Понедельник, 15 Декабрь 2014 11:45

VIII Всеукраїнський молочний конгрес

VIII Всеукраїнський молочний конгрес3-5 березня 2015 року виставковий центр «КиївЕкспоПлаза»,
м. Київ, вул. Салютна, 2-Б

Попри складності політичної та економічної ситуації в нашій країні, ми розпочали підготовку до головної події року в області молочного скотарства країни – VІIІ Всеукраїнського молочного конгресу, який відбудеться 3-5 березня 2015 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза», м. Київ.

Запрошуємо вас долучитися до цього грандіозного дійства, на якому очікується понад 1000 учасників – власники, керівники та спеціалісти провідних сільськогосподарських молочних підприємств, представники влади, комерційних компаній, молокопереробних підприємств, галузевих об’єднань, міжнародних організацій, фінансових установ та посольств, а також засобів масової інформації.

Кращі українські та світові експерти виступатимуть під час окремих секцій для керівників, технологів та ветеринарів. Відбудуться дискусії за участю народних депутатів, представників Міністерства агропромислового комплексу, провідних галузевих експертів, власників господарств та переробних підприємств. Також під час конгресу буде проходити урочисте нагородження лідерів галузі, і вже традиційний святковий бенкет.

Організатором заходу виступила Асоціація виробників молока, головний інформаційний партнер – журнал «Молоко і Ферма».

VIII Всеукраїнський молочний конгрес
Прочитано 2149 разів