Четверг, 04 Декабрь 2014 16:37

Електростанція до Вашого трактора!!!

Електростанція до Вашого трактора!!!
Електроенергія - як повітря: її не помічають, доки вона є! Так само при житті не помічають геніїв, а їх внесок оцінюють лише після смерті. Значення електроенергії в нашому житті для кожного різне. Поки вона є здається, що це -лише світло замість темряви. А для керівників господарств припинення електропостачання це -аварія! Адже завжди є невідкладні роботи. Наприклад, не можна не доїти корів, не годувати свиней, не гасити самозігрівання зерна! За один день простою виробництва без електроенергії можна понести колосальні збитки. А ще не отримати вигоди. Наприклад, коли трапилася нагода дорого продати зерно, а зернометачі - не працюють.
І навпаки, коли є власна мобільна електро­станція, можливості вдало організувати роботу значно зростають. Адже на різних ділянках господарства виникають різні завдання, де доречно було б задіяти електрообладнання. На виїзді може знадобитися і електрозварка, і «болгарка», і електродрель, тощо. Тобто, навісний електрогенератор на трактора наділяє керівника енергією та потужними можли­востями для втілення виробничих планів та творчих задумів. Саме завдяки таким універсальним інструментам як електро­генератор, створюються вигідні і неординарні проекти. Наприклад, в цьому році кілька господарств організували тимчасові зернотоки біля поля. Задіяли менше транспорту, виконали більше роботи, менше витратили коштів. Роботу зернометачів та освітлення забезпечував трактор із навісним генератором. І те, лише тоді, коли треба було навантажувати зерно. В інший час трактор працював у полі.

Мати чи не мати - електрогенератора?


Якщо Ви оптиміст, то, звісно, вірите в те, що все буде добре. Саме тому, Ви працюєте, щоб було ще краще. Якщо у Вас буде мініелектростанція, Ви зможете зробити більше навіть там, де інші без електроенергії не зможуть. Піде добра слава, як Ви працювали. Сусіди будуть заздрити і

прагнути встигати за Вами. Тобто, власна мініелектростанція зробить Вас ще сильнішим та вдалим у ваших справах.
А якщо Ви скептик чи може песиміст, то, як казав наш земляк Антон Павлович Чехов, Ви - щаслива людина. Адже Ви сьогодні приймаєте життя як воно є, без прикрас. А ще знаєте, що завтра може бути й гірше. Саме тому, Ви зажди спокійно готові зустріти завтрашній день: із сухими сірниками, сухою сіллю та сухим порохом. А якщо Ви вирішите за потрібне, то вам ніщо не заважає мати й власну мініелектростанцію. Адже двигун на тракторі у Вас уже до неї є, залишилося придбати навісного генератора.

Дешевий чи якісний?

• Про якість
Ми пропонуємо навісні генератори РОСО, виготовлені в Європі. При виготовленні генераторів використовуються лише комплек­туючі від відомих світових виробників. Кожен генератор на виробництві проходить тестування, тому за весь час роботи ми не мали рекламацій. Генератори РОСО забезпечені сервісним обслуговуванням в Україні. Є склад запасних частин для швидкого ремонту. На кожен генератор надається гарантія, яка забезпечує безкоштовний ремонт протягом року. По гарантії ми не мали ні одного звернення, при тому, що продали їх достатньо. Про це свідчить Сертифікат лідера продаж навісних генераторів РОСО, яким ми пишаємося.

• Про ціну
Генератори РОСО мають неабиякий успіх на ринку саме завдяки ціні. Справа втому, що історія заснування виробничої компанії РОСО йде від комерційної організації, яка спеціалізувалась на продажу генераторів. Засновники добре зналися на перевагах кожного з генераторів. У однієї фірми були гарні двигуни, а в іншої альтернатори (генератори змінного струму). їм вдалося організувати високотехнологічне виробництво, де вони поєднали переваги комплектуючих від різних компаній та високу якість збірки. Оптимальна ціна при високій якості - це переваги РОЄО.

Як підібрати навісний електрогенератор?

Навісні генератори коштують, у порівнянні зі стаціонарними генераторами, недорого. Адже на них немає двигуна, який сам по собі коштує дорого.
Спочатку розгляньте самий потужний, який підійде до Вашого найсильнішого трактора. Якщо він буде мати резерв потужності - це добре, бо з кожним роком з'являється нове, все
потужніше електрообладнання. Якщо плануєте використовувати генератора для живлення лише конкретного обладнання, враховуйте, що для запуску електродвигунів треба мати резерв потужності на 30% більше за сумарну потужність обладнання.

Якщо плануєте постійні зварювальні роботи, -замовляйте спеціалізований генератор. У ньому проводка розрахована на значно більшу силу струму і він має спеціальний захист від перегріву. Для живлення офісної техніки рекомендовано використовувати навісний генератор з АВР. Цей додатковий пристрій забезпечує стабільну напругу та плавну синусоїду змінного струму, що захистить комп'ютерну техніку.

Як придбати?

Просто і вже зараз - зателефонуй!

Коли справу відкладаєш - втрачаєш!

Діяти, діяти і ще раз діяти!!!

Електростанція до Вашого трактора!!!
Прочитано 2687 разів