані вчені мали змогу взяти участь у VI науково-практичній конференції, яка відбулась у м. Ладижині Вінницької області.

Організатором події вже шостий рік поспіль є відома на ринку виробників біопрепаратів для живлення та захисту рослин компанія «БТУ-Центр». У такий досить непростий для всіх українців час як ніколи варто об’єднуватись, ділитись досвідом та допомагати один одному. Тематика конференції зібрала всіх, хто цікавиться методами вирощування технічних, овочевих, бобових та садово-ягідних культур. Отже, чому ж лідери обирають сучасні українські біотехнології? Тому що вони перевірені часом та підтверджені практикою.

Кандидат біологічних наук, завідувач відділу захисту рослин від шкідників та хвороб Інституту землеробства УААН Т.С. Він­ничук на основі проведених дослідів підтвердила, що біопрепарати добре поєднуються із хімічними ЗЗР, а крім цього, покращують їх дію та зменшують хімічний стрес на рослину. Особлива увага була прикута до технологій захисту сої, оскільки ця культура є сьогодні перспективною для вирощування. Результати демонструють, що оброблення насіння сої біологічними препаратами знижувало зараженість насіння грибною та бактеріальною мікрофлорою на 73,9-80,4%. Застосування біопрепаратів на всіх стадіях розвитку рослини дозволяє раціонально використовувати ресурси, покращувати якісні та кількісні показники та витрачати мінімальні кошти на придбання високоякісних препаратів. Досліди, які компанія постійно проводить у різних господарствах, доводять, що при мінімальних затратах на 1 га фермер отримує суттєвий прибуток. Науковці мали змогу продемонструвати реальні результати, а учасники семінару отримати відповіді на важливі та актуальні запитання.

Багаторічна практика підтвердила ефективність застосування біодеструкторів. Головний агроном-консультант компанії Олександр Володимирович Ростоцький нагадав усім, що ґрунтами необхідно користуватися так, ніби ми взяли їх в борг у своїх дітей, а не одержали в спадок від батьків! Біодеструктори - БТУ дозволяють прискорювати розкладання рослинних решток, пригнічують розвиток патогенів, а найголовніше – покращують структуру ґрунту, підвищують його родючість.

Агрономом Олександром Слободянюком було ще раз доведено, що рослина може споживати внесений із добривами P і K лише у випадку близького контакту кореня із зоною внесення, тому необхідно застосовувати препарат, який би мобілізував нерозчинні сполуки і перетворював їх на доступні для рослини. Біокомплекс-БТУ-р ґрунтовий – альтернатива часткової або повної заміни основних добрив! Економія використання порівняно із мінеральними добривами очевидна. Підвищуйте рівень урожайності та відновлюйте природні процеси ґрунтоутворення разом із нами! BioNPK – це крок у майбутнє для досягнення гарних, екологічно чистих урожаїв.
Змістовним та насиченим був виступ Володимира Анатолійовича Білка, аспіранта Вінницького НАУ. Володимир завжди шукає інноваційні методи та з радістю ділиться набутими знаннями з усіма, кому небайдужі здорові врожаї. За рік стосовно екологічного садівництва та овочівництва він консультує понад 2000 фермерських господарств з усієї України!

Цікава доповідь про новинки 2015 року також привернула увагу учасників конференції. Компанія «БТУ-Центр» демонструє неабияку турботу про своїх клієнтів, створюючи інноваційні продукти для того, щоб упевнено йти вперед у ногу із сучасними тенденціями та потребами. МікоХелп – багатофункціональний «супермаркет» для рослин із функцією добрива, який стимулює захист та живлення одночасно! Посилений, концентрований фунгіцид ФітоХелп зміцнює імунітет рослин та забезпечує активний захист і профілактику від бактеріальних та грибкових хвороб.

Підбиваючи підсумки роботи науково-практичної конференції, учасники підтримали біотехнології компанії «БТУ-Центр». Головну мету конференції – обмін досвідом та знаннями – було досягнуто. На сьогодні це є необхідністю для успішного аграрника! Бажаємо раціональних вигідних рішень та гарних урожаїв!

Чому лідери обирають  сучасні українські біотехнології
Виробник: ПП «БТУ-Центр» тел./факс: (04343) 6-02-94
Консультації агронома: тел.: (04343) 6-40-15, (098) 719-29-45
Відділ реалізації: (044) 594-38-83, (096) 155-89-89, (066) 155-98-89 (067) 232-02-74 
Прочитано 1915 разів