Четверг, 19 Февраль 2015 15:30

Професійні команди-лідери обирають новітні біотехнології

Професійні команди-лідери обирають новітні біотехнологіїПрофесіоналізм помножений на професіоналізм завжди приведе до очікуваного успіху. Біотехнології компанії «БТУ-Центр» та інтегровані технології вирощування сільгоспкультур в ПрАТ «Зернопродукт МХП» – це успішна співпраця лідерів-професіоналів, кінцевий результат якої – досягнення 
високих урожаїв.

Компанія «БТУ-Центр» працює понад 15 років на ринку України і поза її межами. Продукція компанії – біопрепарати для сільського господарства – користується попитом і в зарубіжних країнах – Німеччині, Франції, Білорусі, країнах Прибалтики та ін.

Зростаючий попит на продукцію компанії «БТУ-Центр» обумовлюється постійним підвищенням якісних характеристик біопрепаратів, розширенням асортименту, врахуванням побажань і пропозицій клієнтів компанії, а також науково-творчим підходом до нових розробок. Керівники компанії та головні спеціалісти – високопрофесійні фахівці з багаторічним (30-35 років) досвідом роботи в галузі біотехнології.
На сьогодні особливо актуальними та найбільш затребуваними є технології із застосуванням біопрепаратів. Адже сучасні біотехнології досягли нового рівня, який дозволяє більш прогнозовано впливати на рослини: від проростання насіння до збору врожаю, максимальної оптимізації всіх обмінних процесів в них, забезпечення необхідними речовинами для розвитку та живлення. Біопрепарати сприяють раціональному використанню мінеральних добрив, підвищенню коефіцієнту засвоєння поживних речовин, реально зменшують кількість пестицидних обробок, гарантують приріст урожаю.

Професійні команди-лідери обирають новітні біотехнологіїКомпанія «БТУ-Центр» пропонує аграріям спеціальні біопрепарати – Біокомплекс-БТУ та Органік-баланс для обробки насіння зернових культур, ранньої обробки їх сходів з метою захисту від хвороб, шкідників, а також для збалансованого живлення рослин.

Особливе місце займають біопрепарати для відновлення родючості ґрунту, а саме: Біодеструктор стерні, Екостерн, Органік-баланс, Мікохелп. Оброблені біодеструкторами рослинні рештки та ґрунт забезпечують кращі умови для схожості насіння, закладання потужної кореневої системи зернових культур, особливо озимих, оптимізації кореневого живлення азотом, фосфором, калієм та іншими необхідними елементами.

Профілактику від кореневих хвороб, пліснявіння стебла, колоса у зернових та інших культур забезпечує біофунгіцид Фітоцид.

Всі біопрепарати застосовуються сумісно з біоприлиплювачем Липосам, який подовжує їх дію, сприяючи економії коштів господарям на придбання препаратів захисту.

Враховуючи вищевикладену інформацію, не випадково, що одна з провідних агропромислових компаній – підприємство ПрАТ «Зернопродукт МХП», відоме в Україні та за її межами своїми сучасними технологіями вирощування зернових культур, випробувало біопрепарати виробництва компанії «БТУ-Центр» на своїх полях при вирощуванні сільгоспкультур. Підприємство має більше 100 тис. га орних земель на території Вінницької, Житомирської та Черкаської областей, де працює 21 філія підприємства. Основний напрям діяльності – вирощування зернових (озима пшениця, ярий та озимий ячмінь, кукурудза), олійних (соняшник, соя) і технічних (озимий ріпак) культур.
Ось тільки деякі приклади застосування біопрепаратів компанії «БТУ-Центр» у філіях ПрАТ «Зернопродукт МХП» та їх ефективність при вирощуванні пшениці озимої:

