Четверг, 04 Декабрь 2014 15:49

Оригінал проти підробок

Оригінал проти підробок
Загальновідомо, що підробляють те, що краще, більш коштовне, популярніше, доступніше, надійніше, стабільніше. Інакше кажучи, ту продукцію, у якої збалансовані якість та вартість, ту, що користується попитом. Сьогодні майже всі чули про наявність підробок сільгосптехніки, але не всі розуміють, в чому різниця та наслідки. Ця стаття акцентує увагу на продукції ПАТ «Червона зірка». Це завод з багаторічною історією та сформованою стратегією. Успішно розвивається, давно відомий за межами нашої країни, а продукція постійно модернізується та удосконалюється. Всі, хто працює в сільському господарстві, рано чи пізно, знайомились з технікою «Червоної зірки», досягали бажаних результатів, багато хто впевнився, що сьогоднішній оновлений модельний ряд всього асортименту продукції не гірший за відомі закордонні бренди, а в деяких випадках навіть краще… Продукція експортується в більше ніж десять країн ближнього та дальшого зарубіжжя. До речі, виробники «кустарщини» теж не відстають. Підробки агрегатів та запасних частин активно потрапляють до Росії, Казахстану, Молдови…

Є проблема – це підробки. Вони впливають на престиж офіційного виробника, на емоції та думки користувачів.

Найбільше на ринку товарів для польових робіт у сільському господарстві підробок, аналогових копій, «пародій» та фальшивок саме на бренди ПАТ «Червона зірка». Чим вони відрізняються? Та усім! Якість металу, пластику, фарби та технології процесів, в яких створюється техніка та запасні частини. Бирки, наклейки, таблички, фарба, деталі, документація – все підробляють!

Але ж все досить легко перевірити. Вигадують «казкові» версії для виправдання великої цінової різниці порівняно з офіційною, всілякі бартери, давні закупки, самостійну комплектацію, називають себе представниками заводу, якими не являються.

Невже не з’являється сумнів, коли вам намагаються довести, що немає різниці між якістю, при суттєвій – в ціні? Що, коли сівалка чи культиватор «Червоної зірки» ціною значно вище (на 15000, 20000, 30000 гривень) за «кустарщину», то це означає, що заводу кошти потрібніші? Та ні, причина одна – підробка завжди набагато дешевша, щоб швидше її «втюхати», «впарити»… тощо.


Оригінал проти підробокНайчастіше підробляють: СУПН (давно знята з виробництва), УПС (як стару версію, так і модернізовану ВЕСТА), СЗ-3.6, СЗ-5.4, СЗТ-3.6, СЗТ-5.4 (зараз весь модельний ряд ЕЛЬВОРТІ: на АСТРА 5.4 варіатори, крім АСТРА 5.4Т), культиватори міжрядні КРНВ (зараз АЛЬТАІР), культиватори КПС. Цініть свій труд, не дайте себе обманути, ошукати, не підтримуйте аферистів та «підпільні виробництва», не ставайте «персонажами» давно відомої фрази – СКУПИЙ ПЛАТИТЬ ДВІЧІ!

Техніка офіційного заводу-виробника відзначається точністю та надійністю, масштабною модернізацією, оперативним сервісом, якістю комплектації, технологією фарбування, практичністю експлуатації та забезпеченістю запасними частинами. Асортимент прайс-листа охоплює основний спектр агрегатів, що необхідні для більшості видів польових робіт. Сільгоспмашини та їхні функції розраховані на фермерські господарства з різними земельними площами, з різними можливостями…
ПП «АГРОТАЙМ» завжди реалізує офіційну оригінальну техніку ПАТ «Червона зірка»
Для детальнішої інформації: тел.: +38 (067) 26-146-26
Прочитано 2474 разів