Вторник, 18 Ноябрь 2014 13:55

АЗ-2500 найкращий серед систем вентиляції зернових

АЗ-2500 найкращий серед систем вентиляції зерновихЗ того часу, як у 2012 році ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 зайшов на ринок України, йому переважна більшість сільськогосподарських підприємств – елеваторів та фермерських господарств – без вагань довірила своє зерно. І наш зерновентилятор, цей диво-пристрій, справдив довіру керівників, агрономів, інженерів та комірників. Схвально та з особливим захватом відзиваються про ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 комірники. Адже ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 вирішує в господарстві багато проблем, що поступово виникають при зберіганні зерна. З допомогою Зерновентилятора АЗ-2500 не потрібно продавати зерно, коли господарю вкрай необхідно, але ціна найнижча. А зберігати зерно в умовах власного господарства та продавати тоді, коли це вигідно вам, цілком можливо! Маючи оригінальний зерновентилятор АЗ-2500 ви зможете:

 • сприяти більш швидкому післязбиральному біологічному дозріванню зерна;
 • проводити дегазацію;
 • вентилювати з метою профілактики, щоб не виникало ніяких проблем;
 • знищувати осередки самозігрівання;
 • підсушувати;
 • охолоджувати після сушки;
 • нейтралізувати шкідників (при температурі 10° по Цельсію шкідники припиняють свою життєдіяльність);
 • консервувати зерно для зимового зберігання;
 • пробуджувати посівний матеріал теплим весняним повітрям, для кращих сходів.

З 2012 року, як кажуть, вже багато води збігло, і майже в кожному населеному пункті України успішно працюють зерновентилятори АЗ-2500, які ефективно допомагають господарям зберігати зерно якісно та без втрат. І тут доцільно буде сказати, що завдяки ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОРАМ АЗ-2500 багато зерна не втрачено. Тим господарям, які ще не мають диво-помічника, радимо спробувати, та отримати результати, як це роблять успішні господарі вже не один рік.

Нагадаємо, що наближається сезон консервування зерна. За допомогою АЗ-2500 можна консервувати як товарне зерно, так і посівний матеріал.

Шановні наші клієнти, якщо ви вже придбали АЗ-2500, спробували його в дії та хочете придбати ще, – не баріться! Кількість пристроїв обмежена, бо прийшла остання поставка з Білорусі в цьому році. Завод тепер буде готувати виробництво сівалок до весняно-польових робіт.

Тим господарям, які придбали підробку, ми можемо лише поспівчувати, та радимо в майбутньому більш ретельно підходити до питання придбання обладнання. В Україні є (хотілося б пишатися та сказати «талановиті майстри»), але правда гірка – бездарні «самоклепи», які пробують щось змайструвати схоже на наш зерновентилятор. Є один нюанс – зовні схожість, звичайно, є, та якщо придивитися з точки зору продуктивності та ефективності, то підробки і в підметки не годяться справжньому оригінальному пристрою АЗ-2500.

Відрізняє оригінал від підробок вентиляційний спис з оцинкованої сталі.

ОРИГІНАЛЬНИЙ пристрій для активної вентиляції зернових культур можна придбати тільки в ексклюзивного постачальника в Україні ТОВ «НВП АГРОПОСТАЧ» в місті Суми, з доставкою по Україні.

Зерно з вологістю понад 20% або зерно, яке гріється, можна й потрібно охолоджувати цілодобово та за будь-якої погоди. При активному вентилюванні зерна з вологістю до 20% треба враховувати вологість повітря, оскільки зерно здатне не лише віддавати вологу, а й вбирати її з довкілля. Загальне правило для охолодження активним вентилюванням таке: повітря має бути сухим та холодним, його температура – нижче температури зерна не менше ніж на 4-5°С в гарну погоду, а в хмарну та вологу – на 8-10°С. За таких умов насіння не лише охолодиться, а й, частково, підсушиться. Щоб визначити, чи доцільно вмикати вентилятор в кожному конкретному випадку, вам треба знати температуру та відносну вологість повітря і температуру та вологість зерна. Рекомендуємо мати під рукою таку таблицю для визначення доцільності профілактичного вентилювання зерна.

Наші спеціалісти проконсультують вас та нададуть вичерпні відповіді на всі ваші питання. При потребі ви можете отримати інформацію про успішні господарства, які вже експлуатують ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 неподалік від вашого господарства.

АЗ-2500 – це високоякісний та високопродуктивний пристрій для активного вентилювання зерна, який відрізняється від решти подібних пристроїв низкою переваг:
 • ЗЕРНОВЕНТИЛЯТОР АЗ-2500 може експлуатувати одна людина;
 • потік повітря на виході вентиляційного спису – 2500 кубічних метрів на годину;
 • довжина вентиляційного спису – 2,6 метра;
 • діаметр вентилювання – 6-7 метрів
 • (при вентилюванні крупнозернистих культур – більше);
 • два режими роботи – НАГНІТАННЯ та ВСМОКТУВАННЯ.
 • Вага – 36 кг.
У вартість комплекту входить станція управління (пульт керування з тепловим захистом електродвигуна).
Маємо можливість додатково комплектувати якісним кабелем живлення.

АЗ-2500 найкращий серед систем вентиляції зернових

ТОВ «НВП «Агропостач» 
(0542) 79-32-89 ● 099 211-02-07 ● 067 644-04-44
Прочитано 1831 разів