Сорт «Самурай»
Іллінецька філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» (с. Варварівка, Іллінецький район, Вінницька область). Директор Л.С. Джунь, головний агроном О.Г. Маруненко.
Контроль – 25 га (без обробки біопрепаратами).
Дослід – 20 га з обробкою біопрепаратами (Біокомплекс-БТУ-р для зернових + Липосам + Органік-баланс).
Врожайність: Контроль: 72,11 ц/га. Дослід: 76,55 ц/га. Ефект: + 4,44 ц/га, або + 6,15%.
Бершадська філія. Озима пшениця сорту Богемія. Зав.відділком 
І.М. Хрунь, агроном компанії «БТУ-Центр» О.М. Кулініч, гол. агроном 
С.П. Загорій порівнюють результати досліду та контролю одержаного 
врожаю озимої пшениці.
Сорт «Богемія»
Бершадська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» (с. Демидівка, Тростянецький район, Вінницька область). Директор С.А. Рудченко, головний агроном С.П. Загорій, заввідділком І.М. Хрунь.
Контроль: 113 га (без обробки біопрепаратами).
Дослід: 15 га з обробкою біопрепаратами (Біокомплекс-БТУ-р для зернових + Липосам + Органік-баланс)
Врожайність: Контроль: 78,15 ц/га. Дослід: 85,89 ц/га. Ефект: + 7,74 ц/га, або + 9,9%.

Сорт «Акратос» III репродукція
Калинівська філія ПрАТ «Зернопродукт МХП» (с. Іванів, Калинівський район, Вінницька область). Директор В.В. Марченко, головний агроном Ю.П. Воєвода.

Контроль 1: 109 га (без обробки біопрепаратами).
Дослід 1: 11 га з обробкою біопрепаратами (насіння і по листю).
Контроль 2: 211 га (без обробки біопрепаратами).
Дослід 2: 16 га (обробка ґрунту біопрепаратом Екостерн 1 л/га + обробка насіння + обробка по листю біопрепаратами).
Дослід 3: 14 га (обробка ґрунту біопрепаратом Екостерн 2 л/га + обробка насіння + обробка по листю біопрепаратами).
Врожайність:
Контроль 1: 66,52 ц/га. Контроль 2: 66,93 ц/га.
Дослід 1: 72,09 ц/га. Ефект: + 5,57 ц/га, або + 8,37%.
Дослід 2: 83,01 ц/га. Ефект: + 16,08 ц/га, або + 24,02%
Дослід 3: 85,69 ц/га Ефект: + 18,76 ц/га або + 28,03%.

Дослідження ефективності біопрепаратів проводили і на інших с/г культурах. Отримані гарні прибавки врожаю.

Так, при інтегрованій схемі вирощування кукурудзи гібриду ДКС-4082 в Іллінецькій філії з застосуванням біопрепаратів Екостерн (1,5 л/га), Органік-баланс (0,5 л/га), Липосам (0,2 л/га), Фітоцид (0,25 л/га) одержано прибавку врожаю до контролю + 12,83 ц/га. Економія КАС при обробці пожнивних решток кукурудзи Екостерном становила 300 кг/га.

При вирощуванні кукурудзи гібриду ДКС-351 в Бершадській філії із застосуванням вищеназваних біопрепаратів одержано прибавку до урожаю + 3,05 ц/га та економію аміачної води – 475 л/га завдяки застосуванню Екостерну.

28-4В Чуківській філії ПрАТ «Зернопродукт МХП» були закладені досліди для оцінки ефективності дії препарату Липосам-біоклей (2 л/га) на посівах сої сорту Фаворит супереліта для запобігання розтріскування стручків. В результаті прибавка врожаю сої до контролю становила + 1,75 ц/га, що підтвердило ефективність застосування Липосаму-біоклею при несприятливих погодних умовах.

В Гайсинській філії для збереження врожаю озимого ріпаку сорту Рохан з метою зменшення розтріскування стручків у фазі біологічної стиглості застосовували Липосам-біоклей (1,43 л/га). Прибавка врожаю до контролю становила + 9,2 ц/га.

Компанія «БТУ-Центр» не зупиняється на досягнутому і готова запропонувати аграріям нові розробки та біопрепарати, які підтвердили свою ефективність, для покращеного живлення та захисту сільськогосподарських культур, збільшення продуктивності сільгоспкультур при зменшенні витрат.

Біопрепарати мають всі необхідні дозволи, пройшли токсиколого-гігієнічну оцінку і експертизу, сертифіковані в 2014 році національним сертифікаційним органом Органік Стандарт на право застосування в органічному рослинництві.
Виробник: ПП «БТУ-Центр» тел./факс: (04343) 6-02-94
Консультації агронома: тел.: (04343) 6-40-15, (098) 719-29-45
Відділ реалізації: (044) 594-38-83, (096) 155-89-89, (066) 155-98-89
(067) 232-02-74 www.btu-center.com, e-mail: info@btu-center.com
Прочитано 2679 разів